Gönderen Konu: Çılgın bir buluşma teklifi  (Okunma sayısı 9727 defa)

Çevrimdışı eagleswing

• i30 Üstadı
Ynt: Çılgın bir buluşma teklifi
« Yanıtla #25 : 25 Kasım 2010, 22:00:10 »
Olmaz böyle şey. 3te 3 yeşil. Vurursa gol olur. Goool bence. Gideriz biz bu Koreye. Biraz araştıralım. Ekibi biraz destekleyelim...

“If everything isn't black and white, I say, ''Why the hell not?''” John Wayne ** BJK **
HYUNDAI i30 ELITE CRDI 128PS 2013 - GRİ - İstanbul
HYUNDAI i30 TEAM CRDI 90PS 2010 - SİYAH - İstanbul
"Atatürk seni sevmek bir ibadettir." - Celal BAYAR, Türkiye Cumhuriyeti III. Cumhurbaşkanı

Çevrimdışı K O R H A N

• i30 Yolcusu
  • *
  • İ S T A N B U L
    • İ30 Club Facebook Grubu
« Yanıtla #26 : 25 Kasım 2010, 22:21:54 »
abi siz koreye gidin koredende buraya bi kaç güzel modifiyeli araba gönderin örnek alalım :D
KIRMIZI - i30 1.6 CRDi MOde

Çevrimdışı DJouneyt

• i30 Müdavimi
« Yanıtla #27 : 26 Kasım 2010, 02:07:03 »
Bende de aşağıdaki kırmızı pasaporttan var, uyar mı :) Bu arada rota planlaması çok önemli, ciddi araştırma gerekir.. Yol uzunluğu, sınır geçişlerinden de öte can-mal güvenlğini ön planda tutulmalı, gerilimli bölgelerden uzak durulmalı..

Çevrimdışı Rad

• i30 Master
« Yanıtla #28 : 26 Kasım 2010, 10:14:25 »
Bende de aşağıdaki kırmızı pasaporttan var, uyar mı :) Bu arada rota planlaması çok önemli, ciddi araştırma gerekir.. Yol uzunluğu, sınır geçişlerinden de öte can-mal güvenlğini ön planda tutulmalı, gerilimli bölgelerden uzak durulmalı..

DJouneyt sende de mi var bu kırmızı paşporttan beya=)
Ra_Messu

Çevrimdışı eagleswing

• i30 Üstadı
« Yanıtla #30 : 26 Kasım 2010, 10:30:15 »
Alemsiniz arkadaşlar... Öyle görünüyor ki aynı zamanda yarı-diplomatik bir gezi olacak. Şaka gibi. E arkadaşlar yeşiller kırmızılar varken durduracak bir sınır da kalmaz tabi. Çok mutlu oldum.

“If everything isn't black and white, I say, ''Why the hell not?''” John Wayne ** BJK **
HYUNDAI i30 ELITE CRDI 128PS 2013 - GRİ - İstanbul
HYUNDAI i30 TEAM CRDI 90PS 2010 - SİYAH - İstanbul
"Atatürk seni sevmek bir ibadettir." - Celal BAYAR, Türkiye Cumhuriyeti III. Cumhurbaşkanı

Çevrimdışı DJouneyt

• i30 Müdavimi
« Yanıtla #31 : 26 Kasım 2010, 21:37:19 »

Maacırız ne de olsa ;D Eskiden Bulgaristan vatandaşı olanda 2 pasaport vardı, yeşil (kimlik yerine) ve kırmızı (beynelminel pasaport). Şimdi kimlikler kart şeklinde, beynelminel pasaport ise hala kırmızı :) İş arkadaşım da yeni T.C. pasaportu çıkardı, onlar da bu tipte, kırmızı ve en aşağıdaki şekil de, çip olduğunu gösteren işaret sanırım, aynen mevcut. Benim pasaportum 2012'ye kadar geçerli olduğundan yeniletmedim, bir eski versiyondan, çip ve AB yazısı yok.

Çevrimdışı Rad

• i30 Master
« Yanıtla #32 : 27 Kasım 2010, 07:42:08 »

Maacırız ne de olsa ;D Eskiden Bulgaristan vatandaşı olanda 2 pasaport vardı, yeşil (kimlik yerine) ve kırmızı (beynelminel pasaport). Şimdi kimlikler kart şeklinde, beynelminel pasaport ise hala kırmızı :) İş arkadaşım da yeni T.C. pasaportu çıkardı, onlar da bu tipte, kırmızı ve en aşağıdaki şekil de, çip olduğunu gösteren işaret sanırım, aynen mevcut. Benim pasaportum 2012'ye kadar geçerli olduğundan yeniletmedim, bir eski versiyondan, çip ve AB yazısı yok.

Ben senin de muhacir olduğunu bilmiyordum yav. Bizim işyerinde de var böyle çift vatandaşlar ikide bir gidip geliyorlar "öte" =)
Ra_Messu