Gönderen Konu: Hangi LPG markasını kullanıyorsunuz yada düşünürdünüz ?  (Okunma sayısı 2524 defa)

Çevrimdışı hardday

• i30 Profesörü
Evet arkadaşlar 2 marka seçme hakkımız var.Deneyimleri,duyumları olanlar paylaşırsa düşünen arkadaşlarımız için faydalı olur.
Aslına bakarsanız marka kadar takan ustada çok önemli.
« Son Düzenleme: 24 Ocak 2010, 16:24:43 Gönderen: hardday »

Çevrimdışı Afşin

• i30 Master
Landi Renzo tek bir firma bildiğim kadarıyla,yani eskiden öyleydi.

teleflex i de eklemelisin listeye,
en iyi marka prins ve teleflex gfi,

ancak ülkemizdeki tercih ederken, uygulayan firma,satış sonrası destek vs. göze alındığında BRC ve Atiker(daha önceki aracımda vardı, Maslaktaki servis çok başarılı)

Dediğin gibi sistemi uygulayanların profesyonelliği kitten daha önemli olabiliyor.

Çevrimdışı Skyline

• i30 Profesörü
  • İstanbul - 37
Hiç kullanmadım ama bir dönem Vtec II için araştırmıştım. Enjektör kalitesinden dolayı Prins en iyi marka ama distribütör ayağında da sıkıntılı bir marka. İki farklı şirket tarafından ithal ediliyor. Fiyatı oldukça tuzlu.

Fiyat-kalite açısından bakıldığında, BRC bu konuda bir adım öne çıkıyor.
Ateş Kırmızı - Style Plus CRDI Otomatik

Çevrimdışı Bu®αk!

• i30 Master
  • Live to Ride & Ride to Live
    • forum-i30
Benim bildiğim en iyi Teleflex bir de arkadaşımın 97' Ram SS/T 1500'ün de orjinalden takılı olan sistemin markası ;D Malum araba 6000 olunca ayıp olması diye fabrika koymuş. :P
Ama BRC ve Prins daha yaygın sanıyorum.

Ex

Çevrimdışı hardday

• i30 Profesörü
Ben teleflex i ilk defa duydum özür dilerim.Seçerken Türkiye ağınada bakmak lazım.Parça temini çok çok önemli.

Çevrimdışı omer

• i30 Üstadı
Ynt: Hangi LPG markasını kullanıyorsunuz yada düşünürdünüz ?
« Yanıtla #5 : 09 Şubat 2010, 12:45:51 »
prıns kalite olarak ankette hepsinin ustunde keihin enjektorleri olsun ecusu olsun filtresi olsun bariz iyi
hyundai brc takio brc ile 6 bin km oldu suan icin bir sorunu yok
prins takilmis volvo s70imiz var t5 40 bin km oldu sorunsuz performans kayipsız sekilde devam ediorz
prins birzdaha asiri beslemeli motorlar icin( turbo s.c gibi)
12 i30 crdi elite manuel  , my sister' i30 1.6 cvvt mode otm +lpg rulez