Gönderen Konu: Hyundai yetkili servislerinden memnun musunuz?  (Okunma sayısı 36109 defa)

Çevrimdışı fktanik

• i30 Üstadı
  • Faruk
Ynt: Hyundai yetkili servislerinden memnun musunuz?
« Yanıtla #50 : 09 Temmuz 2009, 14:29:50 »
Faruk arakadaşım seninle ben bu müşteri hizmetlerinin elinden en çok çeken i 30 sahipleriyiz. Zamanım olsa genel müdürlüğe kadar gidip ortalığı basın önünde karıştıracağım ama şu an zamanım yok bu tür şeylerle uğraşacak. Öncelikle şu hizmet sunumuyla ilgili protesto dilekçesi işini toptan bir halledelim. Eğer yine ilgilenmezlerse katılımcı arkadaşlarla ellerimizde dövizlerle genel müdürlük binasına gidelim. Aynı gün basınada haber verelim.

İyi olur dostum
Ex 2009 I30 CRDI STYLE
Ex 2007 GETZ CRDI KLM, SR, 4 HY, ABS
2011 ERA CRDI KLM, 2 HY, ABS, ESP

Çevrimdışı Alican

• Hukuki İşler Sorumlusu
  • i30 Profesörü
  • İstanbul
« Yanıtla #51 : 09 Temmuz 2009, 22:11:57 »
Assan'ın önündeki yol 2 şeritli dar bir yol 15-20 araçlık bir i30 konvoyu, trafiği tıkar mı acaba??  Araçların camlarında İngilizce ve Türkçe pankartlar olsa, birileri bu konvoyu fotoğraflasa, birileri de bu fotoğrafları Kore'ye maillese ne olur acaba ??  ;D ;D ;D

Karar verin abicim.

Coşkun,
Bayraktar

hangisi iyi ??

Hocam bu dedıgını yapabılırız  ;D ;D ;D

Ben bayraktar diyorum ama şunuda diyebiliriz avrupa yakasında bayraktar anadolu yakasında coskun  ;D
İ30 1.6 CRDI Style Plus - Vivid Mavi

Çevrimdışı Skyline

• i30 Profesörü
  • İstanbul - 37
« Yanıtla #52 : 09 Temmuz 2009, 22:40:35 »
Assan'ın önündeki yol 2 şeritli dar bir yol 15-20 araçlık bir i30 konvoyu, trafiği tıkar mı acaba??  Araçların camlarında İngilizce ve Türkçe pankartlar olsa, birileri bu konvoyu fotoğraflasa, birileri de bu fotoğrafları Kore'ye maillese ne olur acaba ??  ;D ;D ;D

Karar verin abicim.

Coşkun,
Bayraktar

hangisi iyi ??

Hocam bu dedıgını yapabılırız  ;D ;D ;D

Ben bayraktar diyorum ama şunuda diyebiliriz avrupa yakasında bayraktar anadolu yakasında coskun  ;D

;D ;D ;D Ne şiş ne kebap yani..
Ateş Kırmızı - Style Plus CRDI Otomatik

Çevrimdışı Alican

• Hukuki İşler Sorumlusu
  • i30 Profesörü
  • İstanbul
« Yanıtla #53 : 09 Temmuz 2009, 22:50:24 »
Yok hem şiş hem kebap diyorum  :D :D :D
İ30 1.6 CRDI Style Plus - Vivid Mavi

Çevrimdışı AKN

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #54 : 23 Kasım 2009, 19:06:48 »
Aracı Aldıktan Sonra Servisteki Herkez Benden Nasibini Almıştır. Bazen Musteri Hizmetleri Telefon Açıyor Ve Not Vermemi Istiyor, direk Her Soruya 0 Yaz diyorum :)

Çevrimdışı fby2001

• i30 Müdavimi
« Yanıtla #55 : 23 Kasım 2009, 19:59:05 »
ARKADAŞLAR BEN TEKİRDAĞ ÇORLUDAYIM.BULUNDUGUM İLÇE TEKİRDAĞ MERKEZE 29 KM VE ÇORLUDA 1 TANE HYUNDAİ BAYİSİDE MEVCUT VE ADI ATMAŞ PLAZA.HERNEYSE BEN BASIMDAN GECENLERI ANLATAYIM SIZ 2 SERVİS ARASINDAKİ FARKI ANLAYIN.
     YAKLAŞIK 2 AY ÖNCE PARAMI CEBİME KOYARAK İ30 ALMAYA ATMAŞ PLAZAYA GİTTİM.TRİNK PARA BANA NE KADAR İNDİRİM YAPACAĞINI SORDUM VE PAZARLIĞA BAŞLADIM.BANA 29.300 LIRA FIAT CEKTILER 1.4 CVVT İÇİN.
EN SON OLUR FİYAT BU YOK YAKIT İNDİRİMİ YOK ÖTV ZART ZURT BIR SURU GÜZEL KELİMEDEN SONRA SOZLESMEYI YAPALIM DEDILER.VE O ANDA ŞANSLIYIMKİ YARIN SOZLESME YAPMAK ISTEDIGIMI SOYLEDIM.EVE GELDIM HYUNDAININ SITESINE GIRDIM.FIYATLARA BAKIYORDUMKI NE GOREYIM BANA VERDIGI FIYAT SITEDEKI LISTE FIYATI ILE AYNI.COK SASIRDIM.DAHA SONRA TEKIRDAĞ MERKEZDEKI GENÇLER OTO YU ARADIM.RANDEVU ALDIM VE GORUSMEYE GITTIM.HIC LAFI UZATMADAN PARA CEBIMDE PESIN NE OLACAK DEDIM VE 2 DK SONUNDA 1000 TL UCUZ OLAN FIYATI YANI 28.300 LIRAYI ALDIM.ÇOK SASIRDIM VE DURUMU ANLATTIM BU DURUM KARŞISINDA ONLARDA ŞAŞIRDILAR.HER NEYSE BEN 2 AY ONCE İ 30 1.4 CVVT BEYAZ RENKLİ 2010 MODELİ XENON FAR VE ORJİNAL SİS FARLARI TAKILMIŞ HALDE 28.600 TL YE ALDIM VE PLAKAM'DA SAOLSUNLAR ADIM VE SOYADIMDAN OLUSAN HARF KOMBİNEZONUYLA OLDU.SAOLSUNLAR GENÇLER OTOYU VE SERVİS ŞEFİ AHMET BEYİ KUTLUYOR SAYGILARIMI SUNUYORUM.DAİMA BÖYLE OLURLAR.(BEN 28.600 TL DEN DAHA İNDİRİM İSTEDİĞİMDE BANA SÖYLENEN FARKI VE İNDİRİMİ SERVİSE GELDİĞİNİZDE GÖRECEKSİNİZ DEMİŞTİLER VE ÖYLEDE OLDU.HELAL OLSUN GENÇLER OTOYA....HER SERVİSE GİDECEĞİMDE 3 KM UZAĞIMDAKİ ATMAŞ PLAZAYA DEĞİL 29 KM UZAĞIMDAKİ GENÇLER OTOYA GİDİYORUM VE KENDİMİ EVİMDE GİBİ HİSSEDİYORUM.TEŞEKKÜRLER BENİ DİNLEDİĞİNİZ İÇİN:)

Çevrimdışı erenozerdim

• i30 Profesörü
    • http://www.erenozerdim.com
« Yanıtla #56 : 17 Mayıs 2010, 10:21:05 »
13 yıldır hyundai kullanıyorum özellikle ankaradakinden çok memnunum
eren

Çevrimdışı burakozturk44

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #57 : 30 Kasım 2010, 14:27:16 »
bende ankaradayım fakat hıc memnun degılım 30dk ısı 4 saatte yapan bır servıs gormedım hıc

Çevrimdışı erenozerdim

• i30 Profesörü
« Yanıtla #58 : 30 Kasım 2010, 14:45:57 »
merhaba ben 13 yıldır hyundai kullanıyorum,,hem ankara da hem istanbulda yaşıyorum istanbulda bayraktar yenibosnadan ankarada neziroğlundan srv alıyorum 13 yılda arabalarım ne arıza yaptı ne de srv sorun yaşadım çok memnunun aracımda çok mutlu
eren

Çevrimdışı erenozerdim

• i30 Profesörü
« Yanıtla #59 : 30 Kasım 2010, 14:47:35 »
merhaba yenibosna bayraktar öneririm gnl ,md hasan bey srv çok ilgili size yardımcı olur
eren

Çevrimdışı eagleswing

• i30 Üstadı
« Yanıtla #60 : 30 Kasım 2010, 17:10:20 »
Arabayı Altunizade Uçar'dan almıştım... Bana en yakın yer orasıydı. Hyundai servis deneyimim pek yok yani. Satış temsilcisi Muhammet bey cidden nazik insandı ve ne yapılması gerekiyorsa yapmıştır. Servislik bir işim olmadı ama uzaktan da olsa kendi içlerinde tüm departmanlar arası iletişimi ve işbirliğini geliştirmeleri gerektiğini düşünüyorum.

Servis konusunda ise forumla birlikte hareket etmek gerektiği düşüncesindeyim. Burası i30 camiasının halk içindeki kalbi... Ne istediğini ve ne yaptığını iyi bilen insanlar bizim forum üyeleri. Karşılıklı saygı olduğu müddetçe, zaten oldukça az sorun çıkaran i30'lar da dikkate alındığında pek bir mesele olmaz. Herkes memnun olur. Bakın iki mesaj attık üç günde 15 araba toplandı. Bizimkiler arabalarıyla uğraşmayı da seviyorlar. Onu tak, bunu çıkar meşgale olmuş üyelerimize. Bunlar biraz dikkate alınsa onlar da para kazanır.

Sadece basit servis işi değil. Sadece bizimle de ilgili değil. Bakınız, eğer ben bu arabayı almışsam bunda Afşin'ın, özgür23'ün, donanım haberden buraya gelen tüm forum üyelerinin dahli var. Onlar bu arabayı tanıtmasa, memnuniyetlerini ifade etmese ben bu arabayı alır mıydım? Ben de 6 aydır yazıyorum, dostlarıma hep anlatıyorum. Bunlar çok önemli şeyler... Bu arabanın ilk elinde de ikinci elinde de etkili faktörler bunlar. Hatta eminim ki Hyundai-Assan'ın şirket reklamı bu kadar insanları etkileyemez. Çünkü biz elimizi taşın altına koymuşuz. Paramıza kıyıp vermişiz. Borç harç yapmışız. Biz mal satıp para yapmıyoruz. Tüketiciye doğruları söylüyoruz.   

“If everything isn't black and white, I say, ''Why the hell not?''” John Wayne ** BJK **
HYUNDAI i30 ELITE CRDI 128PS 2013 - GRİ - İstanbul
HYUNDAI i30 TEAM CRDI 90PS 2010 - SİYAH - İstanbul
"Atatürk seni sevmek bir ibadettir." - Celal BAYAR, Türkiye Cumhuriyeti III. Cumhurbaşkanı

Çevrimdışı Görkem

• i30 Master
  • Değerlerimize sahip çıkalım...
« Yanıtla #61 : 26 Ocak 2011, 16:23:02 »
Servis memnuniyeti durumunuz ne halde?
Ankete göre işler gayet yolunda.Sizce de öyle mi?
SOKAK HAYVANLARI İÇİN BİR KAP SU , BİR KAP YEMEK BIRAKIN.ONLARIN HAYATINDA BİR FARK YARATIN

Çevrimdışı erenozerdim

• i30 Profesörü
« Yanıtla #62 : 26 Ocak 2011, 16:53:47 »
ben yazmıştım istanbulda bayraktar yeni bosna ankarada neziroğlu eskişehir yolu ikisinden de memnunum ama ankara daha iyi bayraktara ayak dayama ünitesi sipariş etmitim 3 ayda temin edemediler ankara 2 günde taktı bundan evvelki hyudaimi 13 yıl kullandım bir kez biile arıza yapmadı
eren

Çevrimdışı Simone

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #63 : 26 Ocak 2011, 19:07:22 »
Avrupa yakasında Erk servisi tavsiye ederim. Gerçekten müşterilerine değer veren ve ilgilenen bir firma. Bazı diğerleri gibi müşterisini biran önce başından savmaya çalışan, kazıklayan firmalara benzemiyor..
i30 1.6 CRDİ Mode 115ps A/T

Çevrimdışı erenozerdim

• i30 Profesörü
« Yanıtla #64 : 26 Ocak 2011, 19:35:55 »
nerde
eren

Çevrimdışı Rad

• i30 Master
« Yanıtla #65 : 26 Ocak 2011, 23:48:03 »
Avrupa yakasında Erk servisi tavsiye ederim. Gerçekten müşterilerine değer veren ve ilgilenen bir firma. Bazı diğerleri gibi müşterisini biran önce başından savmaya çalışan, kazıklayan firmalara benzemiyor..

Bayrampaşa, Kartaltepe. Evimin hemen 3 sokak yanında. İlk araç aldığımda bazı soru işaretleri vardı kafamda daha sonra servis için doğru dürüst fiyat da veremediler. Ancak 30000 bakımı geliyor ve şu an cazip bir servis kampanyası yok. Erk'e gideceğim sanırım.

@Simone sizin ikamet neresi idi?
Ra_Messu

Çevrimdışı erenozerdim

• i30 Profesörü
« Yanıtla #66 : 26 Ocak 2011, 23:52:03 »
bayraktarı düşünürsen  beraber gidebiliriz seni tanıştırım gnl md bakımlı i30 hastası
eren

Çevrimdışı Rad

• i30 Master
« Yanıtla #67 : 26 Ocak 2011, 23:53:14 »
bayraktarı düşünürsen  beraber gidebiliriz seni tanıştırım gnl md bakımlı i30 hastası

Neden olmasın? Bana yakınlık - uzaklığı olması tercih sebebi olur şu saatten sonra.
Ra_Messu

Çevrimdışı erenozerdim

• i30 Profesörü
« Yanıtla #68 : 26 Ocak 2011, 23:55:43 »
çok iyi ilişkilerim var en önemlisi gnl md,,bayagı avantaj zaten i 30 bakımlıysa adam bayılıyor kaldıki senin ki öyle ben her zaman müsaitim biliyorsun
eren

Çevrimdışı Simone

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #69 : 27 Ocak 2011, 00:31:28 »
@Rad

beylikdüzünde ikamet etmekteyim aslında, yakınımızdaki Erdemir bayi canımı sıktığından işyerimizin yakınında olan ERK'i tercih ediyorum. Araca yan spoiler için fiyat araştırması yapıyordum. Erdemir 500 lira fiyat verirken birde Erk servisi arayayım dedim ve montaj dahil 350 liraya hallederiz dediler..

Çevrimdışı erenozerdim

• i30 Profesörü
« Yanıtla #70 : 27 Ocak 2011, 00:58:34 »
tavan spoilerimi tampon altı spoilermi
eren

Çevrimdışı Simone

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #71 : 27 Ocak 2011, 01:05:44 »
yan sağ ve sol kapı altı spoileri benim dediğim.

Çevrimdışı erenozerdim

• i30 Profesörü
« Yanıtla #72 : 27 Ocak 2011, 01:08:13 »
ben bayraktarda 125x2=250 taktırmıştım
eren

Çevrimdışı Simone

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #73 : 27 Ocak 2011, 01:16:05 »
ben bayraktarda 125x2=250 taktırmıştım

çok iyi fiyatmış gerçekten, birara aksesuarlarda %25 indirim vardı o fiyat sanırım sizin dediğiniz.
ben taktırmadım henüz oda ayrı mevzu :)

Çevrimdışı erenozerdim

• i30 Profesörü
« Yanıtla #74 : 27 Ocak 2011, 01:28:09 »
yok indirim yoktu

tavan spoileri 350
ön arka tampon altı spoiler 150x2=300 idi ama son fiatları bilmiyorum aslında tüm servisler de ayni olması lazım
eren