Gönderen Konu: 16 Haziran 2013 Ankara Kahvaltı Buluşması GERÇEKLEŞTİ/FOTOĞRAFLAR 4. SAYFADA ...  (Okunma sayısı 25870 defa)

Çevrimdışı orient

• i30 Müdavimi
Ynt: 16 Haziran 2013 Ankara Kahvaltı Buluşması...
« Yanıtla #76 : 17 Haziran 2013, 07:47:07 »
güzel bir buluşmaydı emeği geçen herkese teşekkürler. merak edin diye hiçbir foto ve paylaşımda bulunulmayacaktır. ;D ;D ;D

şaka şaka :D :D :D
« Son Düzenleme: 17 Haziran 2013, 13:13:32 Gönderen: orient »
1.6 CRDI VGT 115 PS LACİVERT STYLE PLUS   *ANKARA*

Çevrimdışı kamran5999

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #77 : 17 Haziran 2013, 14:44:56 »
Yine buluştuk, yine dertleştik, güldük, eğlendik, yine Göksel kafamızı karıştırdı (şaka şaka bu sefer yapmadı), yine muhabettin dibine vurduk.. darısı bir sonrakine diyelim...katılan ve emeği geçen herkese, özellikle her türlü derdimizde yanımızda olan Sabri'ye teşekkür ederim..

Çevrimdışı demohayat

• i30 Profesörü
  • Çankaya University Formula-G CARTEMT SolarCar Team
« Yanıtla #78 : 18 Haziran 2013, 01:04:43 »
Fotoğraflar biraz geç oldu ama kusura bakmayın :) Öncelikle katılan tüm abilerime, ablalarıma bizlere güzel sohbetlerini bahşettikleri için teşekkür ediyorum... Bizleri yalnız bırakmayan ve desteklerini esirgemeyen tüm Neziroğlu ailesine çok teşekkür ediyorum. Verdikleri güzel hediyeler için ayırıca teşekkür ediyorum. Boya koruma hediyesini kazanan arkadaşta eminim teşekkür ediyordur  :P Aynı kadroyu katlanarak her buluşmada görmek dileğiyle :)

*Kahvaltıya dalıp ben fotoğraf çekmemişim :) Çeken arkadaşlar varsa atasa sevinirim :)

Bu bölüm "orient" abimize ayrılmıştır :) 2009 model efsane kasa aracına gösterdiği mükemmel ilgisi sizlerede göstermek istiyorum. Yemin ediyorum ben arabayı bayiden çıkarttığımda bu kadar temiz değildi :)

Tekrar herkese çok teşekkür ederiz... Bizleri katılımlarıyla sevindiremeyen moderatör ekibede Ankara grubu olarak sitemlerimizi  ayrıca belirtiriz  ;D
Çankaya University Formula-G CARTEMT Solar Car Team

Ankara i30club.com Servis Anlaşması Neziroğlu Hyundai Plaza İle Yapılmıştır... Detaylar bu konuda : http://www.i30club.com/index.php/topic,4317.0.html

Sabri Berkcan / Ankara
2012 Yeni I30 Style Dizel Otomatik

Çevrimdışı orient

• i30 Müdavimi
sabri kardeşimize güzel iltifatların ve her şey için tekrar teşekkürler. :-*
1.6 CRDI VGT 115 PS LACİVERT STYLE PLUS   *ANKARA*

Çevrimdışı grattis

• i30 Müdavimi
güzel resimler.... güzel arabalar.... hepsinden öte sımsıcak insanlar....  Seviyorum bu kulübü bea :)

Çevrimdışı mertemur

• i30 Yolcusu
  • *
    • Kişisel Blog
Tebrikler. güzel bir etkinlik olmuş.

Çevrimdışı mkayra

• i30 Sürücüsü
  • **
herkese tekrar tekrar teşekkürü bir borç bilirim. yeniden buluşmak dileğiyle...
06 ZJK 52 SİYAH ELİTE

Çevrimdışı fushak

• i30 Yolcusu
  • *
16 Haziran 2013 Ankara Kahvaltı Buluşması
« Yanıtla #83 : 22 Haziran 2013, 11:50:41 »
Arkadaşlar geçtiğimiz günlerde Eskişehir Yolu Hyundai Plaza ya servise aracımı götürdüm.Ahmet Bey aynı kahvaltı organizasyonundaki gibi nazik, ilgili ve son derece yardımseverdi.Kendisine huzurunuzda teşekkürlerimi iletmek istedim.İyi günler

Çevrimdışı Badem

• i30 Yolcusu
  • *
Bir daha ki buluşma ne zaman olacak?

Çevrimdışı demohayat

• i30 Profesörü
  • Çankaya University Formula-G CARTEMT SolarCar Team
Bir daha ki buluşma ne zaman olacak?

Ankara icin muhtemelen yaz sonuna dogru olacaktir...
Çankaya University Formula-G CARTEMT Solar Car Team

Ankara i30club.com Servis Anlaşması Neziroğlu Hyundai Plaza İle Yapılmıştır... Detaylar bu konuda : http://www.i30club.com/index.php/topic,4317.0.html

Sabri Berkcan / Ankara
2012 Yeni I30 Style Dizel Otomatik