Gönderen Konu: TÜRKİYE BULUŞMASI DÜZCE'DE 22 ARALIK 2013 PAZAR GÜNÜ YAPILACAK!!!! (GERÇEKLEŞTİ)  (Okunma sayısı 23041 defa)

Çevrimdışı Afşin

• i30 Master
Sabırsızlıkla beklenen İ30Club Türkiye buluşmasını 22 Aralık 2013 Pazar günü Hyundai Düzce Özenler Otomotiv sponsorluğunda Topuk Yaylasında gerçekleştiriyoruz.

Organizasyondan daha fazla üyemizin sponsor dahilinde yararlanabilmesi için bir araçta 2 misafirden daha fazla misafirin olmamasına özen göstermenizi rica ederiz.

Organizasyona tek ya da bir misafir ile katılacak üyelerimiz tercihen bir başka üyenin aracına dahil olarak organizasyona gelebilir ve böylelikle yol masrafları konusunda aracına misafir oldukları üye ile birlikte ekonomi yapabilirler.

Organizasyona daha fazla İ30Club üyesinin gelebilmesi için seçilen bölgenin Ankara, İstanbul, Düzce, İzmit, Sakarya, Eskişehir, Zonguldak gibi şehirlerimizin ortasında yer almasına dikkat edilmiştir.

Hyundai Özenler tarafından organizasyona katılan tüm Hyundai İ30'lara ücretsiz check up yapılacaktır.

Aynı zamanda Hyundai Özenler tarafından tüm katılımcılara hoşgeldin yemeği verilecektir.

Katılım sayısının önemli olması sebebiyle katılacak üyelerimizin kaç kişi katılacaklarına dair bilgi vermeleri rica olunur.

İ30Club Yönetimi

İ30Club Konvoy Kuralları

Buluşmaya katılan araçların sayısının artması, kat edilecek mesafenin uzun olması ve trafik kurallarına uyma zorunluluğumuz nedeniyle düzenlenecek olan buluşmalara konvoy ile katılacak olan üyelerin konvoy kurallarına uyması gerekmektedir.

1)Konvoyun başında yola çıkmadan önce belirlenmiş olan lider araç bulunacaktır. Lider araç aynı zamanda rehber araçtır.

2)Konvoyda bulunan araçlar lider araç dahil önlerinde bulunan aracı zorunluluk haricinde sollamaya çıkmayacaktır. Zorunlu bir sebepten dolayı lider aracın sollanması durumunda en kısa zamanda lider aracın konvoyun önüne geçmesi sağlanacak ve konvoy düzeni tekrar sağlanacaktır.

3)Konvoyun içerisinde yer alan araçlardan birisinin geride kalmasını önlemek adına konvoy dahilinde yer alan sürücülerin arkalarından gelen araçları mümkün olduğunca sık olarak dikiz aynalarından kontrol etmeleri gerekmektedir. Konvoydaki her araç, arkasındaki araçtan sorumludur. Araçlar arasındaki mesafenin uzadığı durumlarda her araç kavşak veya yol ayrımlarında arkasındaki aracı bekler, arkadaki araç gelince tekrar hareket eder. Yol şartları dikkate alınarak sizin arkadaki aracı görmeniz yeterli değildir onun sizi gördüğünden emin olmanız  gerekmektedir.

Bu tüm sürücüler tarafından uygulandığı vakit herhangi olası bir konvoydan kopma durumunda lider araca kadar sürücülerin durumdan haberdar olmasına olanak sağlayacak ve konvoyun tekrar bir araya gelmesine yardımcı olacaktır.

4)Tüm araçların konvoydan istedikleri zaman lider araca haber vermek koşulu ile konvoydan ayrılmaya hakları vardır.

5)Konvoy dahilinde yer alan tüm araçların kısa hüzmeli farları açık olarak yol almaları gerekmektedir.

6)Özellikle tek şeritli yollarda, konvoy dışı hızlı giden araçların sollamalarını kolaylaştırmak için, konvoydaki araçların arasında uygun boşluklar bırakılmalıdır.

7)Konvoy dahilinde bulunan sürücüler, trafik kuralları ile konvoy kurallarına uymak mecburiyetindedirler. Konvoy kuralları ile trafik kurallarının çatıştığı noktada trafik kuralları geçerli olacaktır.

8 )Konvoy dahilinde bulunan sürücülerin konvoyda seyreden yada çevredeki araçları tehlikeye sokacak hal, hareket, davranış içerisine girmesi yasaktır. Seyahat sırasında konvoy içi ya da dışında bulunan araç ya da şahıslarla gereksiz yere münakaşaya girmek, kavga etmek, yasaktır.

9)Konvoy dahilindeki sürücülerin hız limitleri dışına çıkması yasaktır. Konvoyun hızı en yavaş aracın hızı olacaktır. Yavaş kullanacak olan sürücülerin konvoyun başlarında yer alması konvoydan kopmaların önüne geçecek ve konvoy hızının doğal olarak belirlenmesini sağlayacaktır.

10)Konvoydaki araçlardan herhangi birinin arıza yapması,durması,beklemesi gerektiğinde flaşörlerini yakarak sağa çekecektir. Böyle bir durumda 3.Kural gereği tüm konvoy durmak mecburiyetinde kalan araçla birlikte durmuş olacaktır.

11)Konvoy dahilinde yer alan araçların sürücülerinin alkol yada uyuşturucu madde etkisi altında araç kullanmaları kesinlikle yasaktır.

12)Konvoy dahilinde seyahat eden araçlarda bulunan şoför dahil herkesin emniyet kemerlerinin takılı olması tavsiye edilir. ( Tahmin edeceğiniz üzere arka koltukta seyahat eden yolcular içinde bu tavsiye geçerlidir.)

13)Konvoy dahilinde çekim yapılması durumunda, çekim yapan araç/araçlar "öndeki aracı sollamaya çıkmama" kuralına çekim yaptıkları süre boyunca tabi değildirler. Lakin çekim yapılmakta olması diğer kuralların çiğnenmesi hakkı tanımamakta ve çekim yapan araç/araçlar diğer kurallara riayet etmek mecburiyetindedirler.

14)Konvoya katılan araçların eksiksiz ve bakımlarının yapılmış olması tavsiye edilir. Bakımsız ve donanımı eksik araçla yola çıkmak tüm konvoyu olumsuz etkileyeceğinden bu konudaki sorumluluğun sizde olduğunu unutmamalısınız. Kış aylarında yapılacak olan seyahatlerde araçlarda kış lastiği, zincir, takoz bulundurulması tavsiye edilir.  (Olası bir ihtiyaç anında veya kontrolde konvoyun herhangi bir sıkıntı yaşamadan yoluna devam edebilmesi için)

Bu kurallar konvoy dahilinde seyahat edecek araçlarda yer alan forum üyeleri, aileleri ve trafikte seyretmekte olan diğer araçların güvenliği için konmakta/tavsiye edilmektedir. Konvoya katılmak zorunlu değildir. İsteyen araç istediği anda konvoydan çıkmakta serbesttir. Lakin konvoy dahilinde yer alan araçların güvenli ve keyifli bir seyahat için konvoy kurallarına riayet etmeleri gerekmektedir. Konvoy kurallarına riayet etmeyecek araçların konvoya katılmamalarını rica ederiz.

Konvoya katılacak araçların, konvoy buluşma noktasına belirtilen saatte gelmeleri gerekmektedir. Geç kalacak araçlarn haber vermesi aksi durumda ise herhangi bir aracın beklenmeyeceğini ve konvoyun belirtilen saatte hareket edeceğinin geç kalan araç sürücüsü tarafından bilindiği kabul edilir.

Herkese keyifli seyahatler dileriz.

İ30Club.com Yönetimi  

Çevrimdışı The Mentalist

• Kıdemli Katılımcı Üye
  • i30 Profesörü
  • DOSTLUK İKİ FARKLI BEDENDE AYNI RUHU PAYLAŞMAKTIR
The mentalist olarak 2 kişi rezarvasyon yaptırmak istiyorum.
(2008 İ30 select manuel lacivert 115 ps 90.000 km de SATILDI )
2013 i30 STYLE MANUEL CRDİ 128 PS BEYAZ / ÇEKMEKÖY / İSTANBUL

Çevrimdışı Görkem

• i30 Master
  • Değerlerimize sahip çıkalım...
İstanbul haricinde ses yok mu?
Ankara, soğuktan klavyeleriniz mi dondu  ::)
Düzce'nin de klavyeleri donmuş ama varil üstünde ısıtıyorlarmış, değil mi Süleyman abi  ;D
« Son Düzenleme: 12 Aralık 2013, 13:16:41 Gönderen: Görkem »
SOKAK HAYVANLARI İÇİN BİR KAP SU , BİR KAP YEMEK BIRAKIN.ONLARIN HAYATINDA BİR FARK YARATIN

Çevrimdışı ANIL81

• Forum Gurmesi
  • i30 Üstadı
  • *
ANIL81 - 81 KİŞİ  ;D

Mümkün olduğunca katılımı fazla tutalım HERŞEY İ30CLUB için

DÜZCE HYUNDAİ ÖZENLER e Teşekkürler
« Son Düzenleme: 12 Aralık 2013, 13:16:37 Gönderen: ANIL81 »

DÜZCE        i30CW 1.6CRDİ MODE OTM

Çevrimdışı mucize

• i30 Üstadı
bana da 2 yazın
herkes deli olduğumu düşünse de ben akıllı olacağım

Çevrimdışı ANIL81

• Forum Gurmesi
  • i30 Üstadı
  • *
DÜZCE yolcuları kimse kalmasın.

Çevrimdışı Görkem

• i30 Master
DÜZCE yolcuları kimse kalmasın.

Sayın FORUM GURMESİ, çığırtkanlığa devam lütfen  ;D ;D ;D
SOKAK HAYVANLARI İÇİN BİR KAP SU , BİR KAP YEMEK BIRAKIN.ONLARIN HAYATINDA BİR FARK YARATIN

Çevrimdışı ANIL81

• Forum Gurmesi
  • i30 Üstadı
  • *

geçen Düzce ye geldiğinde seni çekmiştim. Gurmelik sen varken ne haddimize :)
« Son Düzenleme: 12 Aralık 2013, 15:10:13 Gönderen: ANIL81 »

Çevrimdışı aegelincik

• i30 Master
  • AYKUT
    • mimeray
Gurme varsa bende varım, 2 kişi  ;D ;D ;D
http://www.i30club.com

Beylikdüzü-İstanbul
1. 2008 i30 1.6 CRDİ STYLE PLUS - ŞAMPANYA GRİ (satıldı)
2. 2012 İ30 1.6 GDI ELİT. OTOMATİK.

Çevrimdışı Görkem

• i30 Master
Gurme varsa bende varım, 2 kişi  ;D ;D ;D

Aykut abi, senin haberin olmadan listelemiştim zaten seni  ;)

Çevrimdışı demohayat

• i30 Profesörü
  • Çankaya University Formula-G CARTEMT SolarCar Team
Ankara sanırım beni bekliyor   ::) Bende 2 kişi olarak katılıyorum, büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden  :-*

Bu arada bizim arabada arka koltuk boş...
« Son Düzenleme: 12 Aralık 2013, 17:44:23 Gönderen: demohayat »
Çankaya University Formula-G CARTEMT Solar Car Team

Ankara i30club.com Servis Anlaşması Neziroğlu Hyundai Plaza İle Yapılmıştır... Detaylar bu konuda : http://www.i30club.com/index.php/topic,4317.0.html

Sabri Berkcan / Ankara
2012 Yeni I30 Style Dizel Otomatik

Çevrimdışı silvergrey35

• i30 Yolcusu
  • *
  • Bazen Doğru Olanı Yapmak İçin En Çok İstediklerimi
İzmir'de olsa gelirdim Düzce uzak kalıyor.

Çevrimdışı cemalpay

• i30 Yolcusu
  • *
bende geliyorum cem alpay

Çevrimdışı The Mentalist

• Kıdemli Katılımcı Üye
  • i30 Profesörü
  • DOSTLUK İKİ FARKLI BEDENDE AYNI RUHU PAYLAŞMAKTIR
dizel araçlarla gitmek iyi olabilir.
(2008 İ30 select manuel lacivert 115 ps 90.000 km de SATILDI )
2013 i30 STYLE MANUEL CRDİ 128 PS BEYAZ / ÇEKMEKÖY / İSTANBUL

Çevrimdışı aytuaksoy

• i30 Yolcusu
  • *
İstanbuldan katılan varmı

Çevrimdışı demohayat

• i30 Profesörü
  • Çankaya University Formula-G CARTEMT SolarCar Team
İstanbuldan katılan varmı

Listenin %80 i İstanbul :)
Çankaya University Formula-G CARTEMT Solar Car Team

Ankara i30club.com Servis Anlaşması Neziroğlu Hyundai Plaza İle Yapılmıştır... Detaylar bu konuda : http://www.i30club.com/index.php/topic,4317.0.html

Sabri Berkcan / Ankara
2012 Yeni I30 Style Dizel Otomatik

Çevrimdışı aytuaksoy

• i30 Yolcusu
  • *
Arkadaşlar bende katılmak ıstıyorum. İstanbulda gelen varsa mısafırım olabılır. Düzcede nerede yapılacak. bende kar lastıgı yok yalnız sorun olumu

Çevrimdışı sismo

• i30 Profesörü
Arkadaşlar bende katılmak ıstıyorum. İstanbulda gelen varsa mısafırım olabılır. Düzcede nerede yapılacak. bende kar lastıgı yok yalnız sorun olumu

Merhaba kış lastiği veya zincir olması sizin menfaatinizedir. Tabi tercih sizin..
Ankara-1.6 CVVT Select Otomatik Şampanya Gri Benzin/LPG

Çevrimdışı mkayra

• i30 Sürücüsü
  • **
gelmeyi çok isterdim ancak şu dönem misafirlerim olduğundan gelemiyorum. iyi eğlenceler...
06 ZJK 52 SİYAH ELİTE

Çevrimdışı ANIL81

• Forum Gurmesi
  • i30 Üstadı
  • *
DÜZCE TOPUK YAYLASI yolcuları kalmasın.
Adres netleşmiştir. Çok eğlenceli olacak çooookkk

Çevrimdışı grattis

• i30 Müdavimi
Hepinize iyi eğlenceler, biz katılamicaz. Bol bol resim paylaşın, hasetimizden çatlayalım :)

Çevrimdışı ANIL81

• Forum Gurmesi
  • i30 Üstadı
  • *
BJK forması yasakmış abi :)
DÜZCE TOPUK YAYLASI yolcuları kalmasın.
Adres netleşmiştir. Çok eğlenceli olacak çooookkk

Daha önce gittim sıkıntı yok :)

Çevrimdışı cizgibey

• i30 Sürücüsü
  • **
Selamlar , bende gelmek istiyorum cumartesi akşam 17:00 de pazar günüm belli olacak , uçuş çıkmazsa ordayım inşallah.Yalnız benim araç artık Fiat 500L en arkaya takılırım veya musait bir arabanıza binerim kabul ederseniz. :)

Birde buraya olta getirebilir miyiz , balık tutuluyor mu orada?
« Son Düzenleme: 17 Aralık 2013, 18:51:38 Gönderen: cizgibey »