Gönderen Konu: Araç için ünite alıken dikkat edilmesi gerekenler.İhtiyaç yokmuş (SİLİNEBİLİR)  (Okunma sayısı 6477 defa)

Çevrimdışı ZET

• i30 Yolcusu
  • *
Multimedya alırken nelere dikkat edilmeli konulu(Yazılım,donanım,yedek parça) detaylı inceleme ve tavsiye yazıma yorum gelmemiştir.Bundan dolayı İhtiyaç olmadığına kanaat getirip konu tarafımdan silinmiştir...isteyen istediği üniteyi alabilir.
ltf mesaj atmayın cevap verilmeyecektir.
« Son Düzenleme: 03 Aralık 2015, 12:54:29 Gönderen: ZET »

Çevrimdışı omeraplak

• i30 Yolcusu
  • *
Ynt: MULTİMEDİA ÜNİTE ALACAKLAR DİKKAT..MUTLAKA OKUYUN
« Yanıtla #1 : 11 Temmuz 2015, 21:38:58 »
Merhabalar,
öncelikle açıklayıcı yazı için teşekkürler. Zevkle okudum. kafama takılan bir konu var, yandex navigasyon yüklenebiliyor mu? yüklenirse ekrana tam oturuyor mu? Tabii iphone 6 ile hotspot açsam wifi den bağlanabilir mi? bu konularda fikrin var mı?

Teşekkürler

Çevrimdışı ruyasiz

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #2 : 11 Temmuz 2015, 22:55:12 »
Bende de aynı cihazdan var (S100 modeli). Bildiğim kadarıyla yandex map yüklenemiyor. Ama diğer windows ce tabanlı tüm navigasyon uygulamaları çalıştırılabiliyor.
Öncelikle şunu belirteyim bu cihaz yeni i30 lar için üretilen bence en iyi ve en stabil çalışan cihaz. Cihazdaki tek olumsuzluk türkçe dil sorunuydu, onuda biraz araştırma ile hallettim. Hatta arayüzünüde baştan sona değiştirdim. Birşeyi daha belirtmem gerek, yazılım güncellemesi desteği veren tek cihazda bu (s150 android modeli de veriyor). Cihazın açılış hızı 15 saniye ve diğer uygulamalarda verdiği tepkiler çok hızlı. Aracın kendi orjinal mikrofonunu kullanabiliyorsunuz (bluetooth bağlantısında ses mükemmele yakın). Diğer cihazlardaki gibi klima ekranı ışığını kısamama gibi bir sorun yok. Size cihazın arayüzünde yaptığım değişikleri göstereyim.

Radyo menüsü

Müzik çalar menüsü

Ana menü

Ayarlar menüsü

Bluetooth menüsü

Video player menüsü

Tabi bu görüntüler başka bir siteden alıntı. Benim cihazımda dil tamamen türkçe. Hatta cihazın açılış logosunu i30 a özel olacak şekilde değiştirdim. Cihazın çalışır halde videosunu yarın buraya eklerim.

Unutmadan s100 bir cihazın görünümünü bu hale getirmak için 20 euro vermeniz gerekiyordu. ama ben bu yazılımı sizlere ücretsiz verebilirim. Yazılımı geliştiren kişinin sayfasını incelemenizi tavsiye ederim.

http://kotixworld.blogspot.com.tr/2015/05/may-2015-s100-skinpack-update-available.html

Neyse videoyu yarın eklerim. O zamana kadar kalın sağlıcakla.

Çevrimdışı alsege

• i30 Sürücüsü
  • **
« Yanıtla #3 : 12 Temmuz 2015, 13:41:26 »
Bu cihazın fiyatı ne kadar ve nasıl alabiliriz?

Çevrimdışı ruyasiz

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #4 : 12 Temmuz 2015, 21:25:23 »
Ben cihazı bir aracı vasıtasıyla çinden getirttim. Fiyat olarak 1300 tl ye geldi. Ama bu fiyat geçen sene için geçerliydi. isteyen arkadaşlar için bu aracı arkadaşla tekrar konuşup bir fiyat alırım.

Çevrimdışı alsege

• i30 Sürücüsü
  • **
« Yanıtla #5 : 14 Temmuz 2015, 07:18:37 »
Teşekkürler.Bekliyoruz.

Çevrimdışı ruyasiz

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #6 : 16 Temmuz 2015, 00:08:39 »
Evet arkadaşlar, multimedyayı getirtecek aracı ile görüştüm. Dolar kurunun günümüzde yüksek olmasından dolayı fiyatı dolar olarak verdi. Verdiği fiyat 660 $. Eğer getirtmek isteyen arkadaşlar olursa aracı ile sahibinden.com sitesi üzerinden ahmet şenyıldız olarak irtibat kurabilirsiniz. Aracı kişi hakkında öncelikle şunu belirtmek isterim. Kendisi çok güvenilir bir şahıstır. Sitede kendisini bulamayan arkadaşlar için ahmet arkadaşımızın aşağıdaki baska bir ilanı üzerinden irtibat kurabilirler.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-multimedya-oynatici-dodge-ram-pick-up-navigasyon-multimedya-dvd-gps-bluetooth-s100-201906265/detay?useSahibindenWeb=1
« Son Düzenleme: 16 Temmuz 2015, 00:15:45 Gönderen: ruyasiz »

Çevrimdışı ZET

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #7 : 05 Eylül 2015, 13:15:24 »
İlanda'ki ünite winca işletim sistemli tavsiyem android sistemi olur..
ayrıca fiyat oldukça yüksek aliexprees sitesinden 450-500 dolar civarı alınabilir

Çevrimdışı ZET

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #8 : 05 Eylül 2015, 14:41:34 »
Merhabalar,
öncelikle açıklayıcı yazı için teşekkürler. Zevkle okudum. kafama takılan bir konu var, yandex navigasyon yüklenebiliyor mu? yüklenirse ekrana tam oturuyor mu? Tabii iphone 6 ile hotspot açsam wifi den bağlanabilir mi? bu konularda fikrin var mı?

Teşekkürler

Yandex navigasyona hiç gerek yok bence.İGO kullanıyorum çokta memnunum wifi ile bağlanmanız için yukarıda cipset'lerini verdiğim wifi adaptör almanız gerekiyor

Çevrimdışı ruyasiz

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #9 : 07 Eylül 2015, 17:14:51 »
Evet bence de arkadaş fiyatı biraz yüksek söyledi, gümrük sorununu halederim diyen arkadaşlar aliexpress ten getirtebilirler tabi
« Son Düzenleme: 07 Eylül 2015, 17:15:25 Gönderen: ruyasiz »

Çevrimdışı ruyasiz

• i30 Yolcusu
  • *
« Yanıtla #10 : 07 Eylül 2015, 17:18:11 »
Bu arada yeri değil biliyorum ama bu foruma youtube video nasıl ekleniyor, bilen var mı? ben beceremedim bir türlü,
Navigasyonun görüntüsünü ekleyeceğim ama yapamadım