Gönderen Konu: TÜRKİYE DÜŞMANI AVRUPAYA İNAT OLSUN DİYE İ 30  (Okunma sayısı 2209 defa)

Çevrimdışı kadir kara

• i30 Yolcusu
  • *
Eski aracımı sattıktan sonra  yeni bir araç arayışına girdim...Ama hep sadece ve klasik tasarımlarını biraz makyajlayarak araç değil marka satan Avrupa modeller karşıma çıkıyordu....birde ülkemize karşı tutumlarindan dolayı almak onlara para kazandirmak icime sinmiyordu...Tam bu esnada yeni kasa i30 ile tanıştım.herşeyiyle tam benlikti bambaşka bi ic ve dis tasarım...5 yıl garanti.giriş paketi gırtlak dolusu özellik.sessiz kabin.ve dahasi ...5 ay önce aracıma kavuştum.2012 model benzinli style 18.000 de ve hatasız ...aracımdan memnunum ...iyiki kullanmadan yorum yapanları dinlememiştim...harikasın i30
« Son Düzenleme: 09 Mart 2017, 23:07:54 Gönderen: kadir kara »

Çevrimdışı murtibey

• i30 Müdavimi
Ynt: TÜRKİYE DÜŞMANI AVRUPAYA İNAT OLSUN DİYE İ 30
« Yanıtla #1 : 10 Mart 2017, 16:56:01 »
Bu davranışının Avrupa'nın ne kadar umrunda olduğu noktasında şüphelerim var...
Kullanmadan yorum yapanları dikkate almadığına sevindim ancak kullananlara da bir kulak versen
fena olmazdı...
Güle güle kazasız belasız güzel günlerde kullanın...

Çevrimdışı kadir kara

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #2 : 13 Mart 2017, 15:05:18 »
teşekkür ederim sana ve diğer i30 kullanıcısı arkadaşlara kazasız belesız günler diliyorum...değinmeden geçemeyeceğim  : ) ...çok dogru söylüyorsun murtibey biz avrupa nın umurunda değiliz..ama avrupanın türkiye düşmanlığı bizim çok umurumuzda...herkese i 30 lu günler..

Çevrimdışı KRŞD

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #3 : 16 Mart 2017, 22:30:48 »
Merkel Hollanda ve malum ülkemin düşmanlarının inadına passat golf alacaktım ama bitti. Henüz almadım ama i30 düşünüyorum inşaellah pişman etmez beni.
Allah cc ülkemizi korusun be yüceltsin düşmanlarını da birbirine düşürsün.

Çevrimdışı murtibey

• i30 Müdavimi
« Yanıtla #4 : 20 Mart 2017, 11:49:25 »
Yarın herhangi bir nedenden dolayı Güney Kore ile problem yaşarsak "Türk düşmanı Güney Kore" diyip İ30'ları satacak mısınız...???

Çevrimdışı kadir kara

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #5 : 20 Mart 2017, 21:41:10 »
Yillardir turkiye ye olan kiskancliklarini ve dusmanliklarini oradaki turklere yapilan muameleler yillardir hic mi farkinda degilsiniz...hiç mi bi tepki gostermeyelim her yaptiklari yanlarina kar mi kalsin karinca misali olsak da serefimizle yasayalim....Emin olun bu tepkilerin farkindalarda.iyiki varsin i30 um......https://m.facebook.com/notes/3-3-3-kore-gruplari-3-3-3/bir-türk-öğrencinin-dilinden-güney-kore-kesinlikle-okuyun/181057975247793/..............

Çevrimdışı kadir kara

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #6 : 20 Mart 2017, 21:45:28 »
https://www.google.com.tr/amp/s/onedio.com/amp-haber/674109......Google a türkiye kore dostluğu yazın ....oraya gidenlerin anlattıklarını dinleyin cevabınızı bulacaksınız sayın mertebeye....

Çevrimdışı murtibey

• i30 Müdavimi
« Yanıtla #7 : 21 Mart 2017, 09:59:11 »
Sorumun cevabı bu değildi...
Satacak mısın i30'u...???
« Son Düzenleme: 21 Mart 2017, 10:00:59 Gönderen: murtibey »

Çevrimdışı kadir kara

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #8 : 22 Mart 2017, 10:25:39 »
sayın murtibey ...lütfen ama google a ''türkiye kore dostluğu'' yazıp birkaç sayfaya göz atın ondon sonra böyle bi soru sorun ...ki zaten ülkeler arası kriz ler çıkar ama inanın i30 u sattırmaz yada almaya engel olacak seviyede olmaz....ama avrupa öylemi her fırsatta bize saldırıyorlar teröristleri besliyorlar.vize uyguluyorlar ab ye almıyorlar...yıllardır daha neler neler...türklerin dükkanlarını evlerini yakıyorlar..dönerci cinayetleri.vs vs daha binlercesi ne çabuk unuttuk bosnayı ...işte daha dün amarika afrika ülkeleriyle bizi bir görüp kabine cep telefonu hariç eşya alma yasagı getirdi...iyiki samsung dur hyundaı  honda dır vs uzakdogu malları varda bu avrupa bizi sınırsız ve sonsuz sömüremiyor.....mesela benim vijdanım rahat etmiyor almıyorum...kore ye  düşman olursak diye düşünecegimize zaten halihazır daki  yapılanlara bişeyler  yapmak gerekir... mahallendeki bakkal iki kere kazıklasın vallahi kimse bi daha onun önünden bile geçmez başka bakkala gideriz bide o bakkal şöyle beni kazıkladı böyle üçkagıtçı diye herkesi uyarırız...ya diğer bakkalda beni ilerde kazıklarsa diye düşünürmüyüz.....

Çevrimdışı murtibey

• i30 Müdavimi
« Yanıtla #9 : 23 Mart 2017, 09:23:14 »
Sevgili Kadir...Yazdıklarına bakarak hangi söylemlerden etkilendiğini anlamak pek zor değil.Düşüncelerine saygı duyuyorum ancak müsaade edersen benimde eklemek istediğim birkaç şey var.Bir adet VW araç almayarak Almanya 'ya haddini bildirme çabana birileri milyon liralık zırhlı Mercedes'lerinden vazgeçerek destek verseydi daha anlamlı olmaz mıydı?Ya da şu marka çamaşır suyu İsrail malı aman boykot edelim diyenler keşke memleketin tank,savunma sistemleri vs. ihalelerini o ülkeye vermeselerdi.Daha çok uzatılabilir ama gerek yok zaten burası yeri de değil..
Anlatmak istediğim sevgili kardeşim;alnının teri,emeğinin karşılığı olan birikiminle aynı paraya daha kaliteli olduğunu düşündüğün ne varsa onu tercih et.Bu bir araba içinde,kırtasiye malzemesi için de aynıdır değişmez...
« Son Düzenleme: 23 Mart 2017, 14:01:53 Gönderen: murtibey »

Çevrimdışı kadir kara

• i30 Yolcusu
  • *

Çevrimdışı kadir kara

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #12 : 15 Haziran 2017, 10:09:13 »
iyiki varsın i30.. iyiki varsın hyundaı .....

Çevrimdışı kadir kara

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #13 : 30 Haziran 2017, 11:01:33 »
http://yekvucut.com/tenkit/fransada-kustah-afis-kopekler-basortulu-kadinlar-giremez/ŞİMDİ BU HABERİ OKU   SONRADA GEL GÖNÜL RAHATLIGIYLA RENAULT A PEUGEOT A CITROEN E BİN ÖYLEMİ ....BUNLARA GÖRE TÜM DÜNYA ENAYİ...KİMSE BU HAREKETLERİ GÖRMEZ.
« Son Düzenleme: 04 Ağustos 2017, 15:58:21 Gönderen: kadir kara »