Gönderen Konu: Hyundai i30 multimedya cihazı  (Okunma sayısı 96162 defa)

Çevrimdışı Cureshot

• i30 Yolcusu
  • *
Hyundai i30 multimedya cihazı
« : 24 Aralık 2012, 13:30:17 »
İ30 CLUB ÜYELERİNE ÖZEL KAMPANYA

Hyundai i30 için Multimedya Cihazlarının satışına tanıtım kampanya fiyatlarıyla başlanmıştır.
Cihaz, piyasadaki bildik cihazlardan çok daha kaliteli, ekranları çok daha hassas, ekran çözünürlükleri de kat kat daha iyidir. İ30 forumuna özel kampanya ile bütçenize uygun bir fiyat ile sizler de bu cihaza artık sahip olabilirsiniz. Montaj konusunda Türkiye'nin hemen her ilindeki konusunda uzman montaj servislerimize yönlendirileceksiniz. Cihaz montajını bu servislerde yaptırmanız yararınızadır. Hem konusunda uzman, profesyonel emin ellerde aracınıza bir zarar gelme riskini ortadan kaldıracaksınız, hem de fiyat olarak avantaj sağlamış olacaksınız. Cihaz Türkiye'de sadece firmamız adı altında satılmaktadır. Ofisimiz ve depomuz İstanbul'dadır. Cihaz markası Muno'dur. Dileyen arkadaşlar her zaman gelebilir, cihazı ve yerimizi görebilir.

Eski kasa i30 cihazları da elimizde mevcuttur, dijital ve analog klimalı modeller için ayrı üretilen cihazlar, yine her zamankinden kaliteli ve yine her zamankinden ucuz olacaktır.

Cihaz videoları:

Hyundaii30.mp4

18122012186

Montaj videosu:

i30

Hyundai i30 (eski kasa analog klimalı) videosu:

24122012203

Özellikler:

7 inç 16:9 ekran 800 * 480 yüksek çözünürlüklü TFT LCD dokunmatik ekran
1080P Full Hd Video Play
Dahili 3 Boyutlu GPS navigasyon sistemi
Tv, Radyo, mp3, mp4, mp5, oyun, bluetooth,
Bluetooth  (Tel No görüntüleme fonksiyonu & Coming dokunmatik ekran ile doğrudan sesli görüşme)
SD kart yuvası ile mp3/mp4/Divx/WM  desteği
Mp3/mp4/DVD/VCD/CD/CD-R/Divx/CD-RW ile uyum
4*45 w çıkış gücü
Ipod girişi Iphone girişi, usb flash ve sd kart girişi,
Mükemmel mekanik titreşim ve elektronik şok koruma yapısı
Bekleme fonksiyonu ile pil dayanıklılığı artırmak için mükemmel devre tasarımı
Ayarlanabilir parametreleri, otomatik olarak hafızaya alınabilir
Arayüzü ile kolay işlem (3D)
Gerçek zamanlı saat fonksiyonu
Bir kanal video girişi, iki kanal video çıkışı; iki kanal ses girişi, üç kanal ses çıkışı
(GPS kullanırken radyo / CD) Dualzone fonksiyonu
30 radyo istasyonu
Çok fonksiyonlu OSD menüsü
Küçük hafif panel düğmesi mevcut
Uzaktan kumanda için Floresan tuşları kullanılabilir
CDC (birden fazla disk kartuşu) play kontrol fonksiyonu kullanılabilir
Direksiyon kontrolü için orjinal CanBus sistemi, (bütünleşik can bus), direksiyon tuşları ile kumanda etme imkanı,
Dahili Analog televizyon sistemi
Bütünleşik TV tuner
2 resim içiçe özelliği sayesinde 2 özelliği aynı anda kullanabilirsiniz. (Örnek: Telefon geldiğinde müzik dinliyorsanız her iki ekranı görürsünüz).
Geri görüş Kamerası desteği, geri vitese alındığında otomatik olarak devreye girer, tekrar düz vitese alındığında menü nerede kaldıysa orada devam eder. Geri görüş kamerası aktif iken arka planda müzik dinleme. (Geri görüş kamerası yeni kasa modeller için opsiyoneldir)
3 boyutlu harita desteği,
Türkçe sesli yönlendirme.
Ana menü kullanıcı tarafından ayarlanabilir.
Son sürüm yeni Türkiye haritası ve Tv anteni ücretsiz verilecektir. Harita güncellemesi ömür boyu ücretsiz yapılacaktır.

Tüm ürünlerimiz 2 yıl T.C. Sanayi Bakanlığı garantisi altındadır. Trt bandrolü, garanti belgesi ve son sürüm Başarsof iGO Primo Türkiye haritası kutu içeriğindedir.

Saygılarımla
Kürşad KARGIN
0 535 702 1919
« Son Düzenleme: 05 Nisan 2016, 13:48:23 Gönderen: Cureshot »

Çevrimdışı Metalurjist

• i30 Sürücüsü
  • **
Ynt: Hyundai i30 multimedya cihazı
« Yanıtla #1 : 24 Aralık 2012, 14:31:42 »
Fiyat nedir acaba? Ben Bursa dayım. Bu cihazı ne şekilde satın alabilirim? Montaj için Bursa da servisiniz varmı?
Çok konuşan insan çana benzer. İçi boş olduğu için çok ses çıkartır.

Çevrimdışı huseyinkara028

• i30 Yolcusu
  • *
  • Carpe Diem
« Yanıtla #2 : 24 Aralık 2012, 15:21:23 »
kampanyanın nasıl olduğunu ve fiyat bilgisini paylaşabilirmisiniz.
Diğer taraftan ödeme şartları (kredi kartı tek çekim veya taksit, peşin elden havale ile) paylaşırsanız daha yararlı olacaktır.
i30 Dizel Elite Manuel Kahve

Çevrimdışı ilkerkaya

• i30 Yolcusu
  • *
  • 2012 Beyaz 1.6 CRDI Style Manuel
« Yanıtla #3 : 24 Aralık 2012, 15:32:09 »
?

Çevrimdışı axiwellet52

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #4 : 24 Aralık 2012, 16:21:58 »
Fiyatını ve montajının nerede yapıldığını da öğrenebilir miyiz ?
Kimse pahalıya satmasın kendini ,biz biliriz herkesin indirimli günlerini ...

Çevrimdışı tnr

• i30 Sürücüsü
  • **
« Yanıtla #5 : 24 Aralık 2012, 18:56:26 »
Eski kasa dijital klima görseli mevcut mu acaba? Onuda eklerseniz seviniriz.

Çevrimdışı Cureshot

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #6 : 24 Aralık 2012, 19:27:30 »
Fiyat nedir acaba? Ben Bursa dayım. Bu cihazı ne şekilde satın alabilirim? Montaj için Bursa da servisiniz varmı?

Fiyat montaj dahil 1200 liradır. Bursa'daki montaj servisimizin bilgisini ancak özelden paylaşabilirim.

Saygılarımla
Kürşad KARGIN
0 535 702 1919

Çevrimdışı Cureshot

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #7 : 24 Aralık 2012, 19:30:00 »
kampanyanın nasıl olduğunu ve fiyat bilgisini paylaşabilirmisiniz.
Diğer taraftan ödeme şartları (kredi kartı tek çekim veya taksit, peşin elden havale ile) paylaşırsanız daha yararlı olacaktır.

Kampanya fiyatı sadece i30 Club üyelerine özel montaj dahil 1200 liradır.
Hangi şehirde iseniz bana bildirin, sizi montaj servisimize yönlendireyim.
%5 komisyon ile 12 ay taksit yapabilirim. Bonus kartınız varsa 4 ay ertelemeli alabilirsiniz.

Kürşad

Çevrimdışı Cureshot

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #8 : 24 Aralık 2012, 19:31:11 »
Fiyatını ve montajının nerede yapıldığını da öğrenebilir miyiz ?

Merhaba;

Hangi şehirdesiniz acaba?
Fiyat montaj dahil 1200 liradır.

Çevrimdışı Cureshot

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #9 : 24 Aralık 2012, 19:36:49 »

Merhaba;

Evet stoğumuzda eski kasa uyumlu multimedya cihazları da mevcut.
Resim paylaşıyorum. Kampanya fiyatı montaj dahil 1080 liradır.
Montaj hizmetimizden yararlanmak istiyor iseniz bulunduğunuz şehri bize söylemeniz yeterlidir, sizi servisimize yönlendirebilirim.

Çevrimdışı tnr

• i30 Sürücüsü
  • **
« Yanıtla #10 : 24 Aralık 2012, 20:20:39 »

Merhaba;

Montaj hizmetimizden yararlanmak istiyor iseniz bulunduğunuz şehri bize söylemeniz yeterlidir, sizi servisimize yönlendirebilirim.
Bu cihaz ile ilgili birkaç sorum olacak.
1- gps anteni nasıl? görünür bir yere mi takılıyor? Aynı sorum tv anteni için de geçerli.
2- klima ve teyp etrafındaki gri çerçeve değişiyor mu? Değişiyorsa bu çerçevenin kalitesi ve renk tonu orjinaliyle uyumlu mu?
3- bu cihazın da haritası ömür boyu mu?
4-cihaz direksiyon kumandalarıyla uyumlu mu?

Çevrimdışı Cureshot

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #11 : 24 Aralık 2012, 20:27:50 »

Merhaba;

Bu cihaz ile ilgili birkaç sorum olacak.
1- gps anteni nasıl? görünür bir yere mi takılıyor? Aynı sorum tv anteni için de geçerli.
2- klima ve teyp etrafındaki gri çerçeve değişiyor mu? Değişiyorsa bu çerçevenin kalitesi ve renk tonu orjinaliyle uyumlu mu?
3- bu cihazın da haritası ömür boyu mu?
4-cihaz direksiyon kumandalarıyla uyumlu mu?

Merhaba;

Gps anteni direklerden birinin içine mıknatıs özelliği sayesinde yapışık kalıyor. Bu durum, arabayı şase olarak kullanıp uydu sinyallerinde kesin çözüm sağlaması için,
Evet biz çerçeveye monte edilmiş hali ile veriyoruz ve bu renk tonu açısından herhanbgi bir sıkıntı yapmıyor, son derece uyumlu,
Evet tüm ürünlerimizde harita güncellemesi ömür boyu ücretsz yapılıyor,
Direksiyon kumandaları ile de uyumlu, zira montaj videosunu izlerseniz daha iyi anlayacaksınız.

Kürşad KARGIN

Çevrimdışı hakan99

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #12 : 24 Aralık 2012, 21:03:09 »
Bi arkadasimiz sesle komut ozelliginin iptal oldugunu soylemisti multimedia cihazi takildiktan sonra bu ozellik iptal olacak mi peki

Çevrimdışı tnr

• i30 Sürücüsü
  • **
« Yanıtla #13 : 24 Aralık 2012, 23:34:01 »
Cihazın ses kalitesi hakkında bilgi verebilecek var mı acaba? Forumda navigasyonunu ses kalitesini beğenmediği gerekçesiyle satan kişinin navigasyonu ile bu cihazlar aynı mı?

Çevrimdışı Görkem

• i30 Master
  • Değerlerimize sahip çıkalım...
« Yanıtla #14 : 25 Aralık 2012, 00:07:42 »
Ses kalitesi hakkında aegelincik cevap verebilir diye düşünmekteyim  :)
SOKAK HAYVANLARI İÇİN BİR KAP SU , BİR KAP YEMEK BIRAKIN.ONLARIN HAYATINDA BİR FARK YARATIN

Çevrimdışı aegelincik

• i30 Master
  • AYKUT
    • mimeray
« Yanıtla #15 : 25 Aralık 2012, 00:18:33 »
Cihazın ses kalitesi hakkında bilgi verebilecek var mı acaba? Forumda navigasyonunu ses kalitesini beğenmediği gerekçesiyle satan kişinin navigasyonu ile bu cihazlar aynı mı?

Ses kalitesinde herhangi bir olumsuz değişiklik yok. Ömer arkadaşımızın değiştirme nedeni, anladığım kadarıyla aracına taktırdığı müzik sistemi  ile eşleşmemesi.

Aracıma müzik sistemi yaptırdım. Kullandığım amfi ile en iyi eşleşen cihaz Necvox. Ses kalitesini alabileceğim en iyi cihazmış. Bende tessisatçımın komutuna göre hareket edip necvox alacam. Bu cihazdan baya pahalıymış ama baya masraf yaptım bu u da yapmazsam manasız olur...  Cihaz şu an arabamda bile satıp hemen yenisini alacam. Yani bir arıza felan düşünmeyelim.
http://www.i30club.com

Beylikdüzü-İstanbul
1. 2008 i30 1.6 CRDİ STYLE PLUS - ŞAMPANYA GRİ (satıldı)
2. 2012 İ30 1.6 GDI ELİT. OTOMATİK.

Çevrimdışı aykut06

• i30 Sürücüsü
  • **
« Yanıtla #16 : 25 Aralık 2012, 04:25:53 »
Bi arkadasimiz sesle komut ozelliginin iptal oldugunu soylemisti multimedia cihazi takildiktan sonra bu ozellik iptal olacak mi peki

aynen iptal olacakmı

Çevrimdışı Forever1907

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #17 : 25 Aralık 2012, 11:14:52 »
Geri görüş kamerası ve montaj dahil fiyatınız nedir? İstanbul'da gelip görebileceğimiz, bir çayınızı içebileceğimiz  :) bir yeriniz var mıdır?

Çevrimdışı hakan99

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #18 : 25 Aralık 2012, 13:20:05 »
Birde bildiginiz uzere elite modelde geri gorus kamerasi ayna da var hem aynada hem multimedia da gorebilecekmiyiz arka goruntuyu

Çevrimdışı aegelincik

• i30 Master
  • AYKUT
    • mimeray
« Yanıtla #20 : 25 Aralık 2012, 17:39:47 »
Birde bildiginiz uzere elite modelde geri gorus kamerasi ayna da var hem aynada hem multimedia da gorebilecekmiyiz arka goruntuyu

Geri görüş kamerasının görüntüsünü, aynada ve multimedia da alınabilyor fakat kameranın çıkış gücü ikiye bölündüğünden ekranlarda ufak bir dalgalanma meydan geliyor.Bence zararsız fakat ben multimedia da görüntü istedim, aynadaki görüntü iptal edildi, tabii ki tercih meselesi.
http://www.i30club.com

Beylikdüzü-İstanbul
1. 2008 i30 1.6 CRDİ STYLE PLUS - ŞAMPANYA GRİ (satıldı)
2. 2012 İ30 1.6 GDI ELİT. OTOMATİK.

Çevrimdışı Cureshot

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #21 : 25 Aralık 2012, 19:16:32 »
Arkadaşlar hepinize merhaba;

Geç cevaplarım için kusura bakmayın çok yoğunum ancak bu saatlerde girebiliyorum.
Uğradığım Hyundai yetkili bayileri cihazın Necvox'tan 10 kat daha kaliteli olduğunu söyledi, malum anlaşmalı çalışıyorlar. Şu ana kadar 2 Hyundai bayisine gittim, ikisi de bizle çalışmaya başladı. Ekran çözünürlüğü malum firma cihazından kat kat daha iyi, ve hızı ve dokunmatik ekran hassasiyeti açısından artık bu 2 uğradığım Hyundai bayisi de malum firmayı bıraktı ve bizimle çalışmaya başladı. Yerimiz Giyimkent'te, her zaman beklerim çayımızı içersiniz tanışmış oluruz. Ses komut özelliği iptal oluyor benim bildiğim kadarıyla. Bu konu hakkında daha önce sattığımız cihaz sahiplerinden herhangi bir bilgi gelmedi, bu ses komut özelliği İngilizce olması dolayısı ile sanırım çok kullanılan bir özellik değil, dolayısıyla bugüne kadar sattığımız arkadaşlarımız için çok önemli değildi ve ben de bugüne kadar mühendise sorma ihtiyacı duymamıştım. Şu an yazdım cevap yarın gelir buradan sizlere iletirim. Cihaz benim tüm cihazlar arasında en çok sevdiğim cihaz, çözünürlüğü, dokunmatiği ve menüsü açısından bu cihaz benim tüm cihazlar arasında favorim. Bugün 512 mb. ramli ayrılabilir ekranlı kapasitif ekranlı Android cihaz testi yaptım. İnanın o cihaz bile bana i30 cihazındaki hazzı vermedi. Ben bu cihazın sonuna kadar arkasındayım. Arıza durumlarında sizleri bekletmiyoruz, çözemediğimiz bir durum ise birebir cihaz değişimi yapıyoruz.

Geri görüş kamerası olayı, hem dikiz aynasından hem de ekrandan görüntü alamazsınız, birini seçmek durumda kalacaksınız, görüntüde dalgalanmalar sözkonusu oluyor, röle ile aşılır belki ama 7 inch ekran dururken aynadan görüntü almayı denemeyin bence, ekrana verin direk görüntüyü, çok daha mantıklı olacaktır.

Her zaman arayabileceğiniz telefon numaram:
0 535 702 1919

Saygılarımla
Kürşad KARGIN

Çevrimdışı başqan

• i30 Sürücüsü
  • **
  • Tucson T-Gdi
« Yanıtla #22 : 26 Aralık 2012, 09:13:25 »
cihazın geri görüş kamera özelliğini öne bir kamera takarak o görüntüyü ekrana vermek için kullanılabilir mi?
çünkü bu sayede hem dikiz aynasındaki öz korunacak hem de tüm ölü noktalar görünebilecek.
..

Çevrimdışı huseyinkara028

• i30 Yolcusu
  • *
  • Carpe Diem
« Yanıtla #23 : 26 Aralık 2012, 10:29:46 »
cihazın geri görüş kamera özelliğini öne bir kamera takarak o görüntüyü ekrana vermek için kullanılabilir mi?
çünkü bu sayede hem dikiz aynasındaki öz korunacak hem de tüm ölü noktalar görünebilecek.
bende böle bir uygulama düşünüyorum. hatta öne takilacak kameranın hareketli olmasını felan sağlayacak bi sistem üzerine çalışıyorum.
i30 Dizel Elite Manuel Kahve

Çevrimdışı madheart61

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #24 : 26 Aralık 2012, 22:18:33 »
Böyle bir şey yapılabilirse bende düşünürüm yaptırmayı.