Gönderen Konu: Ankara Servis Anlaşmamız Neziroğlu İle Yapılmıştır...  (Okunma sayısı 23779 defa)

Çevrimdışı demohayat

• i30 Profesörü
  • Çankaya University Formula-G CARTEMT SolarCar Team

Merhaba değerli i30club.com üyeleri,

Uzun zamandır Ankara'lı dostlarımız için en iyi teknik desteği mümkün olabildiğince uygun fiyata sunmak için çalışmalar/araştırmalar yapıyorduk. Nihayet uzun süren araştırmalarımız ve pazarlıklarımız sonuç buldu. Bizler için daha önce küçük çaplı bir tanışma kahvaltısı düzenleyen Ankara Neziroğlu Hyundai Plaza ile servis anlaşması yapmış bulunmaktayız.

Ne Gibi Ayrıcalıklar Sunuluyor ?

Neziroğlu Hyundai Plaza bizlere %17 yedek parça, %25 işçilik indirimi sunmakta. Söz konusu indirimler motor yağınıda kapsamakta olup, servisin o günkü güncel servis fiyat listesi üzerinden yapılacaktır. Bakım indirimine ek olarak i30club.com üyelerine far ayarı, ampül değişimi gibi küçük teknik desteklerden herhangi bir ücret alınmayacaktır...

Anlaşmadan Yararlanmak İçin Ne Yapmam Gerekiyor ?

i30club.com üyelerimizin anlaşmadan yararlanması için tek bir zorunluluk bulunmakta. Araçlarında i30club.com forum stickerı yapıştırılmamış hiçbir araca indirim uygulanmayacaktır. Neziroğlu'da bu konudaki tutumu net bir şekilde bildirmiştir. Stickerı
tedarik etmiş fakat aracına yapıştırmayı reddeden üyelerimizde maalesef anlaşmamızdan yararlanamayacaklardır.

Forum Sticker'ını Nereden Temin Edebilirim ?

Kendinizi ve aracınızı yeni üyeler-tanışma başlığında tanıtıp akabinde aegelincik(aykut_gelincik@hotmail.com) abimizle forum üzerinden yada mail yoluyla İsim/Soyisim/Adres/Telefon bilgilerinizi mesaj atarak, forum stickerımıza ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Ayrıca acil durumlar için az sayıda sticker Neziroğlu Servis Müdürü Ahmet Beye de bırakılmıştır. Tedarik sürecini bekleyemeyen üyelerimiz stickerlerini buradanda temin edebilirler. Fakat acil durumlar dışında stickerınızı normal bir şekilde temin etmenizi ve Ahmet Bey'e az sayıda sticker verileceği için kalmama riskini göz önünde bulundurup, şimdiden sticker temin etmenizi rica ederiz...

Neziroğlu Hyundai Plaza'da Bizimle Kim İlgilenecek ?

i30club.com forum araçlarımız ile servis danışmada bulunan Yusuf bey ilgilenecek. Kendisine ulaşamamanız veya farklı bir sıkıntı ile karşılaşmanız durumunda servis müdürümüz Ahmet bey ile iletişime geçebilirsiniz...

Randevu Almam Gerekir Mi ?

Ekstrem durumlar dışında servise randevulu gitmeniz hem sizin hemde servis çalışanlarının işlerini kolaylaştıracak, mağduriyetleri minimize edecektir...

Servis anlaşmasında emeği geçen başta Servis Müdürü Ahmet DEMİRÖZ ve tüm Neziroğlu Hyundai çalışanlarına teşekkür ederiz...

Ankara Neziroğlu Hyundai Plaza
Eskişehir Yolu. Petrol Ofisi İstasyonu No:108 Söğütözü/ANKARA
Telefon: 0 312 220 30 50
Faks: 0 312 286 55 25
http://neziroglu.com.tr/hyundai/
info@neziroglu.com.tr
« Son Düzenleme: 27 Ağustos 2013, 14:50:59 Gönderen: demohayat »
Çankaya University Formula-G CARTEMT Solar Car Team

Ankara i30club.com Servis Anlaşması Neziroğlu Hyundai Plaza İle Yapılmıştır... Detaylar bu konuda : http://www.i30club.com/index.php/topic,4317.0.html

Sabri Berkcan / Ankara
2012 Yeni I30 Style Dizel Otomatik

Çevrimdışı Görkem

• i30 Master
  • Değerlerimize sahip çıkalım...
Ynt: Ankara Servis Anlaşmamız Neziroğlu İle Yapılmıştır...
« Yanıtla #1 : 29 Ağustos 2013, 14:06:13 »
Sabri'ciğim, emeğine sağlık.
Anlaşma sürecindeki azmin ve ilgin için teşekkür ederiz.Genç ve akıllı adamın farkı bu işte.Yaşlandım vallahi billahi  ;D
SOKAK HAYVANLARI İÇİN BİR KAP SU , BİR KAP YEMEK BIRAKIN.ONLARIN HAYATINDA BİR FARK YARATIN

Çevrimdışı brk

• i30 Müdavimi
« Yanıtla #2 : 29 Ağustos 2013, 14:30:41 »
Emeğinize sağlık güzel olmuş ancak ben prensip olarak aracımın camına sticker yapıştırmayı sevmiyorum, aldığımda mevcut olanları da söktüm, HGS dahi yapıştırmadım, ruhsata yapıştırdım, gişelerden geçerken tutuyorum cama okuyor. Şimdi ben ve benim gibi düşünenler forum üyesi sayılmayıp grubun dışında mı kalacaklar?

Çevrimdışı eagleswing

• i30 Üstadı
« Yanıtla #3 : 29 Ağustos 2013, 15:24:18 »
Ankara'daki dostlarımız için ellerinize sağlık... Emeği geçenlere teşekkürler...

“If everything isn't black and white, I say, ''Why the hell not?''” John Wayne ** BJK **
HYUNDAI i30 ELITE CRDI 128PS 2013 - GRİ - İstanbul
HYUNDAI i30 TEAM CRDI 90PS 2010 - SİYAH - İstanbul
"Atatürk seni sevmek bir ibadettir." - Celal BAYAR, Türkiye Cumhuriyeti III. Cumhurbaşkanı

Çevrimdışı Sh@DoW

• i30 Müdavimi
« Yanıtla #4 : 29 Ağustos 2013, 16:45:06 »
Ankara da bulunan üyelerimize hayırlı uğurlu olsun.  :) İndirim servis için ama acaba satışta da Neziroğlu forum üyelerine yardımcı oluyor mu?
2012 Yeni i30 GDI STYLE Manuel Kırmızı

Çevrimdışı aegelincik

• i30 Master
  • AYKUT
    • mimeray
« Yanıtla #5 : 29 Ağustos 2013, 16:59:33 »
Emeğinize sağlık güzel olmuş ancak ben prensip olarak aracımın camına sticker yapıştırmayı sevmiyorum, aldığımda mevcut olanları da söktüm, HGS dahi yapıştırmadım, ruhsata yapıştırdım, gişelerden geçerken tutuyorum cama okuyor. Şimdi ben ve benim gibi düşünenler forum üyesi sayılmayıp grubun dışında mı kalacaklar?
O zaman siz ve sizin gibi prensipleri olan arkadaşlara, ruhsat için sticker bastırırız, gönlünüz rahat olsun.  ;)
http://www.i30club.com

Beylikdüzü-İstanbul
1. 2008 i30 1.6 CRDİ STYLE PLUS - ŞAMPANYA GRİ (satıldı)
2. 2012 İ30 1.6 GDI ELİT. OTOMATİK.

Çevrimdışı Görkem

• i30 Master
  • Değerlerimize sahip çıkalım...
« Yanıtla #6 : 29 Ağustos 2013, 17:09:18 »
i30club'de her zaman alternatif çözümler vardır.Maksat gönüller bir olsun  :)

Aykut Abi, tebrik ediyorum.Yine son noktayı koydun  ;D

O zaman siz ve sizin gibi prensipleri olan arkadaşlara, ruhsat için sticker bastırırız, gönlünüz rahat olsun.  ;)
SOKAK HAYVANLARI İÇİN BİR KAP SU , BİR KAP YEMEK BIRAKIN.ONLARIN HAYATINDA BİR FARK YARATIN

Çevrimdışı demohayat

• i30 Profesörü
« Yanıtla #7 : 29 Ağustos 2013, 17:20:19 »
Ankara da bulunan üyelerimize hayırlı uğurlu olsun.  :) İndirim servis için ama acaba satışta da Neziroğlu forum üyelerine yardımcı oluyor mu?

Standart bir indirim olmasada gerekli durumlarda yüksek mercilerdeki tanidiklarimizdan yardim isteriz  ;D Benimle iletisime gecerseniz baskı kurarız...

Ankara i30club.com Servis Anlaşması Neziroğlu Hyundai Plaza İle Yapılmıştır... Detaylar bu konuda : http://www.i30club.com/index.php/topic,4317.0.html

Sabri Berkcan / Ankara

Çevrimdışı demohayat

• i30 Profesörü
« Yanıtla #8 : 29 Ağustos 2013, 17:21:21 »

Aykut abiden bir yaratıcı çözüm daha geldi :)

Sabri Berkcan / Ankara

Çevrimdışı grattis

• i30 Müdavimi
« Yanıtla #9 : 29 Ağustos 2013, 17:41:32 »
Çok güzel haber, bizlere hayırlı olsun, sağolasın Sabri moderatörümüz :)

Çevrimdışı brk

• i30 Müdavimi
« Yanıtla #10 : 29 Ağustos 2013, 17:50:45 »

Kendi adıma çok memnun olurum, hatta i30club.com işlemeli şık bir ruhsat kabı olsa ben seve seve kullanırdım :)

Çevrimdışı Mucteba

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #11 : 29 Ağustos 2013, 21:59:05 »
emeğinize sağlık :)
2013 beyaz 1.6 crdi otm elite

Çevrimdışı batuhan

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #12 : 08 Ocak 2014, 13:35:34 »
Ankaradaki i30 sahipleri icin cok guzel bir haber nezirogluda dogru bir tercih olmus  :)

Çevrimdışı demohayat

• i30 Profesörü
« Yanıtla #13 : 21 Ocak 2014, 17:32:48 »
Bir konuyu hatırlatmakta fayada var. Neziroğlunda birkaç danışman arkadaşın yerine yeni danışmanlar görevlendirilmiş. Dolayısı ile işlerinde yeni oldukları için i30club.com indirimi diyince afallayabiliyorlar. Anlaşmamız kaldığı yerden devam etmekte, yukarıdaki şartlar kelimesi kelimesine uygulanmakta. Neziroğlu'nu arayacak/gidecek arkadaşların servis danışmadan Yusuf bey ile görüşmeleri iyi olacaktır...

Son olarak servis müdürümüz Ahmet bey'in yerinede yeni servis müdürümüz Serkan bey geldi. Kendisi club'ımızdan haberdar ve yakına üye olacak. Yakında yazın yaptığımız tanışma kahvaltısının türevini Serkan beyin isteği üzerine tekrarlayacağız. Kendisi bizlerle tanışmak için epey istekli...

Sabri Berkcan / Ankara

Çevrimdışı sismo

• i30 Profesörü
« Yanıtla #14 : 21 Ocak 2014, 18:58:12 »
Sabri güzel haber...ben de yarın öğlen ampülleri takamaz isem Neziroğlu'na uğramayı düşünüyorum..
Ankara-1.6 CVVT Select Otomatik Şampanya Gri Benzin/LPG

Çevrimdışı demohayat

• i30 Profesörü
« Yanıtla #15 : 21 Ocak 2014, 19:18:43 »
Sabri güzel haber...ben de yarın öğlen ampülleri takamaz isem Neziroğlu'na uğramayı düşünüyorum..

Abi gitmişken Serdar beylede tanışmayı ihmal etme :)

Sabri Berkcan / Ankara

Çevrimdışı sismo

• i30 Profesörü
« Yanıtla #16 : 21 Ocak 2014, 19:21:43 »

Abi gitmişken Serdar beylede tanışmayı ihmal etme :)

Serdar mı, Serkan bey mi Sabri?

Çevrimdışı sismo

• i30 Profesörü
« Yanıtla #17 : 22 Ocak 2014, 14:48:23 »
Aracımın far ampülü değişimi için bugün Neziroğlu'na gittim ve Yusuf bey ile görüştüm. Ampül değişimi ve far ayarı için 16.50 Tl ödedim. Aslında anlaşmada "Bakım indirimine ek olarak i30club.com üyelerine far ayarı, ampül değişimi gibi küçük teknik desteklerden herhangi bir ücret alınmayacaktır..." olarak belirtilmesine rağmen bu fiyat için de söylemek değmez diye düşündüm..

Çevrimdışı grattis

• i30 Müdavimi
« Yanıtla #18 : 22 Ocak 2014, 16:56:21 »
Aracımın far ampülü değişimi için bugün Neziroğlu'na gittim ve Yusuf bey ile görüştüm. Ampül değişimi ve far ayarı için 16.50 Tl ödedim. Aslında anlaşmada "Bakım indirimine ek olarak i30club.com üyelerine far ayarı, ampül değişimi gibi küçük teknik desteklerden herhangi bir ücret alınmayacaktır..." olarak belirtilmesine rağmen bu fiyat için de söylemek değmez diye düşündüm..

olsun abi, ayarı eğer yanlış yaptılarsa doğru yapana kadar uğrascaklar. Ayrıca birde arabayı yıkattırsaydın, o zaman bedavaya geliyor yine :)

Çevrimdışı sismo

• i30 Profesörü
« Yanıtla #19 : 22 Ocak 2014, 17:14:45 »

olsun abi, ayarı eğer yanlış yaptılarsa doğru yapana kadar uğrascaklar. Ayrıca birde arabayı yıkattırsaydın, o zaman bedavaya geliyor yine :)

Gökselciğim dediğin gibi ayarı beğenmezsem giderim, bu arada arabayı yıkatmadım yollar berbattı bugün :)

Çevrimdışı Ersin

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #20 : 11 Şubat 2014, 15:55:04 »
Arkadaşlar merhaba,
Bende aracımı Neziroğlu firmasından satın aldım, 20000 km dahil bakımlarımıda bu firmada yaptırdım. Ancak Yusuf beyi tenzih ederek söyleyebilirim ki hiç bir koşul ve anlaşma beni Neziroğlu firmasına bundan sonra gönderemez. Aracım da bulunan sorunları ki bana göre önemli sorunlardı. Aracımı 2 gün bırakmama rağmen bir sorun yok diye geri verdiler. Aynı sorunlarla Hyundai ATA'ya başvurdum. Sonuç : Mükemmel!! buradan şunu anlayabiliyorum ki servis konusunda Neziroğlu'nun ciddi bir eğitime ve değişime ihtiyacı var.

Takdir sizlerin.....

Çevrimdışı sismo

• i30 Profesörü
« Yanıtla #21 : 11 Şubat 2014, 16:55:09 »
Arkadaşlar merhaba,
Bende aracımı Neziroğlu firmasından satın aldım, 20000 km dahil bakımlarımıda bu firmada yaptırdım. Ancak Yusuf beyi tenzih ederek söyleyebilirim ki hiç bir koşul ve anlaşma beni Neziroğlu firmasına bundan sonra gönderemez. Aracım da bulunan sorunları ki bana göre önemli sorunlardı. Aracımı 2 gün bırakmama rağmen bir sorun yok diye geri verdiler. Aynı sorunlarla Hyundai ATA'ya başvurdum. Sonuç : Mükemmel!! buradan şunu anlayabiliyorum ki servis konusunda Neziroğlu'nun ciddi bir eğitime ve değişime ihtiyacı var.

Takdir sizlerin.....

Merhaba, sorunlar ve diğer sıkıntılar konusunda daha açıklayıcı olursanız bizde Neziroğlu ile konuşuruz...

Çevrimdışı grattis

• i30 Müdavimi
« Yanıtla #22 : 11 Şubat 2014, 21:35:52 »
Arkadaşlar merhaba,

Takdir sizlerin.....

Neziroglu bunu yapiyor. Kendini newton zanneden ustabasilar oldikca bu is zor. Eski servis muduru ve Yusuf  bey hatrina idare etmistim ama mahkemeligiz artik. Ayni ukalaligi tuketici mahkemesi hakiminede yapmalarini bekliyorum dort gozle. Ataya fazla guvenmeyin ne olur ne olmaz kesiverirler arabanin bir tarafini sonra tesadufen ogrenirsiniz ayakta uyutmuslardir musterilerini. Yildirim servis musteriye saygi sifirin altinda. Birtek akbak kaldi, araba simdi orada islem sonuclaninca iyisini kotusunu yazarim. Akbakta sinifta kalirsa ankaradaki hyundai servislerinin ....n .....e gitsin :)

Çevrimdışı Ersin

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #23 : 13 Şubat 2014, 12:24:08 »
Merhabalar,
Forumda konusu itibariyle uygun bir yerde olmadığımızın farkındayım, ben yinede sorulduğu için açıklama yapmayı uygun görüyorum.

Şikayetim; aracım 2012 elite otomatik dizel. Bu araçta 1500 devir ile 2000 devir arasında vibrasyon oluşuyordu. Bu konu ile ilgili fabrikada da arıza kaydım bulunmaktadır. Yeni nesil araçlarda çok miktarda sensör bulunmakta ve bu sensörlerin bıraktığı hata kodlarına göre arıza takibi yapılmaktadır. Oysa ki vibrasyon için bir sensör bu araçlarda yok !! Üstelik araçta DPF bulunduğunu bile yakın bir zaman kadar da bilmiyordum. Aracı çekiş düşüklüğü ve bahsi geçen aralıkta vibrasyon nedeniyle ve bir kaç kozmetik şikayetle Neziroğluna bıraktım. Ömer beyle bu konuları detaylı bir şekilde konuşarak anlattım. Araç iki gün serviste kaldı. Sonuç: aracınızda hiç bir arızaya rastlanmadı şeklinde oldu. ben bu nedenle tekrar geri döndüğümde ise Ömer beyin yüzü asılmıştı. Yüksek miktarlarda ödemeler yaparak almış olduğumuz araçların servislerini yapan kurumlar ve onları temsil edenlerin hem bizlere hemde bu miktar paranın yurt dışına gittiğini düşünerek ülkesine saygılı olması gerekir. Ellerindeki bilgisayarın arıza göstermemesi bahsettiğim arızanın varlığını ortadan kaldırmıyor maalesef. İyi bir teknik ekip bu tür sorunları çözmelidir. Bir sorunda şu ki; şimdiye kadar bu şekilde bir şikayet almadık!! cümlesi, zaten şikayet alıyor olsaydınız çok daha vahim olurdu. Ancak ben benim aracıma münhasır bir sorun yaşıyor olabilirim , buda toplu ve kronik arızaların giderilmesinden çok daha önemlidir. Servislerin rutin hale getirdikleri bakım periyodların dışında hiç bir soruna bakamıyor olmaları, özellikle yeni nesil araçlarda "yeni doğan hastalığı" denilebilecek sorunların giderilmesinde gecikmelere ve mutsuzluklara sebep olmakta. Benim Neziroğlu ile bundan sonra ki dönemde çalışma isteğim kalmamıştır. Ancak forum üyeleri için yapmış olduğunuz anlaşma ve çalışmalara saygı duyuyorum. 

İyi günler

Çevrimdışı orient

• i30 Müdavimi
« Yanıtla #24 : 13 Şubat 2014, 16:18:54 »
bahsettiğiniz ömer ustanın bugüne kadar şahsıma ve gittiğim zamanlarda hiç kimseye karşı herhangi bir olumsuz davranış ve yapıda olduğunu gözlemlemedim. bilakis elinden geldiğince
ilgili  ayrıca ömer usta verilen yetki ve eğitim çerçevesinde hizmet vermeye çalışan bir personeldir. eğer bu konularda suçlu veya daha fazla ilgi istiyorsak hepimizin assana ve yetkili servis belgesi olan firmalar bazında baskı yaparak servislerdeki yetkili personelin assan tarafından daha fazla eğitime alınmaları yönünde olmalıdır kişi suçlamanın hiçbir anlamı olmaz. diğer servislerle pek mühatap olmadınız galiba saygılar. ;)
1.6 CRDI VGT 115 PS LACİVERT STYLE PLUS   *ANKARA*