Gönderen Konu: Tavsiyelerinizi bekliyorum  (Okunma sayısı 2761 defa)

Çevrimdışı cizgibey

• i30 Sürücüsü
  • **
Tavsiyelerinizi bekliyorum
« : 25 Temmuz 2010, 19:41:34 »
Merhaba ben ekim sonunda 18 günlük kış iznime çıkacagım.Yeni i30'umla istanbuldan başlayarak ege tarafına oradan da akdenize dogru inmeyi dusunuyorum.kalacak yer belirlemeden apart otellerde keyfimize göre konaklayacagız.Rota ve özellikle şuraya kesin gidin gibi tavsiye vereceklere simdiden çokkk tesekkurler,,,
Güzergahta çanakkale,balıkesir izmir muğla ve antalya var,biliyorum cok genel bi güzergah oldu :))
« Son Düzenleme: 25 Temmuz 2010, 19:48:09 Gönderen: blackcat_745 »

Çevrimdışı okandeligoz

• i30 Sürücüsü
  • **
  • CRDI MODE OTM.
Ynt: Tavsiyelerinizi bekliyorum
« Yanıtla #1 : 25 Temmuz 2010, 22:37:30 »
1. İzmir de Selçuk ta (otoban ayrımından 15 km) Şirinceye git .Hayatında görmediğin güzellikte zeytinyağlı çeşitlerinin yersin.
2. Marmarsi yolu üzerinde (Marmaris e 10 km kala) sedir adası yolu üzerinde çınar restoranda muhteşem sabah kahvaltısını yap.
3. Marmaris Datça yolu üzerinde Bozburuna doğru Selimiye köyünde beyaz güvercine git 1-2 gün kal. Bol Bol lagos- barbun ye.Bir daha göremezsin.
4. Bozburunda da söğüt restoranda da çok güzel ve değişik balıklar var. Bir akşamda orda rakı balık yap.
5. Bir gün dalyan turu yap. Dalyana gelmeden beyobasına uğra oğlak etinden tandır ye nefiss.

Çevrimdışı frekans76

• i30 Profesörü
« Yanıtla #2 : 25 Temmuz 2010, 23:15:31 »
Ne demişler "çok okuyan değil çok gezen bilir "
tavsiyeler çok güzel hocam,benim bile gidesim geldi.
IMG]http://i55.tinypic.com/140znl3.jpg[/img]

Çevrimdışı juniortom

• i30 Üstadı
    • Fiat Tipo Sevenler
« Yanıtla #3 : 26 Temmuz 2010, 11:08:44 »
Merhaba ben ekim sonunda 18 günlük kış iznime çıkacagım.Yeni i30'umla istanbuldan başlayarak ege tarafına oradan da akdenize dogru inmeyi dusunuyorum.kalacak yer belirlemeden apart otellerde keyfimize göre konaklayacagız.Rota ve özellikle şuraya kesin gidin gibi tavsiye vereceklere simdiden çokkk tesekkurler,,,
Güzergahta çanakkale,balıkesir izmir muğla ve antalya var,biliyorum cok genel bi güzergah oldu :))

Kuşadasına uğrayarak , Güvercin ada da gün batımını izleyerek akşam yemeği yemek unutulmayacak anılarınız arasında olacaktır .

Hyundai İ 30 1.6 Crdi Team 90 Ps

Çevrimdışı cizgibey

• i30 Sürücüsü
  • **
« Yanıtla #4 : 28 Temmuz 2010, 09:58:09 »
Harikasınız Devam :)))