Gönderen Konu: Hyundai yetkili servislerinden memnun musunuz?  (Okunma sayısı 35979 defa)

Çevrimdışı Afşin

• i30 Master
Ynt: Hyundai yetkili servislerinden memnun musunuz?
« Yanıtla #100 : 11 Eylül 2012, 23:37:52 »
Emrah hocam 2009'da benim i30 um 34bin km deyken aynı sorunu yaşadım.

uçar a gittim ilk başta, saf temiz hiçbirşeyden  habersiz bir araç sahibi olarak :D
1-kullanıcı hatası dediler :)
2-garantiye girmez dediler
3-pahalıdır dediler

peki hayırlı işler dedim :) hiççç itiraz etmedim.

başka servise gittim direk değişim dediler, memnuniyetsizlik için özür dilediler.
uçar benim gözümde budur.

Zaten Uçar cafelerinde insigniamın anahtarını kaybetti Vale'leri :(
Kılım artık onlara, en kıl servistir bana göre. Tepeden bakar müşteriye.

Çevrimdışı eagleswing

• i30 Üstadı
« Yanıtla #101 : 12 Eylül 2012, 00:04:15 »
Afşin anahtarinin basina gelene uzulmemek mumkun mu? İnsan yedegini de yaninda tasimaz ki anahtarin... Nasil kaybolabilir bir anahtar? Muhtemelen vale ogun cektigi bir baska arabanin icine dusurmustur. O adam ilgi gosterse mesele kalmazdi...

Ucarda bahsettigim gibi Başlangıçta ben de sorun yaşadım. Ama bu yaptiklari takdire şayan bence. Hem Eda hanim, hem Mete bey cok ilgilendiler. Servisin mazisine bakinca ben israrla gidiyorum. Yabanci bir yer gibi olamiyorum orda.

Dun de Hyundai Assan e-posta gondermis, markamiza gosterdiginiz ilgi icin tesekkur ederiz diye. E mutlu oluyor insan tabi. Seviyoruz i30u...

“If everything isn't black and white, I say, ''Why the hell not?''” John Wayne ** BJK **
HYUNDAI i30 ELITE CRDI 128PS 2013 - GRİ - İstanbul
HYUNDAI i30 TEAM CRDI 90PS 2010 - SİYAH - İstanbul
"Atatürk seni sevmek bir ibadettir." - Celal BAYAR, Türkiye Cumhuriyeti III. Cumhurbaşkanı

Çevrimdışı SemperFi

• i30 Üstadı
« Yanıtla #102 : 12 Eylül 2012, 15:10:51 »
Ayni sekilde Ucar Servisde Garanti degisimi yapacaklar fakat 3 kez ziyaret etmeme neden oldular.

Garantiden klima kompresorunu degistirmek istemediler cunku yeniside ayni ses yapacaklar dediler.Sonra klima baglama aparati olmadigini soylediler ve gereksiz olarak aracim 1 gun yatti.Sonra parca degisimi icin biraktim ve tamponun altini surttuler ve hatalarini kabullenmediler.Diger taraftan ben suclandim cunku benden kaynaklanan bir surtme oldugunu iddia ettiler.Netice Ucar benim icin bitmistir ve mecbur olmadikca gitme taraftari degilim.Gidecek arkadaslar araclarini teslim ederken etrafina iyice baksinlar...
İnsanda güzel olan yüzdür, yüzde güzel olan gözdür ama insanı insan yapan
ağızdan çıkan sözdür.......

Çevrimdışı vuslat.0571

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #103 : 31 Mayıs 2013, 10:45:59 »
Ben İstanbul avp yakası bayraktar a gidiyorum. Memnunum. Daha önce ekol e gittim aracı oradan aldığım için. berbat bir servis. aracı garanti kapsamında sorun için götürdüm. pişman oldum. ilgi sıfır

Çevrimdışı ÖMER68

• i30 Sürücüsü
  • **
« Yanıtla #104 : 01 Haziran 2013, 17:54:29 »
Elmas otonun servisine gidiyorum servisinden memnun olmayanlara tavsiye ederim,ama israrla yaziyorum kore bu servislere el atmali ve kalite getirmeli iyi fiyata kaliteli araba satip elde ettikleri tum musteri memnuniyetini servislerde kaybediyorlar -birde Türk insaninin kore lilere duydugu saygiyi tabiki

Çevrimdışı taner_1

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #105 : 06 Temmuz 2013, 15:49:50 »
Kocaeli Gebze Görtan Oto'dan aldım aracımı kelebek cam çıtası düşünce gittim ilgi konusunda 10 numara. Teslim almaya gittiğimde aracımı temizlemişler. Ufak ama insanı cezbeden şeyler bunlar benim gözümde. Ne zaman arasam her konuda bilgi veriyorlar yardımcı oluyorlar. Satış danışmanlarına ne sorduysam, hangi konuda sıkıntı yaşadıysam yardımcı oldular.
2013 İ30 GDİ Elite Beyaz

Çevrimdışı lauslaimz

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #106 : 10 Temmuz 2013, 00:22:33 »
istanbul'da ikamet eden arkadaşlar için iki servis hakkında fikir beyan edebilirim. ekol'ü maalesef öneremiyorum. gecen elmas'a gittim memnun kaldım.

Çevrimdışı ÖMER68

• i30 Sürücüsü
  • **
« Yanıtla #107 : 10 Temmuz 2013, 08:39:30 »
Elmas tan memnunum.bir kez ikitelli organizedeki servise gittim tavsiye etmem kendim tamir yaparim oraya bir daha gitmem derecesinde!