Gönderen Konu: Daha önce hiç gitmediğiniz bir serviste , iyi hizmet alacağınızı düşüyor musunuz  (Okunma sayısı 2747 defa)

Çevrimdışı Görkem

• i30 Master
  • Değerlerimize sahip çıkalım...
Aracınızla tatile çıktınız ve gittiğiniz yerde aracınız bozuldu.Bulunduğunuz yerdeki en yakın Hyundai servisine gittiniz.İlk defa gittiğiniz bu serviste , sürekli hizmet aldığınız servisteki ilgi alakayı ve memnuniyeti yakalacağınızı düşünüyor musuz?
SOKAK HAYVANLARI İÇİN BİR KAP SU , BİR KAP YEMEK BIRAKIN.ONLARIN HAYATINDA BİR FARK YARATIN

Çevrimdışı orient

• i30 Müdavimi
vallaha muhalefet olsun diye yazmıyorum. o kadar derin de düşünmedim. inşallah öyle bir şeyle hiç birimiz karşılaşmayız.Ama başımıza gelince ne ile karşılaşacağız bilinmez. şimdiden de ön yargılı olmakta pek iş'ime gelmiyor. :-\
« Son Düzenleme: 24 Aralık 2010, 15:59:13 Gönderen: orient »
1.6 CRDI VGT 115 PS LACİVERT STYLE PLUS   *ANKARA*

Çevrimdışı aegelincik

• i30 Master
  • AYKUT
    • mimeray
2008 senesinde Kuşadasında aküm boşaldı,kumanda ile kapıları dahi açılamıyordu.

Yol yardımı aradım 30 dk sonra çekici üzerinde Aydın servisine yola çıktık.

Oylamada Hayır verdim devamlı gittiğim servis ile mukayesemden dolayı,ama çok mu kötü derseniz yü üzerinden 70 derim.
http://www.i30club.com

Beylikdüzü-İstanbul
1. 2008 i30 1.6 CRDİ STYLE PLUS - ŞAMPANYA GRİ (satıldı)
2. 2012 İ30 1.6 GDI ELİT. OTOMATİK.

Çevrimdışı Bu®αk!

• i30 Master
  • Live to Ride & Ride to Live
    • forum-i30
İzmir'e giderken lastik basınç sensörü hata verdi, Susurluk girişinde durdum kontrol ettim gitmeme engel bir durum yoktu devam ettim. Balıkesir Eraslan servisine uğradım geçerken, ilk defa girdiğim plakamın da yabancı olmasına rağmen çok çok iyi davrandılar, beni oradan son derece memnun bir şekilde uğurladılar, hatta aracımı yıkayıp içine de parfüm koymuşlar hiçbir işlem yapmamalarına rağmen.

Ben Evet'i işaretledim.

Ex

Çevrimdışı CevO

• i30 Profesörü
  • İstanbul - 30
Servisin (sahibi, müdürü ve çalışanları) tutumuna bağlı olarak değişkenlik göstereceğini düşünmekle birlikte, hizmet kalitesinin daha düşük olacağını sanıyorum. Başıma gelmedi hiç. Belli olmaz belki çok memnun da kalınabilir, şans meselesi.

Çevrimdışı ANIL81

• Forum Gurmesi
  • i30 Üstadı
  • *
Her zaman gittiğin köfteciyle, yoldan geçerken uğradığın köfteci birmi  ;D ;D

DÜZCE        i30CW 1.6CRDİ MODE OTM

Çevrimdışı The Mentalist

• Kıdemli Katılımcı Üye
  • i30 Profesörü
  • DOSTLUK İKİ FARKLI BEDENDE AYNI RUHU PAYLAŞMAKTIR
tamamen kişilere bağlı bir durum türkiyede işinin ehli kaç kişi vardır ve bu insanlara rast gelme şansın nedir? birde sizin tutumunuza bağlıdır. sizin bilinçli bir tüketici olduğunuzu anlarsa o zaman daha dikkatli olurlar. uygun hizmeti almadığında gereğini yapıp şikayet mekanizmasını işletirsin ve sana yaramasa bile senden sonra o servise geleçek bir sonraki i30 cuya yardım etmiş olursun. türkiyede sorun bu zaten şikayet mekanizmalarını iyi çalıştırırsak bir gün bizden önceki kişinin şikayeti sayesinde sizde iyi bir hizmet satın alabilirsiniz tamamen zaman meselesi türkiyenin bu duruma gelmesi 5-10 yıl , olsun çocuklarımıza yarasın bari :)
bence
« Son Düzenleme: 25 Aralık 2010, 09:51:53 Gönderen: The Mentalist »
(2008 İ30 select manuel lacivert 115 ps 90.000 km de SATILDI )
2013 i30 STYLE MANUEL CRDİ 128 PS BEYAZ / ÇEKMEKÖY / İSTANBUL

Çevrimdışı Bu®αk!

• i30 Master
  • Live to Ride & Ride to Live
    • forum-i30
Her zaman gittiğin köfteciyle, yoldan geçerken uğradığın köfteci birmi  ;D ;D
Heh işte budur abi. ;D

Ex