Gönderen Konu: Yeni İ30 GDI otomatik benzinli chip yazılım yükleme  (Okunma sayısı 5134 defa)

Çevrimdışı AHMET DENİZLİ

• i30 Yolcusu
  • *
Arkadaşlar Merhaba;

Ben aranıza yeni katılan i30 sahiplerindenim. Yazılım yükleyerek beygir gücünü arttıran ve yakıt tüketimişzi azaltan arkadaşlardan bir tanesi ile bir görüşme yaptık. Yazılım yükleyerek benim 135 bg olan benzinli aracımı GDI motor olduğu için 150 bg yükseltebileceğini söylediler. Aynı zamanda aracın torku da bir miktar yükselecekmiş, tabi yakıt tasarrufunuda sağlayacak bu arada. Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa onların da görüşlerini almak isterim.

Çevrimdışı ender84

• i30 Müdavimi
Ynt: Yeni İ30 GDI otomatik benzinli chip yazılım yükleme
« Yanıtla #1 : 22 Temmuz 2013, 10:06:21 »
Merhaba,

Benim aracım da gdi manuel, Bende çok istedim bu işi hatta servisede sordum.
Dedikleri tek şey sakın ha motora zarar verip ömrünü azaltıyor ve garantiyi bozar cevabı aldım.
2013 1.6 GDİ ELITE MANUEL GÜMÜŞ GRİ

Çevrimdışı AHMET DENİZLİ

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #2 : 24 Temmuz 2013, 13:41:57 »
motora herhangi bir zarar vermiyormuş ama garanti konusunda birşey demiyorlar

Çevrimdışı ender84

• i30 Müdavimi
« Yanıtla #3 : 24 Temmuz 2013, 14:41:06 »
anladım ama garanti isi bozuyor iste.Bi sorun olunca hemen chip ten deyip ugrastıracaklar.
2013 1.6 GDİ ELITE MANUEL GÜMÜŞ GRİ

Çevrimdışı tlgylmz.ty

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #4 : 11 Temmuz 2017, 10:26:15 »
Arkadaşlar Merhaba;

Ben aranıza yeni katılan i30 sahiplerindenim. Yazılım yükleyerek beygir gücünü arttıran ve yakıt tüketimişzi azaltan arkadaşlardan bir tanesi ile bir görüşme yaptık. Yazılım yükleyerek benim 135 bg olan benzinli aracımı GDI motor olduğu için 150 bg yükseltebileceğini söylediler. Aynı zamanda aracın torku da bir miktar yükselecekmiş, tabi yakıt tasarrufunuda sağlayacak bu arada. Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa onların da görüşlerini almak isterim.

İşlemi yaptırdınız mı merak ettim ?