Gönderen Konu: San Vito Lo Capo'dan yeni i30  (Okunma sayısı 36733 defa)

Çevrimdışı eagleswing

• i30 Üstadı
San Vito Lo Capo'dan yeni i30
« : 05 Eylül 2013, 22:58:54 »

İtalya'da ilk yeni i30'u ne zaman göreceğim diye geldiğim gündem beri bakınıyordum. Sicilya'dan ayrılmadan önceki son günümde Cennet San Vito Lo Capo'da evin önünde siyah bir yeni i30 gördüm. Eşime lades yapmak gibi birşey oldu... Pek çok İzmit'li i20'nin ardından i30 görmek çok güzeldi...

“If everything isn't black and white, I say, ''Why the hell not?''” John Wayne ** BJK **
HYUNDAI i30 ELITE CRDI 128PS 2013 - GRİ - İstanbul
HYUNDAI i30 TEAM CRDI 90PS 2010 - SİYAH - İstanbul
"Atatürk seni sevmek bir ibadettir." - Celal BAYAR, Türkiye Cumhuriyeti III. Cumhurbaşkanı

Çevrimdışı demohayat

• i30 Profesörü
  • Çankaya University Formula-G CARTEMT SolarCar Team
Ynt: San Vito Lo Capo'dan yeni i30
« Yanıtla #1 : 06 Eylül 2013, 03:11:27 »
Oralarda yeni üye kazandırmak isterseniz sticker gönderelim :D
Çankaya University Formula-G CARTEMT Solar Car Team

Ankara i30club.com Servis Anlaşması Neziroğlu Hyundai Plaza İle Yapılmıştır... Detaylar bu konuda : http://www.i30club.com/index.php/topic,4317.0.html

Sabri Berkcan / Ankara
2012 Yeni I30 Style Dizel Otomatik

Çevrimdışı eagleswing

• i30 Üstadı
Ynt: San Vito Lo Capo'dan yeni i30
« Yanıtla #2 : 07 Eylül 2013, 09:54:57 »
Oralarda yeni üye kazandırmak isterseniz sticker gönderelim :D

:)
Doğrusu gördüğüm tek yeni i-30 bu çektiğimdi. Eski kasalardan daha çok gördüm. Adamlar kendi çaplarında krizde. Dışarıda pek az yeni araba var. Büyük şehirlerde durum biraz daha iyi de olsa; sıklıkla araçlar A ve B sınıfı. Ve yeni araba pek yok. Sadece trafikle ilgili bir durum değil bence bir sıkıntı var ve onların çözümü bizden biraz farklı.

Bana göre durum şu: Nasrettin hocanın dediği gibi yaw kardeşim verin şu kepçeyi de biraz da biz ölelim. Eşek yüküyle para kazanıyorlar. Kardan zarardalar.

“If everything isn't black and white, I say, ''Why the hell not?''” John Wayne ** BJK **
HYUNDAI i30 ELITE CRDI 128PS 2013 - GRİ - İstanbul
HYUNDAI i30 TEAM CRDI 90PS 2010 - SİYAH - İstanbul
"Atatürk seni sevmek bir ibadettir." - Celal BAYAR, Türkiye Cumhuriyeti III. Cumhurbaşkanı