Gönderen Konu: Aracı Sıfır alanlar Bayii çıkışı kaç KM deydi  (Okunma sayısı 2808 defa)

Çevrimdışı erkanca6679

• i30 Yolcusu
  • *
Arkadaşlar Aracı sığır aldım ve aldığımda 90 km deydi sizde durum nasıldı yorumlarınızı bekliyorum..

Çevrimdışı brk

• i30 Müdavimi
Ynt: Aracı Sıfır alanlar Bayii çıkışı kaç KM deydi
« Yanıtla #1 : 10 Kasım 2014, 10:06:38 »
Arkadaşlar Aracı sığır aldım ve aldığımda 90 km deydi sizde durum nasıldı yorumlarınızı bekliyorum..

Hocam 90 km normal diyen çıkacağını sanmıyorum. Benim 13 km deydi, ona bile itiraz edesim geldi. Üretim sonrası fabrikada bi test sürüşü yapılır, sonrası tırdan indir bindir bayiye Çek şeklindedir. 90 km bana çok anormal geldi. Ama diğer arkadaşlardan da bi cevap gelsin bakalım.

Çevrimdışı erkanca6679

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #2 : 10 Kasım 2014, 10:29:34 »
bayii internet sitemizde 250 km ye kadar normal deyip sakinleştirdi beni müşteri hizmetleri de bayiden bilgi alalım falan dedi ama aynı cevaplarla karşılacağım için üzerine düşmedim fakat aklıma gelince sıkıntım olmuyor değil

aracın satış işlemleri bitince fark ettim geriye dönüş olabilirmiyidi bilmiyorum

Çevrimdışı brk

• i30 Müdavimi
« Yanıtla #3 : 10 Kasım 2014, 10:40:24 »
bayii internet sitemizde 250 km ye kadar normal deyip sakinleştirdi beni müşteri hizmetleri de bayiden bilgi alalım falan dedi ama aynı cevaplarla karşılacağım için üzerine düşmedim fakat aklıma gelince sıkıntım olmuyor değil

aracın satış işlemleri bitince fark ettim geriye dönüş olabilirmiyidi bilmiyorum

Üretim sonrası bir sorun görüldüyse fabrikada düzeltip tekrar tekrar test sürüşü yapılmış olabilir belki. Bayinin aracınızı kullanmaya cesaret edeceğini sanmıyorum. Ama kulağa hoş gelmiyor tabi.

Çevrimdışı fabialife

• i30 Üstadı
« Yanıtla #4 : 10 Kasım 2014, 10:59:56 »
muhtemelen senin araba başka bir bayiden veya başka bir yerden binilerek getirilmiştir. örnek vereyim ben antalyanın alanya ilçesinde oturuyorum.
her iki bayi de aynı kişinin, araç antalyadaki ana bayide ben aracı alanyadan teslim alacağım için aracın alanyaya gelmesi lazım.
bu durumda araç ya çekici ile veya binilerek getirilecek. aynı durumda ben opel almıştım araç çekici üstünde geldi.
fabrikadaki kullanımlar sonrası araç sevke hazırlanırken km. sıfırlanır. ( tabi istisna bir unutma olmadıysa )
çoğu markada; bayide bir problem olupta araç kullanılarak denendiyse bayilerin bir sefere mahsusu belirli km. ye kadar olan km. sayacını proğramla sıfırlama yetkisi vardır. bu olay hyundaide varmı bilmiyorum ama muhtemelen vardır.
İ30 DİZEL MANUEL ELİTE

Çevrimdışı therdem

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #5 : 10 Kasım 2014, 20:39:40 »
Ben aldığımda 20 km deydi.

Çevrimdışı ressamsefer

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #6 : 10 Kasım 2014, 21:24:43 »
Bende aldığımda 13 km'deydi
« Son Düzenleme: 11 Kasım 2014, 20:43:19 Gönderen: ressamsefer »

Çevrimdışı cankan00

• i30 Sürücüsü
  • **
« Yanıtla #7 : 10 Kasım 2014, 21:57:31 »
46 km Lpg takılı sıfır almıştım
i30cw 1.6 otm.Lpg

Çevrimdışı TolgaErtekin

• i30 Yolcusu
  • *
Ynt: Aracı Sıfır alanlar Bayii çıkı?Ÿı kaç KM deydi
« Yanıtla #8 : 13 Kasım 2014, 13:56:06 »
16 km

Çevrimdışı grattis

• i30 Müdavimi
« Yanıtla #9 : 13 Kasım 2014, 16:10:56 »
90 biraz fazlaca geldi bana. Ben aldığımda 13 km' deydi.

Çevrimdışı hosmurat

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #10 : 28 Kasım 2014, 15:18:59 »
Bana da biraz çok gibi geldi. Ben teslim aldığımda 17 km'deydi.