Gönderen Konu: i30 arka cam stıker gelmedi  (Okunma sayısı 7313 defa)

Çevrimdışı MURAT ÜZÜM

• i30 Yolcusu
  • *
i30 arka cam stıker gelmedi
« : 30 Kasım 2013, 08:33:35 »
i30 1.6 crdi style otm arac aldım mart ayında arka cam stıkerı istedim fakat gelen hiç bir şey yok adresim rumeli mah..................................çorlu tekirdağ ltf yetkili
« Son Düzenleme: 30 Kasım 2013, 09:27:11 Gönderen: aegelincik »

Çevrimdışı aegelincik

• i30 Master
  • AYKUT
    • mimeray
Ynt: i30 arka cam stıker gelmedi
« Yanıtla #1 : 30 Kasım 2013, 09:26:15 »
Murat bey merhaba,

Bana adres bilgileriniz ilk defa bugün aykut_gelincik@hotmail.com adresime ulaştı. Önümüzdeki hafta içinde stickerinizi kargoluyorum. Adres bilgilerinize kötü niyetli kişilerin ulaşmaması için de kısmen siliyorum.
Bu vesileyle buradan şunu dile getirmek istiyorum, özellikle facebook grubundaki bazı arkadaşlar sticker isteyip adres bilgisi gönderiyorlar, kargo ulaşamıyor not bırakıyor, bende mail atıp kargolarının bulunduğu şube bilgisini veriyorum ilgilenmiyorlar kargo geri geliyor ve har geri gelen kargo için cebimden 5 Tl. ücret ödüyorum. Arada tek tük oluyordu fakat en son gönderdiğim 9 stickerden 4 tanesi geri gelince biraz gönül kırgınlığı yaşadığım. Sevkiyatlara birazcık ara verdim, haftaya tekrar sticker kargolamaya başlayacağım. Tabii ki bu olaylarda sizlerin, i30club.com üyelerinin sorumluluğu olmamakla birlikte beni anlayacağınızı umuyorum.
« Son Düzenleme: 30 Kasım 2013, 09:29:27 Gönderen: aegelincik »
http://www.i30club.com

Beylikdüzü-İstanbul
1. 2008 i30 1.6 CRDİ STYLE PLUS - ŞAMPANYA GRİ (satıldı)
2. 2012 İ30 1.6 GDI ELİT. OTOMATİK.