Gönderen Konu: Büyük Türkiye Buluşması  (Okunma sayısı 11330 defa)

Çevrimdışı Görkem

• i30 Master
  • Değerlerimize sahip çıkalım...
Büyük Türkiye Buluşması
« : 04 Nisan 2013, 22:20:50 »
Sevgili Dostlar ,

Uzun zamandır büyük bir buluşma gerçekleştirmedik.Baharın da gelmesiyle birlikte üzerimizdeki ölü toprağını silkelemenin zamanı geldi diye düşünüyoruz.Ankara buluşmasında bizlere ev sahipliği yapan ve gayet güzel ağırlayan dostlarımızın da Ankara-İstanbul önderliğinde büyük buluşma yapılması talepleri vardı.Gün bugündür diyoruz.

Buluşma noktası olarak Düzce'yi düşündük.Düzce'ye ulaşım etrafındaki 10 ilin büyük bir kısmıyla neredeyse aynı mesafede.Mesafe eşitliklerinden dolayı katılımın yüksek olacağını düşünüyoruz.
Düzce'ye yakın olan iller mesafelerine göre ; Sakarya , Zonguldak , İzmit , İstanbul , Ankara , Bursa , Eskişehir , Kütahya , Kastamonu , Kırıkkale.En yakını 81 km en uzağı 309 km uzaklıkta.

Düzce'de eski üyelerimizden(Anıl81) biri ikamet etmekte olup yıllar öncesi gerçekleştirdiğimiz Abant gezisinin organizasyonunda A-Z'ye ilgilenip bizlere yardımcı olmuştur.Bugün kendisine bir ziyaret gerçekleştirip yardımını rica ettik , sağolsun bizi kırmadı.

İçinde rafting aktiviteside barındıracak bir organizasyon yapmayı planlıyoruz.Bu tip etkinikler herkesin katılabilmesi adına pazar günleri düzenleniyor.Ama cumartesinden müsait olup gelmek bir gece konaklamak isteyenler olabileceğini düşünüp buna yönelik çalışmalarımızda sürüyor.Mümkün mertebe en iyi fiyatlandırmayla bu işi sonlandırmaya çalışacağız.

Diğer yandan lütfen sizlerde mekan/fiyat önerilerinde bulunun.Bulduğunuz mekanları , aldığınız fiyatları paylaşın.Herkesin ekonomik şartlarını gözeterek keyifli bir organizasyon kotaralım.

Daha önceki buluşmaların konularını takip ettiğinizde göreceğiniz üzere istisnalar dışında bütün buluşmalara ailelerimizle birlikte katılıyoruz.Ailenizle birlikte katılmaktan çekinmeyen lütfen.Rahatsızlık duyacağınız herhangi bir durum olmayacaktır.Bugüne kadar çok fazla buluşma gerçekleştirdik çok şükür tatsız hiçbir olay meydana gelmedi.Ortamı bozacak kişiler bugüne kadar aramızda olmadı.Ama ola ki kendini bilmezin biri ya da birileri çıkarsa hem anlayacağı dilden hem de daha önce hiç duymadığı bir dilden gayet güzel cevap veririz...Aile kavramı bizim için önceliklidir.

Tarih belirleme bu işlerde en sancılı süreç oluyor.Havaların gidişatına göre mayıs ayının uygun olacağını düşünüyoruz.Mayıs ayında ;vize/final , açıköğretim sınavı vs gibi özel zamanlar varsa lütfen belirtin ona göre ayarlama yapalım.

Sizlerin görüş ve önerilerinizi dört gözle bekliyoruz.Keyifli forumlar  :)

« Son Düzenleme: 04 Nisan 2013, 22:54:10 Gönderen: Görkem »
SOKAK HAYVANLARI İÇİN BİR KAP SU , BİR KAP YEMEK BIRAKIN.ONLARIN HAYATINDA BİR FARK YARATIN

Çevrimdışı demohayat

• i30 Profesörü
  • Çankaya University Formula-G CARTEMT SolarCar Team
Ynt: Büyük Türkiye Buluşması
« Yanıtla #1 : 04 Nisan 2013, 22:42:49 »
Bu konuyu Ankara buluşmasında da konuşmuştuk, bence çok güzel bir etkinlik olacak... Mayıs ayı benim karın ağrısı :) Şahsen 20 Mayıs-8 Haziran tarihleri arasında ben iptalim :) Mümkünse buluşma 15 mayısdan önce olursa çok makbule geçer :D
Çankaya University Formula-G CARTEMT Solar Car Team

Ankara i30club.com Servis Anlaşması Neziroğlu Hyundai Plaza İle Yapılmıştır... Detaylar bu konuda : http://www.i30club.com/index.php/topic,4317.0.html

Sabri Berkcan / Ankara
2012 Yeni I30 Style Dizel Otomatik

Çevrimdışı keremooooo

• i30 Sürücüsü
  • **
« Yanıtla #2 : 05 Nisan 2013, 01:35:46 »
4 gözle bekliyoruz :)

Çevrimdışı yvz0529

• i30 Sürücüsü
  • **
« Yanıtla #3 : 05 Nisan 2013, 14:04:58 »
Görkem, bir de Çorlu km si alabilir miyim ;D
Bir aksilik çıkmazsa ne güzel olur.
Okul sonrası Haziran günlerinden biri çok mu geç olur?

Çevrimdışı C O B R A

• i30 Yolcusu
  • *
  • İstanbul-Ankara
« Yanıtla #4 : 05 Nisan 2013, 19:43:52 »

Bence Güzel bir tarih olur :)

Çevrimdışı demohayat

• i30 Profesörü
  • Çankaya University Formula-G CARTEMT SolarCar Team
« Yanıtla #5 : 05 Nisan 2013, 21:09:45 »

Haziran +1 ( 8 ine kadar bir yere kıpırdayamıyorum ama :) )
Çankaya University Formula-G CARTEMT Solar Car Team

Ankara i30club.com Servis Anlaşması Neziroğlu Hyundai Plaza İle Yapılmıştır... Detaylar bu konuda : http://www.i30club.com/index.php/topic,4317.0.html

Sabri Berkcan / Ankara
2012 Yeni I30 Style Dizel Otomatik

Çevrimdışı engin0964

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #6 : 08 Nisan 2013, 10:52:56 »
aydındayım ama gelmeye çalışacağım buluşma etkinlik falan heyecanlandım çekereiz i 30 ları oooo keyfe bak....

Çevrimdışı alamet

• i30 Yolcusu
  • *
  • i30'um ve ben
« Yanıtla #7 : 08 Nisan 2013, 11:25:30 »
ŞU ANLIK BENİM İÇİN MAYIS AYI UYGUN LAKİN SADECE HAFTA SONLARI:)...PAZAR GUNU YAPILIRSA HERKES ICIN DAHA MANTIKLI OLUR...SEVGİLERLE...
.2013 MODEL GÜMÜŞ GRİ 1.6 CRDI ELİTE MANUEL.

İ-Yİ-30

Çevrimdışı The Mentalist

• Kıdemli Katılımcı Üye
  • i30 Profesörü
  • DOSTLUK İKİ FARKLI BEDENDE AYNI RUHU PAYLAŞMAKTIR
« Yanıtla #8 : 10 Nisan 2013, 22:59:44 »
mayıs 4-5 aöf sınavı var. diğer zamanlar bana uyar.
(2008 İ30 select manuel lacivert 115 ps 90.000 km de SATILDI )
2013 i30 STYLE MANUEL CRDİ 128 PS BEYAZ / ÇEKMEKÖY / İSTANBUL

Çevrimdışı C O B R A

• i30 Yolcusu
  • *
  • İstanbul-Ankara
« Yanıtla #9 : 13 Nisan 2013, 13:57:24 »
Eee arkadaşlar, bu konuda kimseden ses çıkmıyor.

Ozaman ben yazayım, hem rafting hem düzce buluşması için +1 duruma göre ailemi de getirebilirim.

tarih olarak;

12-19 mayıs iki pazarda uygun görünüyor benim için.

Anıl81 abimiz rafting için bize bilgi verecektir.

Buda benim rafting arşivimden bir foto :)

« Son Düzenleme: 13 Nisan 2013, 14:00:01 Gönderen: C O B R A »

Çevrimdışı Halil 3868

• i30 Yolcusu
  • *
  • İ30 Elit Dizel Otomatik
« Yanıtla #10 : 13 Nisan 2013, 21:53:24 »
Güzel bir aktivite düşüncesi tarih uygun olursa ben gelırım...

Çevrimdışı hasanyazan

• i30 Müdavimi
« Yanıtla #11 : 21 Nisan 2013, 12:08:50 »
20 Mayisa kadar bana uyar..Sonrasinda yurt disindayim..

Çevrimdışı Görkem

• i30 Master
« Yanıtla #12 : 24 Mayıs 2013, 14:27:30 »
Düzce'deki buluşma için yeri belirlemiş bulunmaktayız.Mekanımız http://www.nehirevi.com/
Siteden mekan ve etkinlikler adına tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Mekanın yetkilisi Erkan Bey'le fiyat,rafting ve konaklama hakkında görüştüm.Aklınıza takılan noktalar varsa Erkan Bey'in telefon numarası 0539 949 96 77.

En merak edilen konu olan fiyattan başlayalım.Hem konaklamalı hem de günübirlik rafting fiyatları kampanyalı grup fiyatıdır.

Günübirlik rafting paketi:
Köy kahvaltısı , rafting, çay molası, öğle yemeği 70TL

Konaklamalı rafting paketi:
Konaklama, köy kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeği, rafting, cumartesi gecesi canlı müzik 159TL

Günübirlik rafting paketi alacak olanlar , raftingin yapılacağı gün saat 09:30'da tesiste bulunması gerekecektir.09:30'da başlayacak kahvaltı tesisin doluluk durumuna göre 10:30 ya da 11:00'de sona erecektir.Kahvaltının ardından rafting için gerekli donanımın giyilmesi ve rehberler tarafından bilgilendirme yapılacaktır.Sonrasında da 2:00-2:30 saat arası sürecek rafting macerası başlayacaktır.Rafting dönüşü 14:30 gibi öğle yemeği başlayacaktır.

Rafting botları kapasitesi , rehber dahil 8 kişi ideal oranı oluşturmakta.Tesiste 10 adet bot bulunmakta.Dolayısıyla bir seferde 70 kişiye kadar hizmet verebilmekteler.

Bulunduğumuz aylar itibariyle , rafting yaparken bot rodeo atları gibi atlayıp zıplamayacaktır.An itibariyle Melen Çay'ının debisi düşüktür.Daha fazla adrenalin için Nisan-Mayıs ayı tercih edilmeli ama hem çay suyunun hem de havanın oldukça soğuk olacağını hatırlatmak gerekir.

Raftingden sonra kalan zamanda tesis bünyesinde yüzme imkanı vardır.Ayrıca trekking yapabilir ve civarda bulunan şelaleyi ziyaret edebilirsiniz.

Yukarıda yazmış olduğum aktivitelere haiz olabilmek için, işletme; hem konaklamalı hemde günü birlik aktiviteye katılacaklardan %30 kapora istemektedir.Tarihi netleştirdikten sonra , kararınızı kesin olarak vermenizi ve dahil olacağınız paketin tutarının %30'unu işletmenin banka hesabına yatırıp dekontun bir örneğini bizlere göndermenizi rica ederiz.

Bugün itibariyle mekan ;8-9 Harizan ve devamı gelen haftasonlarında boş olarak görünüyor.Ama bugün yarın birileri rezervasyon yaptırır günler dolar birşey diyemem.

Sizlere uygun olan tarihleri belirtirseniz asgari müşterek bir günde anlaşırız.
« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2013, 18:05:50 Gönderen: Görkem »
SOKAK HAYVANLARI İÇİN BİR KAP SU , BİR KAP YEMEK BIRAKIN.ONLARIN HAYATINDA BİR FARK YARATIN

Çevrimdışı aegelincik

• i30 Master
  • AYKUT
    • mimeray
« Yanıtla #13 : 24 Mayıs 2013, 17:25:42 »
Tarih sorunum olmadığından  ;) ilk konaklamalı rafting paketine talibim. ;D ;D ;D
http://www.i30club.com

Beylikdüzü-İstanbul
1. 2008 i30 1.6 CRDİ STYLE PLUS - ŞAMPANYA GRİ (satıldı)
2. 2012 İ30 1.6 GDI ELİT. OTOMATİK.

Çevrimdışı yvz0529

• i30 Sürücüsü
  • **
« Yanıtla #14 : 24 Mayıs 2013, 17:39:24 »
Görkem' ciğim, araştırmaların ve bilgilendirmelerin için çok teşekkür ediyorum. Bir kaç küçük sorum olacaktı fiyatlar hakkında. Raftinge ve diğer aktivitelere katılmayanlar için de mi bu fiyatlar geçerli?
Ayrıca çocuklar için de mi aynı ücretlendirmeler yapılmaktadır?

Bu arada ben mesajı atana kadar Aykut abi ilk konaklamalıya talip olmuş bile. Ben de 2. ye olayım bari:)))

Çevrimdışı Görkem

• i30 Master
« Yanıtla #15 : 24 Mayıs 2013, 17:47:25 »
Görkem' ciğim, araştırmaların ve bilgilendirmelerin için çok teşekkür ediyorum. Bir kaç küçük sorum olacaktı fiyatlar hakkında. Raftinge ve diğer aktivitelere katılmayanlar için de mi bu fiyatlar geçerli?
Ayrıca çocuklar için de mi aynı ücretlendirmeler yapılmaktadır?

Bu arada ben mesajı atana kadar Aykut abi ilk konaklamalıya talip olmuş bile. Ben de 2. ye olayım bari:)))

Merhaba Yavuz Abi,

Hatırlattığın hususlar için teşekkür ederim, atlamışım onları.En kısa zamanda öğrenip bilgi vereceğim  ;)
« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2013, 18:07:28 Gönderen: Görkem »

Çevrimdışı The Mentalist

• Kıdemli Katılımcı Üye
  • i30 Profesörü
  • DOSTLUK İKİ FARKLI BEDENDE AYNI RUHU PAYLAŞMAKTIR
« Yanıtla #17 : 25 Mayıs 2013, 14:26:05 »
2 kişi konaklamalı sadece ben raftig yapacagım ve 15-16 haziran olabilir. fiyat nasıl değişecek? hemde tarih uygun mu?
(2008 İ30 select manuel lacivert 115 ps 90.000 km de SATILDI )
2013 i30 STYLE MANUEL CRDİ 128 PS BEYAZ / ÇEKMEKÖY / İSTANBUL

Çevrimdışı yvz0529

• i30 Sürücüsü
  • **
« Yanıtla #18 : 25 Mayıs 2013, 22:45:52 »
Benim için 8-9 Haziran uygun görünüyor. Ondan sonraki 2 hafta doluyum:(

Çevrimdışı omer

• i30 Üstadı
« Yanıtla #19 : 26 Mayıs 2013, 11:22:34 »
rafting için ne kış gerektiği gibi geçti nede mevsim uygun bence direk kahvalitli yemeli v.s kahvalti daha mantikli olur rafting venedik gezi tadinda olur bu mevsım mart nisan v.s daha uygun soguk olmasi onemli deil balık adam kıyafetleri bunun için var zaten üşütmüyor.
12 i30 crdi elite manuel  , my sister' i30 1.6 cvvt mode otm +lpg rulez

Çevrimdışı Halil 3868

• i30 Yolcusu
  • *
  • İ30 Elit Dizel Otomatik
« Yanıtla #20 : 26 Mayıs 2013, 21:28:11 »
Kesin tarih belli mi arkadaşlar...

Çevrimdışı hasanyazan

• i30 Müdavimi
« Yanıtla #21 : 27 Mayıs 2013, 01:05:42 »
konaklamali, raftingsiz, 2 büyük 1 cocuk fiyati alabilirsem tarih uygun olabilir...

Çevrimdışı Görkem

• i30 Master
« Yanıtla #22 : 27 Mayıs 2013, 15:21:27 »
Sorduğunuz sorulara yanıt aldım bugün.
Sadece konaklama isteyenler için ;oda+kahvaltı 75tl.
Bir diğer alternatifte, üç öğün yemek+konakla 95tl.
0-12 yaş çocuklar seçilen konaklama tipine göre ücretsiz.12 yaşından büyük çocuklar tam ücrete tabidir.

Çevrimdışı Alican

• Hukuki İşler Sorumlusu
  • i30 Profesörü
  • İstanbul
« Yanıtla #23 : 29 Mayıs 2013, 09:45:34 »
Tarih konusunda netleşsek mi forumdaşlar :)

Haziran ayı içerisinde hangi hafta sonu yapalım? Konuya anket ekledim. En fazla oyu alan tarihe gerekli işlemleri, gideceğimiz tesisin müsayitlik durumuna göre yapmaya başlayalım.
İ30 1.6 CRDI Style Plus - Vivid Mavi

Çevrimdışı aegelincik

• i30 Master
  • AYKUT
    • mimeray
« Yanıtla #24 : 29 Mayıs 2013, 16:42:10 »
16 Haziran Ankara buluşması olduğundan,22-23 veya 29-30 Haziran olabilir.
http://www.i30club.com

Beylikdüzü-İstanbul
1. 2008 i30 1.6 CRDİ STYLE PLUS - ŞAMPANYA GRİ (satıldı)
2. 2012 İ30 1.6 GDI ELİT. OTOMATİK.