Gönderen Konu: Hyundai i30 multimedya cihazı  (Okunma sayısı 96161 defa)

Çevrimdışı umutvar

• i30 Yolcusu
  • *
Ynt: Hyundai i30 multimedya cihazı
« Yanıtla #25 : 27 Aralık 2012, 00:08:19 »
herkese iyi geceler
15-20 gün kadar önce bende kürsat arkadasımızın sattıgı cıhazdan aldım(BLACK PANTHER) cıhaz hakıkaten cok kalıtelı ekranı iyi radyosunun cekım gücü harıka gps hızı ve baglanması kısa ekran çözünürlüğü dıger cıhazlardan daha iyi (Bır kac modeli daha önce inceledım)tek kusuru usb hafızasını olmaması yanı tekrar bastan okuması kaldıgı yerden devam etmemesı (tabıı bu işlem kontak kapanıp acıldıgı zaman oluyor)yoksa menulerde gezerken degıl)sesı baslar bıraz kısık kalmıs ama gucu yeterlı benım isteklerımı karsıladı memnunum
bu yorumu almayı düsünenler için bır fıkır vermesı acısından yaptım ayrıca Kürsat arkadasımızda gayet ilgili ve cıhazın arkasında duran bır arkadas  kendısıne burdan tekrar tesekkür edıyorum
Allaha emanet olun

Çevrimdışı isuldor

• i30 Sürücüsü
  • **
« Yanıtla #26 : 27 Aralık 2012, 07:32:19 »
cihazın geri görüş kamera özelliğini öne bir kamera takarak o görüntüyü ekrana vermek için kullanılabilir mi?
çünkü bu sayede hem dikiz aynasındaki öz korunacak hem de tüm ölü noktalar görünebilecek.
Böyle bir şey yapılabilirse bende düşünürüm yaptırmayı.

Geri vitese takınca çalışacak bir sistem olursa ön tarafa kamera taktırmak çok mantıklı olmayacak, bir tuşa bağlı olarak kullanmak da pratik olmaz. Sadece Elitelerde mi var bilmiyorum ama ön sensörlerimiz zaten var (orta kısımda yok o da nasıl bir mantıksa artık).

Çevrimdışı huseyinkara028

• i30 Yolcusu
  • *
  • Carpe Diem
« Yanıtla #27 : 27 Aralık 2012, 07:56:00 »
cihazın geri görüş kamera özelliğini öne bir kamera takarak o görüntüyü ekrana vermek için kullanılabilir mi?
çünkü bu sayede hem dikiz aynasındaki öz korunacak hem de tüm ölü noktalar görünebilecek.

Geri vitese takınca çalışacak bir sistem olursa ön tarafa kamera taktırmak çok mantıklı olmayacak, bir tuşa bağlı olarak kullanmak da pratik olmaz. Sadece Elitelerde mi var bilmiyorum ama ön sensörlerimiz zaten var (orta kısımda yok o da nasıl bir mantıksa artık).
dediğiniz gibi ön park sensörleri var fakat ortada yok. Bu sebepten var olan dikiz aynasındaki geri görüş kamerası korunup bu multimedia cihazına ön tarafı gören bi kamera entegre etmek daha makul görünmekte benim için. Bu koltuk ısıtma düğmelerini arıyorum bulursam bu düğmeyi ön kamerayı aktive için kullanmayı düşünüyorum. Hatta bu kamerayı bir yazılımla takip ve ani uyarı sistemi gibi kullanmayı da planlıyorum ama boş vakit bulup yazılımı hazırlamam ve bu koltuk ısıtma butonlarını bulmam gerekiyor. Bide bu yazılım işlerinden anlayan arkadaşlar varsa beraberde yapabiliriz buradan duyurayım.
i30 Dizel Elite Manuel Kahve

Çevrimdışı Alican

• Hukuki İşler Sorumlusu
  • i30 Profesörü
  • İstanbul
« Yanıtla #28 : 27 Aralık 2012, 08:40:35 »

dediğiniz gibi ön park sensörleri var fakat ortada yok. Bu sebepten var olan dikiz aynasındaki geri görüş kamerası korunup bu multimedia cihazına ön tarafı gören bi kamera entegre etmek daha makul görünmekte benim için. Bu koltuk ısıtma düğmelerini arıyorum bulursam bu düğmeyi ön kamerayı aktive için kullanmayı düşünüyorum. Hatta bu kamerayı bir yazılımla takip ve ani uyarı sistemi gibi kullanmayı da planlıyorum ama boş vakit bulup yazılımı hazırlamam ve bu koltuk ısıtma butonlarını bulmam gerekiyor. Bide bu yazılım işlerinden anlayan arkadaşlar varsa beraberde yapabiliriz buradan duyurayım.

Güzel fikirler varmış burada :)

Projenizi merakla takip ediyorum sevgili forumdaşım :)
İ30 1.6 CRDI Style Plus - Vivid Mavi

Çevrimdışı Cureshot

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #29 : 27 Aralık 2012, 13:47:58 »
Merhaba arkadaşlar;

Dün Kia Rio için bir cihaz montajı yaptık Esenyurt'ta bir arkadaş, bugün geldi direksiyon kumandasını eşleştirememiş hallettim bu arada cihazın videosunu çektim yayınlıyorum.
Cihazın ses kalitesinin nasıl olduğunu sordum, araçta 1500 liralık amfi olduğunu ve bir o kadar da tesisat olduğunu ve cihazın gayet güzel ses verdiğini söyledi. Aynen videoda kayıtlıdır duyabilirsiniz:

Kia Rio Multimedya Cihazı

Çevrimdışı Metalurjist

• i30 Sürücüsü
  • **
« Yanıtla #30 : 28 Aralık 2012, 18:49:24 »
Ses komut özelliğinin olmaması kötü. Bu özellik benim için çok faydalı. Özellikle telefonla arayacağınız kişinin ismini söyleyip aratmanız çok hoş.
Çok konuşan insan çana benzer. İçi boş olduğu için çok ses çıkartır.

Çevrimdışı hakan99

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #31 : 28 Aralık 2012, 19:02:06 »
Evet bende su an tum ozellikleri kullanan bi cihaz cikmadan almayi dusunmuyorum.kesinlikle faydali sesle komut hyundai yakinda turkce menu geldiginde bunu daha iyi anlicaz.

Çevrimdışı hasanyazan

• i30 Müdavimi
« Yanıtla #32 : 28 Aralık 2012, 19:49:45 »
Söylenen fiyatlar i30 klüp icin cok yüksek bence.. 1500 üyeli bi klüpten bahsediyoruz, baskasina ne yapiyorlarki 1200 lerden filan bahsediyorlar. Eski kasa 1080 TL mis..

Ben daha uygun fiyatlar bekliyorum. Adminlerimiz SIKI pazarlik yapsinlar, ceksinler su fiyatlari asagi.. 1200 TL sokakta bulunmuyo.. 1200 TL ye Galaxy s 3 aliniyo..

Çevrimdışı Afşin

• i30 Master
« Yanıtla #33 : 29 Aralık 2012, 02:31:51 »
Admininiz kendi arabasına 1600tl'ye necvox taktırdı. :D
O zaman bu ilanı bulsaydım taktırmazdım.
1 kuruşunu bile sokakta bulmamıştı :)
Bu arkadaşların cihazın dokunmatiği,hızı,işlevselliği,garanti şartları daha iyi.
Biz arkadaşlardan şunu istedik bizim üyelerimiz her zaman en düşük fiyata alacak.
Başka bir yerde daha uygun fiyata bulursanız, o fiyata düşürttürelim.

Çevrimdışı omeryuce61

• i30 Sürücüsü
  • **
Hyundai İ30 1.6 CRDİ Elite
Ekstra eklemeler;
Philips photon H7 4300k xenon (farlara)
Plakalığa soğutuculu power led
Plakalik iptal edilerek flexi üzerine montaj
Ziebart Cam filmi, kaput folyosu
225/45/17 Nankang performans lastik ve BBS 17' jant
Amerikan Sinyal
Ayna, panjur, spoyler sis ve stop folyo kaplama
Kırmızı Wilwood Kaliper üzerine kapak montaj
Necvox DVD-Navi
Morel mid(16 cm), morel twitter, Alpine subwofer(1000 watt), Zapco amfi

Çevrimdışı aegelincik

• i30 Master
  • AYKUT
    • mimeray
http://www.i30club.com

Beylikdüzü-İstanbul
1. 2008 i30 1.6 CRDİ STYLE PLUS - ŞAMPANYA GRİ (satıldı)
2. 2012 İ30 1.6 GDI ELİT. OTOMATİK.

Çevrimdışı hasanyazan

• i30 Müdavimi
« Yanıtla #36 : 29 Aralık 2012, 12:53:14 »
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-goruntu-sistemleri-multimedya-oynatici-hyundai-i30-navigasyon-dvd-tv-sifir-kutusunda-109750855/detay

+ Montaj + Başarsof iGO Primo gerekiyor vede garantiniz yok.  :(

ya abi..tabiiki daha ucuzu daha pahalisi vardir..Ama 1200 TL yide uygunmus ta "abi kimseye söyleme sana 1200 e.." politikasiyla satmak midir..

Hem ben Afsin e laf atmadimki, kendisi 1600 vermis, güle güle kullansin. Ben veremiyorum o sebeple alamiyorum, uygun zamani bekliyorum. Herkesin sartlari kendine..

Fiyatin daha asagi cekilmesini istemek yanlis degildir, diye düsünüyorum. Yoksa 2000 e satsinlar bana ne..

Çevrimdışı omeryuce61

• i30 Sürücüsü
  • **
Ekstra eklemeler;
Amerikan Sinyal
Necvox DVD-Navi

Çevrimdışı Afşin

• i30 Master
« Yanıtla #38 : 30 Aralık 2012, 00:18:21 »
Şu cümlen üzerine yorum yaptım. Başka forumu kastetmediysen çağrı yaptığın biziz.
"Adminlerimiz SIKI pazarlik yapsinlar, ceksinler su fiyatlari asagi.."
Sizce 1200tl pahalı olabilir, bazısına göre 400tl bile etmeyebilir. Bazı üyelerimiz servislerde 2000tl'ye taktırdı.
Bunu gören bizler ne yapabiliriz de üyelerimize faydalı oluruz diye düşünüyoruz.

Şunu teklif edebiliriz arkadaşa, toplu alım listesi oluşturduk.
şu kadar kişi toplandık (5-10-15üye ne ise), şu fiyata isteriz.
isteyenin bir yüzü kara değil mi? :D
ayrıca yeni i30 1200tl,eski i30 1080 küsür istiyolar,bilginize.
ya abi..tabiiki daha ucuzu daha pahalisi vardir..Ama 1200 TL yide uygunmus ta "abi kimseye söyleme sana 1200 e.." politikasiyla satmak midir..

Hem ben Afsin e laf atmadimki, kendisi 1600 vermis, güle güle kullansin. Ben veremiyorum o sebeple alamiyorum, uygun zamani bekliyorum. Herkesin sartlari kendine..

Fiyatin daha asagi cekilmesini istemek yanlis degildir, diye düsünüyorum. Yoksa 2000 e satsinlar bana ne..

Çevrimdışı Cureshot

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #39 : 30 Aralık 2012, 17:35:08 »
Arkadaşlar merhaba.

Öncelikle şu ön tarafa kamera olayı, bence çok gereksiz. Bi kere cihaz Android olsa bu çabalarınızı anlayacağım.
Böyle bir sistem kurmak isteyen arkadaşlar; bu iş için üretilmiş cihazlar zaten var. Alın bağlayın dikiz aynanıza takılan minicik çift taraflı kamera var.
Ekranı da var full sistem. 300 lira civarı. Bulamayan için bulayım ben getireyim.

Getirdiğimiz i30 Multimedya cihazı; Türkiye'nin en kaliteli cihazıdır.
Necvox dediğiniz firmaya fiyatları sormadan, cihazın kalitesini görmeden yorum yapmak, çok mantıklı gelmiyor bana.
Hyundai bayilerine gittim diyorum. Necvox ile 8 yıldır çalışan bayiler bıraktılar Necvox'u bizimle çalışmaya başladılar cihazı görür görmez, artık başka birşey söylemem bu konunun üzerine...

Ses ile komut özelliğini kaç arkadaşımız kullanıyor? İngilizce ''Call Ahmet'' mi diyorsunuz arabada.
Türkçe olsun arabanın menüsü, bu ses komut özelliğini yaptıracağım size buradan söz veriyorum.

Anlaşılmayan konuları açıklamak istiyorum:

Bu cihazlar üst teknoloji cihazlardır. Samsung Galaxy S3, 1200 lira ise bu cihazın fiyat oranlaması yaparsanız 2500 lira olması gerekir.
Lütfen S3 ile ya da Iphone 4 ile karşılaştırmayınız, veya tablet pc ile. Karşılaştıran varsa telefon bağlayan arkadaşlar var direksiyonuna. Onlara sorabilirsiniz, geri görüş kamerası bağlayabilmiş mi, veya kumanda tuşlarını çalıştırabiliyor mu.

Cihaz; çözünürlük, işlemci hızı, araç uyumluluğu ve ekran kalitesi açısından dünyadaki sayılı cihazlardandır. Böyle bir cihazı araştıran, bilen zaten 1400 liraya hiç hayır demeden alıyor ki bu fiyat kısa süreli kampanya fiyatıdır. Yakında tüm Hyundai bayileri ile çalışmaya başlayınca zaten bu fiyatları 1500 liraya çekeceğim. Ki bugün tanıdığınız da olsa bir Hyundai bayisine gitseniz en fazla size fatura kesmez ve cihazı 1400 liraya verir. Bu cihaz Necvox'tur.
Yine kalite-fiyat oranlaması yaparsanız cihazın malum firmanın getirdiği cihazdan minimum 300 lira pahalı olması gerekir ki, şu anda 300 lira daha ucuz.
Tüm alan arkadaşlar arayıp bana teşekkür ediyor, Allah razı olsun diyor. 900 liraya arkadaş almış garantisiz faturasız, yazmış benim arabama uyumlu değilmiş yanlış almışım diye. Bozulsa 3 ay beklersiniz 300 lira para harcarsınız, kimin markası kimin cihazı belli değil. Bu linkleri paylaşan arkadaşların iyi niyetli olduklarını düşünmüyorum.

Buradan söylüyorum, markasız, garantisiz faturasız, haritasız tamam 900 değil 590 liraya vereceğim haydi bekliyorum versin sipariş. Şok fiyat 590 lira!!

Umarım söylediklerim yanlış anlaşılmaz.
Necvox ile Cihaz karşılaştırması yapmak isteyenler için yerimiz Giyimkent'te. Her zaman bekleriz.

Saygılarımla
Kürşad KARGIN
0 535 702 1919

Çevrimdışı brk

• i30 Müdavimi
« Yanıtla #40 : 30 Aralık 2012, 18:20:00 »
Benim merak ettiğim bir konu, Hyundai yurtdışındaki araçlarına fabrika çıkışlı olarak hangi markanın multimedia'sını takıyor? O marka, multimedia cihazını ayrıca satmıyor mu? Var mıdır bilen?

Çevrimdışı Cureshot

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #41 : 31 Aralık 2012, 10:18:35 »
Türkiye'ye i30 bu donanım ile gelmiyor. Ve bu şirket de diğerleri gibi sadece cihazı satmaz.
Belki önümüzdeki aylarda Hyundai bayilerinde bu cihazı direk yurtdışından standart pakette görüyor oluruz. Ancak bu paket, fiyatlara 3500 liradan aşağı olmamak üzere yansıyacaktır.

Çevrimdışı omeryuce61

• i30 Sürücüsü
  • **
« Yanıtla #42 : 31 Aralık 2012, 11:24:45 »
Arkadaşlar merhaba.

Öncelikle şu ön tarafa kamera olayı, bence çok gereksiz. Bi kere cihaz Android olsa bu çabalarınızı anlayacağım.
Böyle bir sistem kurmak isteyen arkadaşlar; bu iş için üretilmiş cihazlar zaten var. Alın bağlayın dikiz aynanıza takılan minicik çift taraflı kamera var.
Ekranı da var full sistem. 300 lira civarı. Bulamayan için bulayım ben getireyim.

Getirdiğimiz i30 Multimedya cihazı; Türkiye'nin en kaliteli cihazıdır.
Necvox dediğiniz firmaya fiyatları sormadan, cihazın kalitesini görmeden yorum yapmak, çok mantıklı gelmiyor bana.
Hyundai bayilerine gittim diyorum. Necvox ile 8 yıldır çalışan bayiler bıraktılar Necvox'u bizimle çalışmaya başladılar cihazı görür görmez, artık başka birşey söylemem bu konunun üzerine...

Ses ile komut özelliğini kaç arkadaşımız kullanıyor? İngilizce ''Call Ahmet'' mi diyorsunuz arabada.
Türkçe olsun arabanın menüsü, bu ses komut özelliğini yaptıracağım size buradan söz veriyorum.

Anlaşılmayan konuları açıklamak istiyorum:

Bu cihazlar üst teknoloji cihazlardır. Samsung Galaxy S3, 1200 lira ise bu cihazın fiyat oranlaması yaparsanız 2500 lira olması gerekir.
Lütfen S3 ile ya da Iphone 4 ile karşılaştırmayınız, veya tablet pc ile. Karşılaştıran varsa telefon bağlayan arkadaşlar var direksiyonuna. Onlara sorabilirsiniz, geri görüş kamerası bağlayabilmiş mi, veya kumanda tuşlarını çalıştırabiliyor mu.

Cihaz; çözünürlük, işlemci hızı, araç uyumluluğu ve ekran kalitesi açısından dünyadaki sayılı cihazlardandır. Böyle bir cihazı araştıran, bilen zaten 1400 liraya hiç hayır demeden alıyor ki bu fiyat kısa süreli kampanya fiyatıdır. Yakında tüm Hyundai bayileri ile çalışmaya başlayınca zaten bu fiyatları 1500 liraya çekeceğim. Ki bugün tanıdığınız da olsa bir Hyundai bayisine gitseniz en fazla size fatura kesmez ve cihazı 1400 liraya verir. Bu cihaz Necvox'tur.
Yine kalite-fiyat oranlaması yaparsanız cihazın malum firmanın getirdiği cihazdan minimum 300 lira pahalı olması gerekir ki, şu anda 300 lira daha ucuz.
Tüm alan arkadaşlar arayıp bana teşekkür ediyor, Allah razı olsun diyor. 900 liraya arkadaş almış garantisiz faturasız, yazmış benim arabama uyumlu değilmiş yanlış almışım diye. Bozulsa 3 ay beklersiniz 300 lira para harcarsınız, kimin markası kimin cihazı belli değil. Bu linkleri paylaşan arkadaşların iyi niyetli olduklarını düşünmüyorum.

Buradan söylüyorum, markasız, garantisiz faturasız, haritasız tamam 900 değil 590 liraya vereceğim haydi bekliyorum versin sipariş. Şok fiyat 590 lira!!

Umarım söylediklerim yanlış anlaşılmaz.
Necvox ile Cihaz karşılaştırması yapmak isteyenler için yerimiz Giyimkent'te. Her zaman bekleriz.

Saygılarımla
Kürşad KARGIN
0 535 702 1919

Kürşat bey cihazı gereğinden fazla övdünüzü belirtmek isterim
Ekstra eklemeler;
Amerikan Sinyal
Necvox DVD-Navi

Çevrimdışı Cureshot

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #43 : 31 Aralık 2012, 11:37:10 »
Merhaba;

Bazı arkadaşlar telefon markaları ile fiyat karşılaştırması yapıyor.
Benim tüm cihazlar arasında gördüğüm en kaliteli cihazlardan ve Türkiye'deki en iyi Hyundai i30 cihazı.
Sadece bunu belirtmek istedim.

Siz Necvox mu aldınız?

Çevrimdışı omeryuce61

• i30 Sürücüsü
  • **
« Yanıtla #44 : 31 Aralık 2012, 11:42:29 »
Merhaba;

Benim tüm cihazlar arasında gördüğüm en kaliteli cihazlardan ve Türkiye'deki en iyi Hyundai i30 cihazı.

Siz Necvox mu aldınız?
Ben cihazı ilk sizden aldım. Ama sonrasında Necvox aldım.
Ekstra eklemeler;
Amerikan Sinyal
Necvox DVD-Navi

Çevrimdışı Cureshot

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #45 : 31 Aralık 2012, 11:56:09 »
Merhaba;

Siz Necvox mu aldınız?
Ben cihazı ilk sizden aldım. Ama sonrasında Necvox aldım.

Tamam onu soruyorum. Yazın açıkça ekran çözünürlüğü, dokunmatik hassasiyeti, fiyat ve diğer fonksiyonları.
Ne kadara aldınız Necvox, hangisinin hangi özelliği daha iyi.

Yazın lütfen burada tarafsız.

Çevrimdışı omeryuce61

• i30 Sürücüsü
  • **
« Yanıtla #46 : 31 Aralık 2012, 12:17:05 »
Fiyat 1350 TL 2 yıl garantili. Çözünürlük olarak sizin cihazla arasında net bir fark yok. Navi ekranı iki cihazında en yavaş olduğu ekran. Hatta sizin cihazınızın navi ekranındayken navi ekranındayken bir işlem yaparlen her tuş dokunuşunda ses kesiyor. Bu necvox'ta nadir oluyor. Ayrıca arabayı her kapatıp açtığımda Navi'yi tanıtmak gerekiyor. Bunun için necvoxta sadece 1 kere yaptım. Ses okuyucusu sizin cihazınızın necvoxa göre hayli kötü düşük seslerde bir haşırtı var bu da kaliteyi gösterir. Arayüz olarak siin cihazınız daha iyi. Usb kısmı kullanışında necvoxta ekran daralıyor. Ama sizin cihazda böyle değil.

Bu arada bu cihazınızla ve yurt dışından getirtip 950 liraya sahibinden.com da satanla hiçbir fark yok. Cihaz zaten markasız olarak geliyor. Sizde cihaz için marka koyuyorsunuz. Bende Ahmet diyebilirim kim ne der bi yerinde bişe demiyor
Ekstra eklemeler;
Amerikan Sinyal
Necvox DVD-Navi

Çevrimdışı redmoon

• i30 Sürücüsü
  • **
  • 2012 siyah i30 elite gdi otomatik
« Yanıtla #47 : 31 Aralık 2012, 12:28:27 »
evet ömer bey bende sizin cihazı kullanıyorum blackpanter, cihazın ses kalitesi iyi ama bas kalitesi çok düşük, 10'a getiriyorum bas hiç yok, sesi tok, orjinal sistem daha iyi ses çıkışı veriyordu, kapatıp açtığımda saati sıfırlıor her defasında saat ayarlıyorum, tv hiç çekmiyor nedenini bilmiyorum, bunların çözümü varmıdır acaba kürşat bey.

Çevrimdışı omeryuce61

• i30 Sürücüsü
  • **
« Yanıtla #48 : 31 Aralık 2012, 12:39:53 »
Gökhan bey saat konusunda şöyle bi 1 dakika sonra ayarladığım saate geliyor. Ben bass durumunu tessisatımdan sebeb yaşamadım. Tv olayı galiba istanbuldan sebeb midir bilmiyorum ama Trabzon'a gittiğmde denemeyi düşünüyorum ama benim için tv önemli değil. Karasal yayın için bizim kullandığımız antenin yeterli olmayacağını düşünüyorum. Bu bass olayında kürşat beyin bir çözüm bulması şart. Ses kalitesi konusunda ses normal orjinal sistemde iyi ama profesyonel müzik sistemlerinde bu kalite biraz değişiyor. Hatta şunu söyliyebilirim. Cihazın normal sistemde ses kalitesi daha iyi ama profesyonel sistemlerde bu olay biraz kötüye dönüyor

Kürşat bey benim sıkıntım şu ki cihazı yukarıdaki mesajlarınızda dünyanın sayılı multimedia'larsan gösterdiniz. Ben şahsen öyle düşünmüyorum. Bu cihazların bir pioneer alpine kenwood sony kalitesine ulaşması bira zor. Alt yapı daha iyi olmalı. Şu cihazın en iyi artısı 1 navi çözünürlüğü en iyi cihazlardan. 2 usb ekran arayüz kullanımı be menü geçişleri çok iyi ama profesyonel sistemlere gitmeyecek cihaz ki necvox bile prof sistemlete gitmeyecek bir cihaz.

Ben sırf direksiyon üzerindeki tuşları kullanabilmek için bu cihazdan aldım yoksa double din çerçeveyle her dvdyi kullanabilirdim
Ekstra eklemeler;
Amerikan Sinyal
Necvox DVD-Navi

Çevrimdışı redmoon

• i30 Sürücüsü
  • **
  • 2012 siyah i30 elite gdi otomatik
« Yanıtla #49 : 31 Aralık 2012, 12:53:04 »
ama görünüş ve özellik olarak gayet iyi. bence fyatının hakkını veriordur, her güzelin bir kusuru olur bunuda kusurda sayalım ama ses olayını haletsem 10 numara olacak :)