Gönderen Konu: Hyundai i30 multimedya cihazı  (Okunma sayısı 96160 defa)

Çevrimdışı Cureshot

• i30 Yolcusu
  • *
Ynt: Hyundai i30 multimedya cihazı
« Yanıtla #50 : 31 Aralık 2012, 13:30:38 »
Fiyat 1350 TL 2 yıl garantili. Çözünürlük olarak sizin cihazla arasında net bir fark yok. Navi ekranı iki cihazında en yavaş olduğu ekran. Hatta sizin cihazınızın navi ekranındayken navi ekranındayken bir işlem yaparlen her tuş dokunuşunda ses kesiyor. Bu necvox'ta nadir oluyor. Ayrıca arabayı her kapatıp açtığımda Navi'yi tanıtmak gerekiyor. Bunun için necvoxta sadece 1 kere yaptım. Ses okuyucusu sizin cihazınızın necvoxa göre hayli kötü düşük seslerde bir haşırtı var bu da kaliteyi gösterir. Arayüz olarak siin cihazınız daha iyi. Usb kısmı kullanışında necvoxta ekran daralıyor. Ama sizin cihazda böyle değil.

Bu arada bu cihazınızla ve yurt dışından getirtip 950 liraya sahibinden.com da satanla hiçbir fark yok. Cihaz zaten markasız olarak geliyor. Sizde cihaz için marka koyuyorsunuz. Bende Ahmet diyebilirim kim ne der bi yerinde bişe demiyor

Arabayı her kapatıp açtığınızda kurulum yapmanız gerekiyor çünkü kurulum yaparken onaylamıyorsunuz. Sağda tuş var ona tıklamanız gerekirdi. Cihazı sizi aldıktan sonra 3-4 kez aradım, bunu söylemediniz. 2 dakikanızı almazdı yapmanız gereken işlem.
Düşük seslerde ne ben, ne sattığım 9 kişi haşırtı duymadık. Montajdan olabilir, ayarlarından olabilir. Bu konular hakkında da hiçbişey söylemediniz.
Aynı cihazı söylüyorum yukarıda paylaştım izleyin sattığım kişiye soruyorum videoda dinleyin, ses baya iyi diyor. O arkadaş da ciddi müzik sistemi yaptırmış arabasına. Gayet başarılı diyor cihaz.

Sahibinden'de satılan cihaz aynı değil. Yurtdışında bunu yapan 1 firma yok. En az 30 tane fabrika var. Ve bu fabrikalardan bu cihazı alıp kendi yazılımlarını yapan en az 2000 tane firma var. Bu cihazla aynı olma olasılığı 1 milyonda 1 ihtimaldir. Aynı cihaz olsa bile 950 lira ne olduğu belli olmayan, az da olsa kullanılmış 2. el garantisiz, aksesuarsız bir cihaz almak mı mantıklı olan, sıfır bayisinden yasal bandrollü garantili cihaz almak mı?

Kürşad Kargın

Çevrimdışı omeryuce61

• i30 Sürücüsü
  • **
« Yanıtla #51 : 31 Aralık 2012, 13:40:39 »
Tekrar sök-tak yapmak işime gelmiyor ama dinletmek isterdim haşırtı sesini size :(. Neyse ben cihazı redmoon adlı üyeye sattım. O da bass kesilmesi sorununu yaşadığını söylüyor. Bu konuda bir çözümünüz var mı?
Hyundai İ30 1.6 CRDİ Elite
Ekstra eklemeler;
Philips photon H7 4300k xenon (farlara)
Plakalığa soğutuculu power led
Plakalik iptal edilerek flexi üzerine montaj
Ziebart Cam filmi, kaput folyosu
225/45/17 Nankang performans lastik ve BBS 17' jant
Amerikan Sinyal
Ayna, panjur, spoyler sis ve stop folyo kaplama
Kırmızı Wilwood Kaliper üzerine kapak montaj
Necvox DVD-Navi
Morel mid(16 cm), morel twitter, Alpine subwofer(1000 watt), Zapco amfi

Çevrimdışı redmoon

• i30 Sürücüsü
  • **
  • 2012 siyah i30 elite gdi otomatik
« Yanıtla #52 : 31 Aralık 2012, 13:48:39 »
Fiyat 1350 TL 2 yıl garantili. Çözünürlük olarak sizin cihazla arasında net bir fark yok. Navi ekranı iki cihazında en yavaş olduğu ekran. Hatta sizin cihazınızın navi ekranındayken navi ekranındayken bir işlem yaparlen her tuş dokunuşunda ses kesiyor. Bu necvox'ta nadir oluyor. Ayrıca arabayı her kapatıp açtığımda Navi'yi tanıtmak gerekiyor. Bunun için necvoxta sadece 1 kere yaptım. Ses okuyucusu sizin cihazınızın necvoxa göre hayli kötü düşük seslerde bir haşırtı var bu da kaliteyi gösterir. Arayüz olarak siin cihazınız daha iyi. Usb kısmı kullanışında necvoxta ekran daralıyor. Ama sizin cihazda böyle değil.

Bu arada bu cihazınızla ve yurt dışından getirtip 950 liraya sahibinden.com da satanla hiçbir fark yok. Cihaz zaten markasız olarak geliyor. Sizde cihaz için marka koyuyorsunuz. Bende Ahmet diyebilirim kim ne der bi yerinde bişe demiyor

Arabayı her kapatıp açtığınızda kurulum yapmanız gerekiyor çünkü kurulum yaparken onaylamıyorsunuz. Sağda tuş var ona tıklamanız gerekirdi. Cihazı sizi aldıktan sonra 3-4 kez aradım, bunu söylemediniz. 2 dakikanızı almazdı yapmanız gereken işlem.
Düşük seslerde ne ben, ne sattığım 9 kişi haşırtı duymadık. Montajdan olabilir, ayarlarından olabilir. Bu konular hakkında da hiçbişey söylemediniz.
Aynı cihazı söylüyorum yukarıda paylaştım izleyin sattığım kişiye soruyorum videoda dinleyin, ses baya iyi diyor. O arkadaş da ciddi müzik sistemi yaptırmış arabasına. Gayet başarılı diyor cihaz.

Sahibinden'de satılan cihaz aynı değil. Yurtdışında bunu yapan 1 firma yok. En az 30 tane fabrika var. Ve bu fabrikalardan bu cihazı alıp kendi yazılımlarını yapan en az 2000 tane firma var. Bu cihazla aynı olma olasılığı 1 milyonda 1 ihtimaldir. Aynı cihaz olsa bile 950 lira ne olduğu belli olmayan, az da olsa kullanılmış 2. el garantisiz, aksesuarsız bir cihaz almak mı mantıklı olan, sıfır bayisinden yasal bandrollü garantili cihaz almak mı?

Kürşad Kargın
cihaz güzel ben genel larak memnunum ancak sadece bass sıkıntısı var ayarlarını yaptırdım ama cihazın çıkışının iyi olmadığından bass sorunu olduğunu söyledi takan arkadaş. bilemiyorum yani, birde kurulum nasıl yapılıacak açıkllarmısınız lütfen.

Çevrimdışı Cureshot

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #53 : 31 Aralık 2012, 16:57:35 »

Herkese Mutlu Yıllar...

Allah iyi kalpli herkese, sevdikleriyle hastalıksız bir ömür nasip etsin...

Çevrimdışı umutvar

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #54 : 01 Ocak 2013, 00:04:04 »
arkadaslar  yenı gelen yılda herkese kazasız belasız sürüsler  dilerım
 tahmınımce  kürsat arkadasımızın sattmıs oldugu cıhazı forumda alan ilk kişilerden bırıyım nacızane görüşlerımı paylasmıstım üst topıclerde
öncelıkle sunu söyleyeyım evet cıhazın basları  üzerındelı orıgınal cd sı gibi vermedıgı dogru bende öncelrı bu konudan rahatsızdım ama oğlumun öneırısyle vibe sound marka bırkoltukaltı bas ve edıson marka anfı alarak bas sorununu çözdüm su anda inalmız bır ses alıyorum bas olarak zaten cıhazın radyosunda bas sorunu diye bırsey yok genellıkle dvd veya usb den muzık dınlerken baslar kısık geliyordu onuda bu sekılde hallettım malıyet olarak ta dıger cıhazın fıyatına denk geldı 1200tl cıhaz için vermıstım 400 tlyedeanfı ve bası aldım su anda en ufak bır problemım yok atıca sunu balırtmek isterımkı basın (wıbesound) kendınden anfılı modelıde var istersenız ouda alabılırsınız ben ılerde komponent baglatmayı düsündügüm için ayrı anfı aldım
,gps konusuna gelınce bende ilk defa calıstırdıgımda uyduyu hemen bıldu ama daha sonra arcın her calısmasında yenıden göstermem gerekıyordu  okeylemeyı unuttugum için her seferınde yenıden yukluyordum cıhaz menusundekı yazılımı  okeyledıkten sonra bu sorun ortadan kalkıyor ben baska navıgasyon yazılımı yükleyerek bu sorunu kökünden hallttımsu bır sıkıntı yok
tv olarak ben Orduda yasıyorum mahalle araları harıc genelde bır sıkayetım yok ekranın cözünürlügü cok iyi ve sınyal kalıtesı tatmınkar
evet cıhaz belkı bır pıoneer veya kenwood degıl ama bızım i 30 lar için en iyi cıhaz dıyebılırım  tabıı bu benım sahsı görüsüm kimseyle de cıhaz konusunda tartısmak nıyetınde degılım tamamen benım düsünclerımdır 
sorularınız olursa cevaplamaktan onur duyarım
 ayrıca sunu belırtmek isterımkı Kürsat arkadası kesınlıkle tanımam ben bır memurum sadece alısverısımız oldu kendısıne burdan tekrar tesekkür edıyorum

Çevrimdışı hasanyazan

• i30 Müdavimi
« Yanıtla #55 : 01 Ocak 2013, 02:16:04 »
Şu cümlen üzerine yorum yaptım. Başka forumu kastetmediysen çağrı yaptığın biziz.
"Adminlerimiz SIKI pazarlik yapsinlar, ceksinler su fiyatlari asagi.."
Sizce 1200tl pahalı olabilir, bazısına göre 400tl bile etmeyebilir. Bazı üyelerimiz servislerde 2000tl'ye taktırdı.
Bunu gören bizler ne yapabiliriz de üyelerimize faydalı oluruz diye düşünüyoruz.

Şunu teklif edebiliriz arkadaşa, toplu alım listesi oluşturduk.
şu kadar kişi toplandık (5-10-15üye ne ise), şu fiyata isteriz.
isteyenin bir yüzü kara değil mi? :D
ayrıca yeni i30 1200tl,eski i30 1080 küsür istiyolar,bilginize.

Bi tek senmi adminsin burda her bisey yazdigimda mutlaka bana (ilk girdigim günden beri) laf yetistirmeye calisiyorsun.. Aramizda bi frekans bozuklugu var ama cözemedim.

Neyse Kastim kirmak degil..Sizde cabaliyorsunuz burda görüyorum ve tebrik ediyorum.

ömeryüce61 begenmemis, okudum yorumlarda..Burdaki her kisinin yorumlari degerli benim icin. Girdigimden beri cok faydasini gördüm. Almamaya karar verdim :)

samsung galaxy alcam :))

herkese mutlu yillar..Sana da Afsin..

Çevrimdışı redmoon

• i30 Sürücüsü
  • **
« Yanıtla #56 : 01 Ocak 2013, 13:17:33 »
Kürşat arkadaşım bir kaç soru sorsam cihaz hakkında yardımcı olurmuşsunuz?
1- radyo dinlerken hısırtı sesi oluyor acaba bunun bir ayarları varmı mesela PT dx gibi tuşlar var onlar ne işe yarıyor? Ayarlar nasıl olmalı
2- ses' orijinal sesten çok tok ve sanki tizi çok açık bas hiç yok. Ekolayzır ayarım tiz:6, merkez, 10, bass 10 'da. Sizce nasıl olmalıdır.
3- bass konusunda daha iyi bir ses alabilmem için ek bir aparta gerek varmı? Varsa bu aparat nedir
4- saati her defasında ayarlıyorum ve her defasında bozuluyor bunun ayarı nasıldır.
5- tv hiç çekmiyor, sebebi ve ayarı varmıdır.

Böyle bi forumda bize yardımcı olduğunuz için ve böyle bir konu açtığınız için teşekkür ederim.

Çevrimdışı cemo3555

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #57 : 01 Ocak 2013, 20:40:19 »
arkadaşlar ben de almayı düşünüyordum necvox veya black panther cihazı-ancak necvox servise sorduğumda sesli komut sisteminin bu cihazlarda çalışmadığını,rehber aktarımının da yapılamadığını söylediler-aracın orjinalinde olan bu özellikleri kullanamamak bence hiç hoş değil-bu sebeplerle vazgeçtim almaktan

Çevrimdışı omeryuce61

• i30 Sürücüsü
  • **
« Yanıtla #58 : 01 Ocak 2013, 23:33:25 »
arkadaşlar ben de almayı düşünüyordum necvox veya black panther cihazı-ancak necvox servise sorduğumda sesli komut sisteminin bu cihazlarda çalışmadığını,rehber aktarımının da yapılamadığını söylediler-aracın orjinalinde olan bu özellikleri kullanamamak bence hiç hoş değil-bu sebeplerle vazgeçtim almaktan

Birde şöyle düşün hem dvd oynatabilen hem navigasyon olan hem tv olan hatta internete bile girebileceğin bi cihazın olması mı iyi yoksa rehber ve sesli komutu ingiliCe kullanma zorunda kalmak mı iyi?
Ekstra eklemeler;
Amerikan Sinyal
Necvox DVD-Navi

Çevrimdışı omeryuce61

• i30 Sürücüsü
  • **
« Yanıtla #59 : 02 Ocak 2013, 10:17:25 »
Yok net anlaşılıyor. Kürşat bey samimi değil sorunlara çözüm üreymiyor. Ben redmoon adlı arkadaşa sattım cihazı. O da ona soru soruyor ama cevap yok hala yok yok! Site yöneticileri siz kürşat beyi savunmaya dünyanın en iyi cihazınız sattığına devam edin.
Ekstra eklemeler;
Amerikan Sinyal
Necvox DVD-Navi

Çevrimdışı Afşin

• i30 Master
« Yanıtla #60 : 02 Ocak 2013, 11:25:42 »
Ömer Kardeşim,
Kimseyi savunduğu yok kimsenin ama ortada sebep yokken adamı da linç etmenize lüzum yok.
Ne yapalım Kürşat beyi engelleyelim, forumdan mı atalım? İstediğiniz ne?
Tüm yöneticiler ve moderatörler üyelerin menfaatini korur ve ortada kimsenin bir zararı yok.
Biraz sakin olun Kürşat ile Redmoon konuşsunlar. Sanki cihaz bozuldu da garanti vermiyor firma :)
Yok net anlaşılıyor. Kürşat bey samimi değil sorunlara çözüm üreymiyor. Ben redmoon adlı arkadaşa sattım cihazı. O da ona soru soruyor ama cevap yok hala yok yok! Site yöneticileri siz kürşat beyi savunmaya dünyanın en iyi cihazınız sattığına devam edin.

Çevrimdışı Alican

• Hukuki İşler Sorumlusu
  • i30 Profesörü
  • İstanbul
« Yanıtla #61 : 02 Ocak 2013, 14:58:21 »
Sevgili forum üyeleri;

Forumda reklamı dönen ve ithalatçısı olan firmadan bir yetkilinin forumda konu açarak sizleri bilgilendirmesi hakkında gözden kaçtığını düşündüğüm bir kaç hususu paylaşmak istiyorum.

Öncelikle satılan cihazlar yada satış yapan firma ile forum yönetiminin herhangi bir bağı bulunmamaktadır. Cihaz satışını İ30club.com yönetimi değil, reklam veren firmanın kendisi yapmaktadır. Tüm reklam anlaşmalarında olduğu biz sadece sitemizde söz konusu ürünün tanıtılmasını ve reklamının yapılmasına izin verdik. Ne cihazlar hakkında ne de firma hakkında kefil olduğumuzu sizlere deklare ettik. Sadece ürünün güzel bir cihaz olduğunu, test ettiğimizi ve memnun kaldığımızı ve sadece tavsiye ettiğimizi belirttik.

Bu noktada ürünü inceleyip, kullanıcı yorumlarını dinleyip ya da imkan dahilinde ürünü test edip ürünü satın alıp almamak sevgili forum üyelerimize kalmıştır.  Tabi sizin satın alma kararınızda firmanın da ürünü satış ve satış sonrası hizmetlerininde etkisi büyük olacaktır.

Reklamı yapılan ürünle alakalı tüm fiyat ve ürün detayları forumun ilgili sayfasında mevcuttur. Eksik bilgilerin olması ihtimali ve sorulacak sorulara cevap verilebilmesi amacıyla da söz konusu cihazı getiren firmadan bir yetkilide foruma üye olmuş ve sizlere bilgi vermeye, ürününü tanıtmaya çalışmaktadır. Bu noktada forum ve hukuk kuralları sınırları içinde satıcıya ürünle ya da aldığınız hizmetle alakalı her türlü eleştiriyi yapma her soruyu sorma hakkına sahipsiniz. Firma yetkilisi muhakkak cevap verecektir. Şayet cevap vermiyorsa bu forum yönetiminin sorumluluğu değil, firmanın sorumluluğudur.

Forum yönetimi olarak, firmadan foruma özel bir fiyat uygulaması yapılmasını talep ettik ve firma kendi ticari çıkarlarına uygun olarak sizlere açıklanan fiyatları bizlere verdi. Foruma verilen fiyatlarda montaj ücretlerinin dahil olmasını alıcılara ekstra bedellerin çıkmamasını istedik. Foruma özel denilen fiyatlar montaj dahil fiyatlarıdır. İ30Club.com yönetimi olarak en uygun fiyattan sizlerin bu cihaza sahip olmasını isteriz lakin firmanın fiyat politikasına da karışamayız.

İ30 1.6 CRDI Style Plus - Vivid Mavi

Çevrimdışı redmoon

• i30 Sürücüsü
  • **
« Yanıtla #62 : 02 Ocak 2013, 16:01:12 »
Sevgili forum üyeleri;

Forumda reklamı dönen ve ithalatçısı olan firmadan bir yetkilinin forumda konu açarak sizleri bilgilendirmesi hakkında gözden kaçtığını düşündüğüm bir kaç hususu paylaşmak istiyorum.

Öncelikle satılan cihazlar yada satış yapan firma ile forum yönetiminin herhangi bir bağı bulunmamaktadır. Cihaz satışını İ30club.com yönetimi değil, reklam veren firmanın kendisi yapmaktadır. Tüm reklam anlaşmalarında olduğu biz sadece sitemizde söz konusu ürünün tanıtılmasını ve reklamının yapılmasına izin verdik. Ne cihazlar hakkında ne de firma hakkında kefil olduğumuzu sizlere deklare ettik. Sadece ürünün güzel bir cihaz olduğunu, test ettiğimizi ve memnun kaldığımızı ve sadece tavsiye ettiğimizi belirttik.

Bu noktada ürünü inceleyip, kullanıcı yorumlarını dinleyip ya da imkan dahilinde ürünü test edip ürünü satın alıp almamak sevgili forum üyelerimize kalmıştır.  Tabi sizin satın alma kararınızda firmanın da ürünü satış ve satış sonrası hizmetlerininde etkisi büyük olacaktır.

Reklamı yapılan ürünle alakalı tüm fiyat ve ürün detayları forumun ilgili sayfasında mevcuttur. Eksik bilgilerin olması ihtimali ve sorulacak sorulara cevap verilebilmesi amacıyla da söz konusu cihazı getiren firmadan bir yetkilide foruma üye olmuş ve sizlere bilgi vermeye, ürününü tanıtmaya çalışmaktadır. Bu noktada forum ve hukuk kuralları sınırları içinde satıcıya ürünle ya da aldığınız hizmetle alakalı her türlü eleştiriyi yapma her soruyu sorma hakkına sahipsiniz. Firma yetkilisi muhakkak cevap verecektir. Şayet cevap vermiyorsa bu forum yönetiminin sorumluluğu değil, firmanın sorumluluğudur.

Forum yönetimi olarak, firmadan foruma özel bir fiyat uygulaması yapılmasını talep ettik ve firma kendi ticari çıkarlarına uygun olarak sizlere açıklanan fiyatları bizlere verdi. Foruma verilen fiyatlarda montaj ücretlerinin dahil olmasını alıcılara ekstra bedellerin çıkmamasını istedik. Foruma özel denilen fiyatlar montaj dahil fiyatlarıdır. İ30Club.com yönetimi olarak en uygun fiyattan sizlerin bu cihaza sahip olmasını isteriz lakin firmanın fiyat politikasına da karışamayız.

bizde sizlere kullancılar olarak teşekür ediyoruz. kürşat arkadaımıza da ilgisinizden dolayı ayrı teşekür ederiz.

Çevrimdışı Cureshot

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #63 : 03 Ocak 2013, 07:18:24 »
Sevgili forum üyeleri;

bizde sizlere kullancılar olarak teşekür ediyoruz. kürşat arkadaımıza da ilgisinizden dolayı ayrı teşekür ederiz.

Slmlar;

Kusura bakmayın iş seyahatindeydim.
Navigasyon ayarlarında dosya yolu gösterirken sağda; üstte, altta ve ortada olmak üzere üç kutu var. Ortadakine tıklayın navigasyon kurulmuş olur, bir daha kurmanıza gerek kalmaz.
Montaj, bu cihazlarda en önemli konulardan biri. Daha önce bu cihazların montajını yapmış profesyonel bir arkadaşa gitmediyseniz de bu sorun oluşmuş olabilir. Bas ayarlarınız uygun görünüyor, montajdan da olabilir. Anlaşmalı olduğumuz montaj servislerinden başka yerlere montaj yaptırmanızı bu yüzden önermiyoruz. Ve hiçbir mesuliyet de zaten kabullenmiyoruz. Bu konu hakkında ilk mesajımda bilgi var.

Bu durumda sizi; montajı nereye yaptırdıysanız oraya gitmenizi istemek durumundayım.

Montajcınız eğer sorunun cihazda olduğunu ısrar ederse ve şikayetiniz devam ederse, biz servisimizi bu durumda kullanmak durumundayız.

Diğer detaylar için
Telefon edin isterseniz,
0 535 702 1919

Çevrimdışı Cureshot

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #64 : 05 Ocak 2013, 17:51:56 »
Bugün Hyundai i30 araçta Multimedya Cihazını tekrar test ettim. Bass sorunu göremedim, ne kısık seslerde ne de yüksek seslerde. Radyo'da ve Tv'de sorun yok, gayet net çekiyor. Djital Tv gelince sokak aralarında çekme sorunu da kalkacak. Usb flash bellek 8 gb.'a kadar şarkı listesini gösteriyor. Ondan sonrasını dinleyebiliyorsunuz fakat şarkı listesini göremiyorsunuz.
Cihazın hızı, ekran çözünürlüğü, işlevselliği, kişiselleştirilebilirliği tekrar söylüyorum benim gördüğüm en iyi cihazlardan.

Buyrun izleyin seste sorun var mı yok mu siz karar verin:

Hyundai i30 Multimedya Cihazı, Double Din.

Çevrimdışı cemo3555

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #65 : 05 Ocak 2013, 23:39:30 »
sayın yetkililer,burda yazdığım ve yayını bir süre sonra kontrol ettiğim yazımı kaldırdıysanız(ki öyle oldu maalesef)-sizin tarafsızlığınızdan şüphe ederim

Çevrimdışı Görkem

• i30 Master
  • Değerlerimize sahip çıkalım...
« Yanıtla #66 : 06 Ocak 2013, 02:45:59 »
Yazıyı ben kaldırdım,mobilden işlem yaptığım için detaylandıramadım.Forum kuralları gereği yazınızı yeni bir konu açarak yazmanız gerekli.
Tarafsızlığımdan/tarafsızlığımızdan şüphe duyuyorsanız forumdaki konuları dikkatle incelemenizi tavsiye ederim.

Forumdaki "ara" sekmesini kullanarak ulaştığım sonuçlar.Sizin mantığınıza göre bu konularında silinmesi gerekir o halde.Önce araştırın sonra yaftalayın...

http://www.i30club.com/index.php/topic,3611.0.html
http://www.i30club.com/index.php/topic,3244.0.html
http://www.i30club.com/index.php/topic,3493.0.html
http://www.i30club.com/index.php/topic,3007.0.html
http://www.i30club.com/index.php/topic,3171.0.html

Kayıt tarihinizi baz alarak yazıyorum , forumun yeni üyelerindensiniz bizleri tanımıyor olmanız gayet doğal.Moderasyon olarak , taraf olmayıp bertaraf olanlar desturundayız.Biat ettiğimiz kişi/kurum/kuruluşlar yoktur.

Konudaki tek sıkıntı , mobilden müdahele ederken size konuyla alakalı mesaj gönderememiş olmamdır.Sabaha karşı size mesaj göndermek için foruma girdiğimde ilgili yazınızı görünce bu kadar detaylı bir cevap yazmak durumunda kaldım.
« Son Düzenleme: 06 Ocak 2013, 03:18:53 Gönderen: Görkem »
SOKAK HAYVANLARI İÇİN BİR KAP SU , BİR KAP YEMEK BIRAKIN.ONLARIN HAYATINDA BİR FARK YARATIN

Çevrimdışı cnraru

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #67 : 06 Ocak 2013, 13:23:22 »
kürşatbey iyi günler sizin satmış olduğunuz cihazı aracımı aldığım bayide taktırdım cihaz gerçekten çok güzel ancak daha önceden toyota aracımda kullandığım usb belleği taktım şarkıları dinleyebiliyorum ancak filmleri seyredemiyorum bunun nedeni nedir. klip ve flimleri formatı avi olması lazım başka bir formatamı çevirmem lazım yardımcı olursanız memnun olurum.birde cihazla ilgili tüm ayarlamaların yapıldığı bir video çekerseniz bizleride aydınlatmış olursunuz kullanma klavuzu türkçe olmadığı için zor oluyor.

Çevrimdışı Cureshot

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #68 : 06 Ocak 2013, 16:34:41 »
kürşatbey iyi günler sizin satmış olduğunuz cihazı aracımı aldığım bayide taktırdım cihaz gerçekten çok güzel ancak daha önceden toyota aracımda kullandığım usb belleği taktım şarkıları dinleyebiliyorum ancak filmleri seyredemiyorum bunun nedeni nedir. klip ve flimleri formatı avi olması lazım başka bir formatamı çevirmem lazım yardımcı olursanız memnun olurum.birde cihazla ilgili tüm ayarlamaların yapıldığı bir video çekerseniz bizleride aydınlatmış olursunuz kullanma klavuzu türkçe olmadığı için zor oluyor.

İyi Günler;

Öncelikle hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın. İsminiz nedir hangi şehirdesiniz acaba, benimle mi iletişme geçmiştiniz cihazı alırken. Film eğer avi ise izleyebilirsiniz. Flash belleğin fat 32 ile biçimlendirilmiş olmasına dikkat edin ve max. 8 gb. olmalı. Eğer bunlar doğruysa başka birşey vardır, telefon edin ben yardımcı olmaya çalışayım.
Cihazla ilgili video çekip yayınlar iseniz diğer arkadaşlara karar vermeleri konusunda yardımcı olmuş olursunuz. Şimdiden teşekkürler.
Türkçe kullanma kılavuzu hazırlıyorum Pdf olarak göndereyim email adresinize.

Saygılarımla
Kürşad KARGIN
0 535 702 1919

Çevrimdışı Afşin

• i30 Master
« Yanıtla #69 : 06 Ocak 2013, 18:40:08 »
.avi ler yüksek çözünürlüklü mü acaba?

Youtube'daki müzik kliplerini,filmleri vs. indirip aracınızda seyredebilirsiniz. Ben bunun için Free Youtube Downloader diye bir program kullanıyorum.
videoları avi olarak 800x480 çözünürlüğü geçmeyecek şekilde indirip usb ye atabilirsiniz.

Kürşat sana bir uzmanlık sorusu;
Aracın OBD2 portuna bağlı Bluetooth dongle a bağlanmak istiyorum.
windows CE de çalışan bir OBD2 programımım var ve kurulu sistemde.
windows CE 'de bluetooth stack dediğimiz bağlanma özelliğini açamadım.
bildiğiniz bir yol var mı? bir programcık vs. ?

Çevrimdışı Cureshot

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #70 : 06 Ocak 2013, 19:36:19 »
Slm Afşin Bey;

Benim gördüğüm en iyi ekran görüntüsü bu cihazda.
Siz de bir bakın isterseniz hak vereceksiniz. Kartal'da, Bakırköy'de ve birkaç semtte daha cihaz var görebilirsiniz telefon numaralarını verebilirim arkadaşların.

1080P desteği var cihazın. 800x480'den büyük olabilir. Arkadaşın sorunu başka birşeydir muhtemelen bir kontrol etsin telefon numaramı yazdım ararsa ben yardımcı olacağım.

Sizin bluetooth olayı inanın hiçbir bilgim yok, mesajı okuduktan sonra çok kısa araştırdım biraz bilgi sahibi olmak adına ve aşağıdaki programı buldum. Sanırım siz benden daha fazla bilgi sahibisinizdir bir bakın işinize yarar mı. İstanbul'da ve Ankara'da tanıdığım konunun uzmanı insanlar var. Size bir telefon ederseniz yardım edebilirler. Çözemez iseniz bana yazın iletişim bilgilerini vereyim arkadaşların.

http://sourceforge.net/projects/openbt/

Saygılarımla
Kürşad KARGIN

Çevrimdışı saruhansaraclar

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #72 : 07 Ocak 2013, 11:48:37 »
Arkadaşlar öncelikle merhaba,

Uzun süren bir araştırma sonucu navigasyon kararımı Black panther yetkilisi Kürşad bey den kullandım.Öncelikle forumları takip ederek iyi kötü ürün hakkında bilgi toparladım.Ürünü görerek ve inceleyerek iyi bir seçim yaptığımın farkına vardım.Piyasada ki muadillerini fiyatlarıyla karşılaştırmak gerekirse ben oldukça memnunum.Ürünün 2 yıl firma garantisi olması ile de, gayet rahatım.Söz konusu ürün hakkında Bass sorunları olduğunu yazmışlar,Şahsım adına ben Bas ile ilgili bir sıkıntıya rastlamadım.rastlayanlar da varsa Montaj ile ilgili olduğunu düşünüyorum.Ürünün arayüzü ve kullanabilirliği oldukça basit ve güzel,ilk alırken firma yetkilisi ile ayarları yaptıktan sonra gayet iyi randuman almaktayım.Ürünün videosunu bir kaç gün içinde sizlerle paylaşacağım.Ayrıca satış sonrası telefonla hizmet verip yanınmdaymış  gibi ayarlarıma ve sorularıma katlandığı için Kürşad bey e tşk ederim..

Çevrimdışı redmoon

• i30 Sürücüsü
  • **
« Yanıtla #73 : 07 Ocak 2013, 13:07:35 »
bilgileriniz için teşekür ederim.

Çevrimdışı Afşin

• i30 Master
« Yanıtla #74 : 07 Ocak 2013, 15:08:02 »
TANIŞMA bölümünden kendinizi ve aracınızı tanıtmanızı rica ederiz.
Arkadaşlar öncelikle merhaba,

Uzun süren bir araştırma sonucu navigasyon kararımı Black panther yetkilisi Kürşad bey den kullandım.Öncelikle forumları takip ederek iyi kötü ürün hakkında bilgi toparladım.Ürünü görerek ve inceleyerek iyi bir seçim yaptığımın farkına vardım.Piyasada ki muadillerini fiyatlarıyla karşılaştırmak gerekirse ben oldukça memnunum.Ürünün 2 yıl firma garantisi olması ile de, gayet rahatım.Söz konusu ürün hakkında Bass sorunları olduğunu yazmışlar,Şahsım adına ben Bas ile ilgili bir sıkıntıya rastlamadım.rastlayanlar da varsa Montaj ile ilgili olduğunu düşünüyorum.Ürünün arayüzü ve kullanabilirliği oldukça basit ve güzel,ilk alırken firma yetkilisi ile ayarları yaptıktan sonra gayet iyi randuman almaktayım.Ürünün videosunu bir kaç gün içinde sizlerle paylaşacağım.Ayrıca satış sonrası telefonla hizmet verip yanınmdaymış  gibi ayarlarıma ve sorularıma katlandığı için Kürşad bey e tşk ederim..