Gönderen Konu: i30 diesel için Cruise Control Kiti  (Okunma sayısı 36809 defa)

Çevrimdışı kaaanhan

• i30 Yolcusu
  • *
Ynt: i30 diesel için Cruise Control Kiti
« Yanıtla #75 : 19 Şubat 2012, 22:56:08 »
hocam geçmiş olsun.bende öğretmenim aytnı donanıma sahip aracıma takılması için aldığım bayiyi aradım.(ist. atm).satış temsilcisinin cevabı sadece şu oldu 'abi sattığımız gibi binsene adamlar o kadar şeyi standart koyarken bunu hiç yapmamışsalar bi bildikleri vardır herhalde' dedi.aklımada yattı.bence sizde fazlasını aramyın.ben hatta uzaktan çalıştırma sistemi takıcaktım ondanda vazgeçtim.tekrar geçmiş olsun

Çevrimdışı CevO

• i30 Profesörü
  • İstanbul - 30
« Yanıtla #76 : 20 Şubat 2012, 19:59:25 »
Öncelikle hoş geldiniz.
Kendinizi "Tanışma" bölümünden tanıtabilirsiniz.

Konuya gelecek olursak; O dediğiniz kişi son derece cahilmiş. Bu arabanın orjinalinde (G.Kore, ABD, Avrupa'nın çoğunda) cruise control var. Bizde olmamasının sebebi, Hyundai Assan'ın tercih etmemesi. Bir müşteri temsilcisinin bu şekilde cevap vermesi düşündürücü.

Ayrıca sonradan taktırmak ise sağlıklı değildir. Bence de taktırmayın.

Çevrimdışı muratdisçioğlu

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #78 : 30 Mayıs 2012, 13:26:50 »
MERHABA BENİM İ30 BENZİNLİ 2010 MODEL ARACIMA C C TAKTIRMAK İSTİYORUM YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ..

Çevrimdışı sirinbaba33

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #80 : 10 Eylül 2012, 21:59:43 »
2011 dizel i30'uma hız sabitleyici taktırmıştım. Yaklaşık 30.000 km kullandım. Tek kelimeyle mükemmel. Bundan sonra hız sabitleyicisi olmayan arabayı asla almam. Çok büyük bir rahatlık. Bütün dizel i30 sahiplerine takmalarını tavsiye ederim.

Özet olarak; hız sabitleyicisiz araba mı olur ya?

Çevrimdışı gven

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #81 : 25 Mart 2014, 12:54:58 »
Merhaba arkadaşlar , yaklaşık 1 aydır 2009 dizel i30 um için istanbul pym den aldığım cruise control kitini hyundai yıldırım (şaşmaz) servisindeki montajdan sonra kullanıyorum. Gayet memnunum şu ana kadar herhangi bir olumsuzluk yaşamadım .

Çevrimdışı demohayat

• i30 Profesörü
  • Çankaya University Formula-G CARTEMT SolarCar Team
« Yanıtla #82 : 25 Mart 2014, 18:34:39 »
Merhaba arkadaşlar , yaklaşık 1 aydır 2009 dizel i30 um için istanbul pym den aldığım cruise control kitini hyundai yıldırım (şaşmaz) servisindeki montajdan sonra kullanıyorum. Gayet memnunum şu ana kadar herhangi bir olumsuzluk yaşamadım .

Parça ve işçilik maliyeti ne kadar oldu ? Birde rica etsem direksiyonun fotoğrafını paylaşabilir misiniz ?
Çankaya University Formula-G CARTEMT Solar Car Team

Ankara i30club.com Servis Anlaşması Neziroğlu Hyundai Plaza İle Yapılmıştır... Detaylar bu konuda : http://www.i30club.com/index.php/topic,4317.0.html

Sabri Berkcan / Ankara
2012 Yeni I30 Style Dizel Otomatik

Çevrimdışı gven

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #83 : 26 Mart 2014, 09:53:41 »
700 tl ürün 100 tl montaj için verdim . Yıldırım hyundai daha evvel bir çok araca takmış bu ürünü montaj oldukça kısa sürdü,ışığı  gösterge panelindeki orjinal yerine takıldı . Fotolarını yarın eklerim. Benim endişem direksiyondaki cruise kumanda modülünün ışıklandırmasının olup olmadığı idi . Ancak radyo kumanda modülü ile aynı renk ve şiddetde ışıklandırmasının olduğunu gördüm.

Çevrimdışı gven

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #84 : 26 Mart 2014, 20:09:55 »
Cruise controlun direksiyon daki kumanda modülü ve gosterge deki ışığı

Çevrimdışı sismo

• i30 Profesörü
« Yanıtla #85 : 26 Mart 2014, 20:12:27 »
Oldukça orjinal olmuş güle güle kullanın. Keşke aracım dizel olsaydı...
Ankara-1.6 CVVT Select Otomatik Şampanya Gri Benzin/LPG

Çevrimdışı gven

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #86 : 26 Mart 2014, 20:27:44 »
Oldukça orjinal olmuş güle güle kullanın. Keşke aracım dizel olsaydı...

Rakam fazla olmakla beraber gecen hafta yaptigim uzun yolda beni çok rahatlattı. Artik ayagimi pedal üstünde saatlerce tutmamak yolculuğu keyifli hale getiriyor yaşda ilerledi . ayrıca şehiriiçiuzun yollarda da kkullanıyorum

Çevrimdışı kaanoz

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #87 : 16 Şubat 2017, 15:58:57 »

Parça ve işçilik maliyeti ne kadar oldu ? Birde rica etsem direksiyonun fotoğrafını paylaşabilir misiniz ?

Merhaba arkadaşlar...

Az önce arkadaşın dediği hyundai yıldırım şaşmaz servisini aradım benim aracım 2011 İ30 1.6 CRDİ diesel otomatik hız sabitleyici taktırmak istiyorum bilgi verir misiniz diye sordum. Telefondaki bayan sizin aracınıza takılmıyor dedi. Bende daha önce servisiniz tarafından yapılmış internetten araştırdım sizin yaptığınızı söylediler dedim o da biz daha önce bu zamana kadar hiçbir araca hız sabitleyici takmadık dedi. Sizin aracınıza takılabilmesi için EPS nin komple değişmesi gerekiyor bununda maliyeti şuan 5000₺ dedi.

Özetle arkadaşlarda ben aracıma hız sabitleyici taktırmak istiyorum ve nerede taktırabilirim. Konu ile ilgili yardımlarınızı bekliyorum..

Teşekkürler..