Gönderen Konu: Hediyeli Motosiklet Sürüş Eğitimi!!!  (Okunma sayısı 2077 defa)

Çevrimdışı Görkem

• i30 Master
  • Değerlerimize sahip çıkalım...
Hediyeli Motosiklet Sürüş Eğitimi!!!
« : 11 Temmuz 2013, 14:45:43 »
Merhaba arkadaşlar,

Sahibi olduğum sürücü kursum üzerinden i30'una kuma olarak motosiklet almak isteyenlere bir fırsat sunmak istiyorum  :)

Motosiklet eğitmenimiz Melih Yeşildağ tarafından verilecek olan iki günlük paket eğitim programını alana, A2 sertifika kursu hediye ediyorum.Sınav harçları, Maliye'ye yaptırılan harç,sürücü belgesi kart bedeli ve dosya masrafı size aittir.
Hediye Sertifika kursu dönemi, kursun A2 sınıfı kontenjan durumuna göre en yakında ki dönem olacaktır.
Eğitim bedeli 900TL'dir.

Eğitim programının içeriği ;
1.gün: Temel sürüş eğitimi
2.gün: Güvenli sürüş teknikleri

Eğitim sonrası kursiyerlere sertifika verilecektir.

Hâli hazırda A2 ehliyetiniz olupta motosiklet kullanıyorsanız ileri sürüş teknikleri eğitim programımızda mevcuttur.

Hocamız ve eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için www.motosikletakademisi.com

Eğitimlerde kursumuza ait motosikletleri kullandığımız gibi varsa kendinize ait motosikletinizi de kullanabilirsiniz.

Eğitim gün ve saatlerini mümkün olduğu kadar size göre ayarlamaya çalışıyoruz.Eğitim almak istediğiniz tarihi en az bir hafta önceden bildirmeniz yararınıza olacaktır.

Her türlü soru ve detaylı bilgi için beni arayabilirsiniz.
Saygılar,sevgiler.
Görkem İRTEŞ
0533 705 75 72

www.semassurucukursu.com
« Son Düzenleme: 29 Ağustos 2013, 12:04:35 Gönderen: Görkem »
SOKAK HAYVANLARI İÇİN BİR KAP SU , BİR KAP YEMEK BIRAKIN.ONLARIN HAYATINDA BİR FARK YARATIN