Gönderen Konu: i30 sahipleri hangi takımı tutuyor  (Okunma sayısı 28679 defa)

Çevrimdışı frekans76

• i30 Profesörü
Ynt: i30 sahipleri hangi takımı tutuyor
« Yanıtla #100 : 15 Ocak 2012, 13:00:05 »
Hırsızın kalkıp dürüstlükten bahsetmesi çok İRONİK oluyor.Kendi yaptıklarını bir hatırlasalar, kendileri de hırsızın önde gideni olduğunu bilecekler, ama sporseverler bunların farkında.

Sporda şiddet yasası çıkmadan önce yapılan şikeler,hatır şikeleri,maç satın almaları, teşvik primleri vs. vs.  bunlar normal yani öylemi ?

Hukuk her zaman adalet dağıtmaz bunu bilin.

Ligin son maçı Ankaragücünü 8-0 la yen averajla şampiyon ol Beşiktaşın elinden şampiyonluk kupasını kap, bunlar şike olmuyor, maç satın alma olmuyor da maç "konsantresi" oluyor öylemi ? Fanatikliğin geldiği nokta da böyle oluyor maalesef.Şikenin illa telefon dinlemeler, teknik takiple belirlenmesine gerek yok, bazen her şey ortada.

Bir başka örnek maç ;Gs nin 3-5 yıl önce şampiyon olduğu olduğu ligin sondan 4-5 maç öncesi BJK maçında da şike yok değil mi ? Dakika 85 Sergen GS ceza alanına geliyor,GS ceza alanında 3 tane BJK li futbolcu pas bekliyor, Sergenin atacağı ara pas ile kaleci ile karşı karşıya kalacaklar, peki sergen ne yapıyor, topu GS cezalaanın önünden taaa orta sahaya geri pas yapıyor ve maçın son dakikalarında BJK  kalecisi Cordoba  topu Hasan Kapzeye atıyor oda son uzatma saniyesinde bunu geri çevirmiyor ve GS maçı 2-1 alıyor...Böyle onlarca maç söylenebilir...Maçın satıldığına, satın alındığına ille telefon dinlemeri, bir kaç foto gerekli değil,görünen ortada...

Şimdi böyle onlarca maç varken kalkıp sütten çıkmış ak kaşık edasıyla dürüstlükten bahsetmeleri ve başkanına sahip sıkan  FB taraftarlarına utanması gerektiğini düşünenler çok komik oluyorlar ...

Evet FB taraftarı bu günler ASLA unutmayacaktır...
IMG]http://i55.tinypic.com/140znl3.jpg[/img]

Çevrimdışı CevO

• i30 Profesörü
  • İstanbul - 30
« Yanıtla #101 : 15 Ocak 2012, 14:50:28 »
Konuyu uzatmak istemiyorum. Yaşanan gelişmeler taraftarların dışında bence. Ayrıca kimseye cevap olsun diye ya da kimseyi kırmak amaçlı da yazmıyorum, ancak bir bilgiyi paylaşmak isterim.

8-0 biten AG-GS maçından yıllar sonra, 8 gol yiyen AG kalecisi Zalad, kendi ülkesinde bir Türk televizyonuna verdiği beyannatta para aldığını ve şike yaptığını kabul etti. izleyen herkes bilir ve hatırlar.

Çevrimdışı hasanyazan

• i30 Müdavimi
« Yanıtla #102 : 15 Ocak 2012, 15:00:39 »
Konuyu uzatmak istemiyorum. Yaşanan gelişmeler taraftarların dışında bence. Ayrıca kimseye cevap olsun diye ya da kimseyi kırmak amaçlı da yazmıyorum, ancak bir bilgiyi paylaşmak isterim.

8-0 biten AG-GS maçından yıllar sonra, 8 gol yiyen AG kalecisi Zalad, kendi ülkesinde bir Türk televizyonuna verdiği beyannatta para aldığını ve şike yaptığını kabul etti. izleyen herkes bilir ve hatırlar.

ayni macin yorumunu yapan Hayrettin`de daha yeni zamanlarda yaptigi bir yorumda

"Kesinlikle Galatasaray şike yapmadı. Tam aksine Ankaragücü'ne müthiş bir teşvik primi gitmişti. Ama biz Real Madrid gibi oynayıp fark attık"" dedi.

Haberin tamami >> http://spor.bugun.com.tr/spor-haber/164518-gundemi-sarsacak-sike-itirafi-haberi.aspx

Ben simdi burda Zalad denen bir tip yerine (ki gollerin hepsini Zalad yemedi, 2. yarida yanilmiyorsam yedek kaleci vardi) Hayrettin`e inanmayi tercih ederim.

Mac özetide burda: (30.05.1993) ankaragücü 0-8 galatasaray tarihi maç

Hırsızın kalkıp dürüstlükten bahsetmesi çok İRONİK oluyor.
 Evet FB taraftarı bu günler ASLA unutmayacaktır...

Sizinki Yavuz Hirsizlik olmaya basladi. Galatasaray yöneticileri bütün yorumlarinda "eger öyleyse, suclularsa, gercekten suc islemislerse vs." diye dikkatli yaklasirken konuya, FB liler sanki kendiniz teyit etmissiniz, yada ordaymissiniz gibi suclamalarda bulunuyorsunuz. Bu sanirim "sucluluk psikolojisi" olsa gerek.

FB taraftari unutmayacak, cünki biz size bu AYIBI unutturmayacagiz. Eger suc sabitlenirse TARIH BOYUNCA naminiz " Şikeci" olacaktir zaten  ;D
« Son Düzenleme: 15 Ocak 2012, 15:09:23 Gönderen: hasanyazan »

Çevrimdışı CevO

• i30 Profesörü
  • İstanbul - 30
« Yanıtla #103 : 15 Ocak 2012, 15:25:23 »
1992-1993 sezonunda, son haftaya girildiğinde GS ile BJK'nin puanları eşitti. GS 2 averaj öndeydi. BJK ile GS'nin maçları aynı anda başladı. BJK rakibini 3-1 yendi. Bu durumda averajlar eşit duruma geldi. Yani GS, AG'nü 1-0 bile yense şampiyon olacaktı. Ama ne hikmetse BJK, şampiyonluk haftası konsantrasyonu ile rakibini anacak 3-1 yenmeyi başarırken, GS aynı konsantrasyonla 8-0 yenmeyi başarıyor. İlginç. GS o maça kadar en son hangi takımı kaç senesinde 8-0 yenmiş acaba. Eğer yukarıdaki görüntüleri izleyip de şike yok diyen varsa, ben bilemem. Daha ilk korner pozisyonunda bile Zalad bilerek dışarı çıkıyor. Ayrıca olayı yapmış, yurt dışına gitmiş ve Türkiye ile ilgisi kalmamış Zalad'ın itirafına değil de, şike yapmakla itham edilen GS takımının, Zalad'dan sonra beyanat veren kalecisi Hayrettin'e inanmak da ilginç geldi bana. GS ve AG hariç, geri kalan herkes bu maçın buz gibi şike olduğuna inanıyor zaten. Tek inanmayanlar yapanlar.

Not: AG'de bu yıl küme düşerek hakettiği yere kavuşacak inşallah.

Çevrimdışı frekans76

• i30 Profesörü
« Yanıtla #104 : 15 Ocak 2012, 17:28:24 »
1992-1993 sezonunda, son haftaya girildiğinde GS ile BJK'nin puanları eşitti. GS 2 averaj öndeydi. BJK ile GS'nin maçları aynı anda başladı. BJK rakibini 3-1 yendi. Bu durumda averajlar eşit duruma geldi. Yani GS, AG'nü 1-0 bile yense şampiyon olacaktı. Ama ne hikmetse BJK, şampiyonluk haftası konsantrasyonu ile rakibini anacak 3-1 yenmeyi başarırken, GS aynı konsantrasyonla 8-0 yenmeyi başarıyor. İlginç. GS o maça kadar en son hangi takımı kaç senesinde 8-0 yenmiş acaba. Eğer yukarıdaki görüntüleri izleyip de şike yok diyen varsa, ben bilemem. Daha ilk korner pozisyonunda bile Zalad bilerek dışarı çıkıyor. Ayrıca olayı yapmış, yurt dışına gitmiş ve Türkiye ile ilgisi kalmamış Zalad'ın itirafına değil de, şike yapmakla itham edilen GS takımının, Zalad'dan sonra beyanat veren kalecisi Hayrettin'e inanmak da ilginç geldi bana. GS ve AG hariç, geri kalan herkes bu maçın buz gibi şike olduğuna inanıyor zaten. Tek inanmayanlar yapanlar.

Geçmişin hırsızları bugünün dürüstlük abidesi olup ahkam kesiyorlar ya çok gülüyorum onlara...

Bir de ne kadar içlerine işlemiş FB düşmanlığı şimdi daha çok anlıyorum...

Çevrimdışı CevO

• i30 Profesörü
  • İstanbul - 30
« Yanıtla #105 : 15 Ocak 2012, 17:37:37 »
Bu konu hakkında daha fazla yazmayalım bence arkadaşlar.
Konu başlığından da çıkmışız.
Genelde takım, maç vb. konularda fikir ayrılıkları uzayıp gidiyor.
« Son Düzenleme: 15 Ocak 2012, 17:37:58 Gönderen: CevO »

Çevrimdışı hasanyazan

• i30 Müdavimi
« Yanıtla #106 : 15 Ocak 2012, 17:48:01 »

Netice ?? = Düsünce olarak "sike yapanlar ligden düsünce hakettikleri yere varacaklar."

E o zaman hemfikiriz  ;D

Ben diyeceklerimi dedim zaten, uzatacak bisey yok.. ::)

Çevrimdışı frekans76

• i30 Profesörü
« Yanıtla #107 : 15 Ocak 2012, 20:46:53 »
Bu konu hakkında daha fazla yazmayalım bence arkadaşlar.
Konu başlığından da çıkmışız.
Genelde takım, maç vb. konularda fikir ayrılıkları uzayıp gidiyor.

Başlatan kendi camiası hakkında konuşsun yada yorum yapsın.
Fb taraftarına b.k atmak onların harcı değil !!!

Çevrimdışı Görkem

• i30 Master
  • Değerlerimize sahip çıkalım...
« Yanıtla #108 : 15 Ocak 2012, 23:23:49 »
Konu başlığın amacından çıktığından dolayı kilitlenmiştir...
SOKAK HAYVANLARI İÇİN BİR KAP SU , BİR KAP YEMEK BIRAKIN.ONLARIN HAYATINDA BİR FARK YARATIN